Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na admina Mr.Squirrel


PanWiewior

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Mr.Squirrel
2. Imię:Kuba
3. Wiek:14
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/38964

8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Kuba mam 14 lat mieszkam w okolicach Krakowa, bardzo lubię grać w gry typu FPS ale też nie pogardze jakąś dobra gierką moba.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem tego serwera ponieważ nawet przy obecnej liczbie adminów rzadko kiedy widzę kogoś na serwerze, a jeśli trafi się jakiś gracz który wyzywa, nadużywa mikrofonu itd. najczęściej pisze do kogoś z adminów a wiem że nie zawsze mają czas i było by szybciej i prościej gdybym mógł to zrobić osobiście.
10. Steam_ID:1:0:47888503 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Praktycznie cały wolny czas.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Obecnie mam ferie więc cały dzień ale poza tym to w dni robocze od godz 18 do godz 1 w nocy a w weekendy od 12 do 2
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 510 godzin
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności