Skocz do zawartości

Venio znowu


GoPe

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: GoPe

2.Nick admina/gracza który zawinił: Venioo

3.Admin/Gracz : Admin (taki jak wcale)

4.Data i godzina: Ogolnie

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): swiadkowie

6.Opis sytuacji:

Ja się dziwie czemu jest on admnem skoro nic nie robi ja na mapie to po polowe na spec a on przyjdzie pogra i tyle dzisiaj pierwszy raz jak gralem po przerwie napisał zeby sie po pake ruszyli. Admin nie ogarnia, nie wypełnia obowiązków. No po prostu nic!!

 

Proszę o odebranie mu admina. Ponieważ taki admin to jak zwykły gracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle Jak sprawdzam graczy wchodzę na innym nicku Nigdy nie wchodzę na tym samym Było czysto to zacząłem grać . Jak coś mi się nie podobało wtedy weszłam na specta Gope jak ci coś nie pasuje to sam sobie siedź 24h na spec i patrz Ja wchodzę jak coś podejrzewam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie byla nie raz akcja ze ktos mial aima ja z.w na u@ spam a ty sie opier***** i grasz. a ja tylko wbiłem to perm a ty grasz pomimo ze ktos mial aima i pisali na u@. Pisz co chcesz. Swiadkowie są i wgl. Nie ma tak. Albo siedzisz spec albo nara. Za takiego admina to ja dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie byla nie raz akcja ze ktos mial aima ja z.w na u@ spam a ty sie opier***** i grasz. a ja tylko wbiłem to perm a ty grasz pomimo ze ktos mial aima i pisali na [email protected] co chcesz.Swiadkowie są i wgl. Nie ma tak. Albo siedzisz spec albo nara.Za takiego admina to ja dziekuje

Kurde GoPe ogar się lekko póki ty nie wbiłeś na serwa to wszystko było dobrze nie było skarg na Vienia a teraz cały czas coś do niego masz weź popatrz na siebie i nie mów mi ,że cały czas na spec siedzisz bo widzę jak też grasz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ziomm, Admin nie musi cały czas siedzieć na spec, jak jest czysto ma prawo pograć.

Sami sobie odpowiadacie,admin nie widział żadnego czitera to grał

 

Brak świadków,dowodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności