Skocz do zawartości

Neo Bans


Appl3.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taką prośbe aby na serwer wgrano Neo Bans. Dziś było w **** cziterów i admina 0. A jak by było Neo Bans samo by ich zbanowało.Pozdrawiam i myślę ,że to wgracie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak będzie samo banowało?Nie rozumiem? Jeżeli nie dostał ktoś bana to może grać,ale jeżeli dostał to nie wejdzie ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz -_- ale jak neobans sprawdzi przykladowego playera to wyskoczy na say'u Gracz player jest czysty czy jakoś tak.A jak będzie miał dopalacze to go zbanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak jak napisał Yaankes.Neobans czasami się buguje i jest 100%

szansa, ze zbanuje wszystkich graczy na serwerze.Nie polecam tego pomysłu.Przez

1 buga -_- może stracić połowę graczy tego serwera.

 

Snajper, Neobans sam nie może banować.Musi to wykonać jakiś admin, H@ i dać bana jeżeli uważa, że dana osoba ma aima lub wh.

 

Popieram Blip ^, z tego co czytałem ten temat który podałeś w linku może to ułatwić Adminom pracę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanke$ po 1 neobans 4 banuje

To proszę Cię kolego wytłumaczyć o którą wersję Neobans'a chodzi.Nie mam zamiaru myśleć 15 minut czy chodzi Ci o wersje starsze czy młodsze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekamy tylko na wypowiedź -_- Chciałbym jeszcze dodać , że funkcją NeoBans jest zapamiętywanie graczy z banem aktywnym. Wczoraj wbił gracz o nicku ukokoszony dostał perma , a dziś od nowa na aimie. NeoBans nie zapamiętuje tylko na ip/nick więc osoba z banem aktywnym nie może już nigdy wejść na serwer.Chyba , że po formacie systemu.Pozdrawiam i myślę , że NeoBans zagości u nas.Aha. i do -_- wystarczy , że przeczytasz to co napisałem wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo bans to bardzo dobry pomysł na mojej wcześniejszej serwerowni, której grałem był neobans i bardzo dobrze się spisywał. Po usunięciu go zrobił się straszny bałagan. ;/ Jestem jak najbardziej na TAK. PS. Gracze o nikach: Ukokszony, Nicki wchodzą co trochę na serwer i nie da się grać. Zróbcie coś z tym albo więcej adminów zrekrutujcie albo ten neobans ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za neobansem. w godzinach 23-2, gra pełno cziterów.

Blip ^, Jestem za wprowadzeniem tego, jest idealne, naa cziterów. Ale tez złe, ponieważ jeżeli kogoś się zbanuje na IP, i ktoś np. z osiedla ma to samo IP, tto banuje całe osiedle, wiec z tym jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

BOSHENEOBANS NIE BANUJE SAMO ^ ^Jak ktoś czituje to Neobans go nie banuje i nie gadaj że to automat bo to zwykły plugin nie człowiek i skąd może wiedzieć że gracz czituje?Neobans działa zupełnie inaczej,jeżeli zauważył że dany gracz został wcześniej zbanowany nie pozwala mu wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności