Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Będziemy potrzebowali adminów na nowy sezon, podania do pewnego czasu możecie składać tutaj, gdzie przymykamy oko na pewne niedociągnięcia z waszej strony.
Zapraszam do składania podań według wzoru znajdującego się niżej.
 
1. Nick: 
2. Imię: 
3. Wiek:
4. Znajomość AMX (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon:
6. Link do swojego GameTracker'a**: 
7. Napisz coś o sobie **:
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
12. Staż w Counter-Strike 1.6:
13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):
14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**:

 
Punkty oznaczone gwiazdkami (**) są ważne!
 
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: Kolortz

2. Imię: Krystian

3. Wiek: 16

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Kolortz/193.33.176.93:27015/ (Nie wiem co sie dzieje ale widac 8min, wiec prosze sie nie sugerowac)

7. Napisz coś o sobie **: Nazywam się Krystian mieszkam w żywcu interesuje się zawodowym treningiem psów i w wolnym czasie zagranie w jakąś fajną gierkę.

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Dlatego że jestem rozsądny, uczciwy i bardzo Lubie pomagać ludziom. Na serwerze gram dosyć długo i miło być administratorem, na pewno będę próbował wszystkie sprawy wyjaśniać, jak nie sam to z innym admistratorem lub opiekunem.

9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1 do 4 godzin dziennie

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze 15-20, weekend 8-13 18-22

12. Staż w Counter-Strike 1.6- 3 lata

13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak, tutaj na serwerze :D

14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**: Tak

Edytowane przez Kolortz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoście się obaj do mnie na PW, daje wam okres próbny w którym zweryfikuję dokładnie wasze niedociągnięcia, okres będzie trwał od 7 do 14 dni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ZDW

2. Imię: Marcin

3. Wiek:15

4. Znajomość AMX (1-10): 9-10

5. Sprawny i działający mikrofon:Oczywiście, tak.

6. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/ZDW/193.33.176.93:27015/ (Może nie za bogaty ale na pewno go poprawie w 2-3 dni.)

7. Napisz coś o sobie **:Interesuje się informatyką, grafiką, siatką.. Lubie sobie pograć w cs'a tak na czilku. :P 

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: W niektórych momentach brakuje admina na serwerze i wbijają odpaly to nie ma jak ich zbanować, dopiero jak ktos napisze po admina i poczeka sie z 20 min i dopiero leci ban. chce pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze.

9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Ta.

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-4

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Tak w robocze to od 15 a w weekendy to od rana. :)

12. Staż w Counter-Strike 1.6: 4-5 lat. 

13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Oczywiście na COD 350 lvl.

14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**:Tak.

Edytowane przez ★ ZDW ★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: ZDW
2. Imię: Marcin
3. Wiek:15
4. Znajomość AMX (1-10): 9-10
5. Sprawny i działający mikrofon:Oczywiście, tak.
6. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/ZDW/193.33.176.93:27015/ (Może nie za bogaty ale na pewno go poprawie w 2-3 dni.)
7. Napisz coś o sobie **:Interesuje się informatyką, grafiką, siatką.. Lubie sobie pograć w cs'a tak na czilku. :P 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: W niektórych momentach brakuje admina na serwerze i wbijają odpaly to nie ma jak ich zbanować, dopiero jak ktos napisze po admina i poczeka sie z 20 min i dopiero leci ban. chce pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze.
9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Ta.
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3-4
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Tak w robocze to od 15 a w weekendy to od rana. :)
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 4-5 lat. 
13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Oczywiście na COD 350 lvl.
14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**:Tak.

 

Tak jak wyżej, dostajesz okres próbny trwający od 7 do 14 dni - sprawdzę wszystkie niedociągnięcia a szczególnie GT. Zgłoś się na PW do mnie lub do @lemiwiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Zygus
2. Imię: Marcin
3. Wiek:17
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
7. Napisz coś o sobie **:Więc mam napisać coś o sobie hmmm.Chodzę do zawodówki jak monter systemów suchej zabudowy (ścianki działowe,panele itp.)Lubie sport m.in piłkę nożną Ulubionym klubem jest real Madryt ^^.Lubię pożartować i pośmiać się jestem miły i kulturalny
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ jest owa sytuacja na serwerze,że są pilnie poszukiwanie admini i wspomagać serwer w pilnowaniu przestrzegania regulaminu serwera.
9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1 - 1.30h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):14:30-21, 10:00-21
12. Staż w Counter-Strike 1.6:w tym roku to już chyba 5 lat

13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):tak
14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**:Potwierdzam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Zygus
2. Imię: Marcin
3. Wiek:17
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
7. Napisz coś o sobie **:Więc mam napisać coś o sobie hmmm.Chodzę do zawodówki jak monter systemów suchej zabudowy (ścianki działowe,panele itp.)Lubie sport m.in piłkę nożną Ulubionym klubem jest real Madryt ^^.Lubię pożartować i pośmiać się jestem miły i kulturalny
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ jest owa sytuacja na serwerze,że są pilnie poszukiwanie admini i wspomagać serwer w pilnowaniu przestrzegania regulaminu serwera.
9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE):Nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1 - 1.30h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):14:30-21, 10:00-21
12. Staż w Counter-Strike 1.6:w tym roku to już chyba 5 lat

13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):tak

14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**:Potwierdzam.

 

Zgłoś się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: EROS
2. Imię: Mateusz
3. Wiek:25
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
7. Napisz coś o sobie **:nie lubie o sobie  pisaś no ale ok  jak wiadomo mam na imie  Mateusz mam 25 lat  z zawodu jestem mechanikiem  moja pasja  to motocykle oraz sport  a dokladniej boks tajski hihih
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:   hmmm dlatego ze malo jesdt Adminow  a ich potrzeba do pilnowania   graczy ze spomagaczami.Niema nic bardziej denerwujacego jak oni sa  wrrrrr
9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3 moze 5 godzin dziennie
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robiocze  od 11do13  Wekendy  14do18
12. Staż w Counter-Strike 1.6: okurcze  dobre pytanie jakies 5  moze 7 lat

13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):tak posiadalem
14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**:Potwierdzam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: EROS
2. Imię: Mateusz
3. Wiek:25
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon:tak
7. Napisz coś o sobie **:nie lubie o sobie  pisaś no ale ok  jak wiadomo mam na imie  Mateusz mam 25 lat  z zawodu jestem mechanikiem  moja pasja  to motocykle oraz sport  a dokladniej boks tajski hihih
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:   hmmm dlatego ze malo jesdt Adminow  a ich potrzeba do pilnowania   graczy ze spomagaczami.Niema nic bardziej denerwujacego jak oni sa  wrrrrr
9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3 moze 5 godzin dziennie
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robiocze  od 11do13  Wekendy  14do18
12. Staż w Counter-Strike 1.6: okurcze  dobre pytanie jakies 5  moze 7 lat

13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):tak posiadalem

14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**:Potwierdzam

 

Odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:PeaceMan ;]
2. Imię:Krystian
3. Wiek:19
4. Znajomość AMX (1-10):8/9
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:9
7. Składka (tak/nie):Tak
8. Link do swojego GameTracker'a**:http://www.gametracker.com/player/PeaceMan%20%3B%5D/193.33.176.93:27015/
9. Napisz coś o sobie **:Jestem Krystian mam 19 lat, interesuję się sportem głównie siłownia i piłka nożna, lubię też pograć na komputerze jak wszyscy, jestem kulturalny i opanowany. 
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę jaka jest sytuacja na serwerze i brakuje administracji głównie w godzinach przed południowych i południowych, postanowiłem więc złożyć podanie ponieważ moja sytuacja pozwala mi na bycie aktywnym praktycznie przez cały dzień i pomyślałem że moja pomoc przydała by się. 

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:1:85406862   0 00:23   34    0
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:ok 7h zależy od dnia, raz jest to więcej lub mniej. 
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Aktualnie gram praktycznie przez cały dzień w przyszłości może to ulec zmianie o czym poinformuje. 
14. Staż w Counter-Strike 1.6: 7 lat z przerwami.
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak 3-4 razy.

Wiem że moja aktywność na forum nie jest zadowalająca, ale obiecuję że w przyszłości to się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:PeaceMan ;]

2. Imię:Krystian

3. Wiek:19

4. Znajomość AMX (1-10):8/9

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Znajomość Regulaminu serwera(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10)**:9

7. Składka (tak/nie):Tak

8. Link do swojego GameTracker'a**:http://www.gametracker.com/player/PeaceMan%20%3B%5D/193.33.176.93:27015/

9. Napisz coś o sobie **:Jestem Krystian mam 19 lat, interesuję się sportem głównie siłownia i piłka nożna, lubię też pograć na komputerze jak wszyscy, jestem kulturalny i opanowany. 

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę jaka jest sytuacja na serwerze i brakuje administracji głównie w godzinach przed południowych i południowych, postanowiłem więc złożyć podanie ponieważ moja sytuacja pozwala mi na bycie aktywnym praktycznie przez cały dzień i pomyślałem że moja pomoc przydała by się. 

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:1:85406862   0 00:23   34    0

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:ok 7h zależy od dnia, raz jest to więcej lub mniej. 

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Aktualnie gram praktycznie przez cały dzień w przyszłości może to ulec zmianie o czym poinformuje. 

14. Staż w Counter-Strike 1.6: 7 lat z przerwami.

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak 3-4 razy.

Wiem że moja aktywność na forum nie jest zadowalająca, ale obiecuję że w przyszłości to się zmieni.

Jesteś z nami zbyt krótko.Pograj trochę dłużej.Podanie odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Nick: FunnyPuma ^^

2. Imię: Przemek

3. Wiek: W tym roku skończę 16 lat.

4. Znajomość AMX (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/FunnyPuma%20%5E%5E/193.33.176.93:27015/

7. Napisz coś o sobie **: Mam na imię Przemek, mam 16 lat i chodzę do III klasy gimnazjum.

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jest miła atmosfera i potrzeba adminów. Miałem już tu admina i myślę, że dobrze wykonywałem swoje obowiązki.

9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak.

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 h dziennie

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od ok. 16:00 do ok. 20:00 - w tych godzinach jestem na kompie i w tych godzinach można mnie spotkać. 

12. Staż w Counter-Strike 1.6: Jakieś 7 lat z przerwami.

13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak.

14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**: Potwierdzam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: FunnyPuma ^^

2. Imię: Przemek

3. Wiek: W tym roku skończę 16 lat.

4. Znajomość AMX (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/FunnyPuma%20%5E%5E/193.33.176.93:27015/

7. Napisz coś o sobie **: Mam na imię Przemek, mam 16 lat i chodzę do III klasy gimnazjum.

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jest miła atmosfera i potrzeba adminów. Miałem już tu admina i myślę, że dobrze wykonywałem swoje obowiązki.

9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak.

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 h dziennie

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): od ok. 16:00 do ok. 20:00 - w tych godzinach jestem na kompie i w tych godzinach można mnie spotkać. 

12. Staż w Counter-Strike 1.6: Jakieś 7 lat z przerwami.

13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak.

14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**: Potwierdzam.

Przyjęty.Zgłoś się na pw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: cisu
2. Imię: Wojtek
3. Wiek: 16
4. Znajomość AMX (1-10) :7-8 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Link do swojego GameTracker'a**:  http://www.gametracker.com/cisu876/
7. Napisz coś o sobie **:  Interesuje się piłka nożna, uczę się w technikum logistycznym o profilu mundurowym, mieszkam w małej wsi niedaleko Chełmna 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:   Bo spamujecie :spamban:  na serwie że potrzebujecie adminów a po drugie jak gram to rzadko widuje adminów 
9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Nie
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dnie robocze po 16 a w weekendy różnie 
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 5-6 lat
13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Nie ale zawsze musi być ten pierwszy raz :D 
14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**: Tak 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że nie miałeś nigdy admina i że nie spełniasz wymagań od strony forum, jestem gotowy Cię przyjąć na okres próbny 7 dni. Wykaż się, a zostajesz na dłużej.

Zapraszam PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Orzech420
2. Imię: Czarek
3. Wiek:17
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon:Jest
7. Napisz coś o sobie **: Interesuję się wędkarstwem, piłką siatkową no i oczywiście grami komputerowymi. Chodzę do technikum o profilu Technik żywienia i usług gastronomicznych.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Ponieważ jest dużo graczy którzy lubią biegać na "czitach", a niestety przez takich graczy traci serwer oraz gracze którzy lubią wejść na tego CoD'a i pograć .
9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Ukradziono mi i jakoś nie mam czasu odzyskać
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:3/4+
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze po 15 a w weekendy różnie :)
12. Staż w Counter-Strike 1.6:Około 6 lat

13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):Tak
14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**:Tak

Edytowane przez Orzech420
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłeś karany na serwerze, twoja aktywność jest w miarę ok. Wymagania spełniasz.

Przyjmuje Cię na okres próbny 7 dni.

Przez ten okres nie możesz mieć żadnej wpadki.

Pisz pw do @-_-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: FrancuXD
2. Imię: Arek
3. Wiek: w tym roku już 18 lat
4. Znajomość AMX (1-10):  8
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
7. Napisz coś o sobie **: Uwielbiam grać w piłkę nożną :D
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chęć pomocy, bo serwer jest naprawdę fajny a nie zawsze jest admin, a dużo graczy lubi pograć na wh czy też aim. Przy tym jak grają inni nie mają frajdy z gry :/
9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 2-5 godzin
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): codziennie
12. Staż w Counter-Strike 1.6: 4-5lat
13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak
14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**: Potwierdzam 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje Cię na okres próbny 7 dni.

Przez ten okres nie możesz mieć żadnej wpadki.

Pisz pw do @-_-

Edytowane przez NeO12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Ruskiee
2. Imię: Tomasz
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (1-10): 8-10
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
7. Napisz coś o sobie **: lubię podrywać dziewczyny czasem jestem wnerwiający .
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gdyż pogram sobie trochę na codzie a więc nie chce mi się biegać cały czas po adminów jak są cziterzy , godzinki szybko nadrobie.
9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): TAK , ale nie używam wole non steam
10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 2-4 h
12. Staż w Counter-Strike 1.6: z 5 lat

13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków):tak
14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**: Potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: Pixel ;d

2. Imię: Nikodem

3. Wiek: W tym roku 16 ;3

4. Znajomość AMX (1-10): 8

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Pixel%20%3Bd/193.33.176.93:27015/ mało h bo dopiero co wróciłem po przerwie 4 miesięcznej ;c

7. Napisz coś o sobie **: Mam na imię Nikodem chodzę do gimnazjum moje hooby to gry.

8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ straciłem go przez moja nieaktywność za co przepraszam jak widać mam nawet baner ;3 robiony pod koniec 2k15 :D

9. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE): Tak.

10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 h dziennie

11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w tygodniu od 13,14-16 a w weekend od rana do wieczora praktycznie

12. Staż w Counter-Strike 1.6: 8 lat z przerwami

13. Czy posiadałeś już admina? (Nie podajemy linków): Tak.

14. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem forum oraz serwera**: Potwierdzam.

Edytowane przez Pixelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności