Skocz do zawartości

WSZYSCY ADMINI ONLY DD2


pawel1971tychy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym temacie chciał bym was poinformować że każdy admin który otrzymuje zgłoszenie na u@ lub nawet na say ma obowiązek wejś na specta i sprawdzić tego gracza.Nie bedę mówił kto to robi a kto to zlewa ,jeżeli sytuacja się nie poprawi będzie ankieta która będzie za ostrzeniem lub odebraniem admina.Jeżeli zależy wam bycie Adminem na serwerze to chciał bym aby każdy z was robił to co do niego należy.
Do końca miesiąca popatrzymy czy jest poprawa czy jej niema, mam nadzieje ze co niektózy sie przebudzą i wszystko wróci do normy. Pozdro Z Tych.....Najlepszych

 

 

Edytowane przez pawel1971tychy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Admini doskonale się spisują na Only DD2  Ale nistety nie wszyscy... Nie będe wymieniał nicka, nicków od których chciał bym znacznej poprawy , do tego jestem przekonany że osoba/osoby po przeczytaniu tego tematu wezmą sobie to do serca i udowodnią że są warci pełnić funkcję Administratora ODD2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , Tez to widze ze admini tylko wchodza i graja nie wszyscy ale duzo takich jest  . I tez dawaja bany np aim bez sprawdzania . Nie raz miałem taka sytuacje ze wszedlem na speca sprawdzalem gracza juz dobre 5min bo nie bylem pewny a ktos z admina ......mogl bym napisac kto ale wy dobrze wiecie kto  Nawet nie poswiecil mu 1 min ale juz wiedzial ze odpalony . Admin nie jest po to ze by swiecic przed innymi ze sie go ma przed kolegami lub graczami i pisania glupot na y@,y@@ i sie chwalic ze jestem adminem np siema , bo ci zaraz dam bana , lub inne glupie teksty jak ty geju bocie itd . Wchodzisz i grasz i nie mysl ze jak jest 4 adminow na serwie to jeden ciagle bedzie na specu a reszta sobie gra bo po co mam wejsc na speca jak on sprawdza  jest 30 graczy i jak kazdy napisze na u @ to nie da rady sprawdzic 1 admin poswiecic 30 graczy w 25 min gry bo kazdemu graczowi nie poswiecil by minuty . Dobry temat pawel moze sie ogarna . A druga sprawa zobacz ile jest adminow a ile sie wypowiada na forum we wszystkich postach jakie sa zwiazane z dd2  to widac kto aktywny na forum kogo to obchodzi a kogo nie ! Tak jak i w grze .PozdRo

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam . Powtarza się znowu ta sama sytuacja że jest 4 adminow na serwie i 1 tylko sprawdza a reszta sobie gra !. Jeżeli będzie  tak dalej to wyćiągnięte będą konsekwencje .

 

 

PozdRawiamy . Jo hanys i Pablo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności