Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Kinolek-kandydat na Admina.


Kinolek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kinolek <3
2. Imię: Jakub
3. Wiek: lat 17 ( ukończone, rocznikowo 18 )
4. Znajomość AMX (1-10): poczytałem, pooglądałem, myślę, że z waszą pomocą poznam lepiej, póki co 2/10.
5. Sprawny i działający mikrofon: Jeszcze nie, ale jak zajdzie potrzeba zakupię, szybko piszę zwłaszcza info w 5 sekund :)
6. Składka (tak/nie): Jeszcze nie, konto doładowane, 1 sms i po kłopocie.
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.101:27156/top_players/?query=Kinolek

http://www.gametracker.com/player/Kinolek%3C3/193.33.177.101:27156/

8. Parę słów o sobie **: Mam 17 lat, mieszkam na wsi, moi rodzice prowadzą gospodarstwo w czym im pomagam. Uczę się w technikum leśnym, uwielbiam przyrodę, zwierzęta ale i siatkówkę. Serwer jest takim miejscem gdzie mogę się wyłączyć i w spokoju pobawić się czy pośmiać z innymi graczami.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Każdy, kto gra na dd2 wie, iż się zmieniłem. Od ostatniego podania minęło trochę czasu, wtedy gdy poczytałem pare słów krytyki o mnie ( za co dziękuję) uświadomiłem sobie, iż moje zachowanie było karygodne. Teraz już zachowuje kulturę, panuję nad sobą.  To właśnie chęć pełnienia tak ważnej funkcji jak administrator dała mi siłę i teraz już z pełną powagą piszę to podanie.Często przytrafia mi się, iż muszę wołać admina, bo ktoś lata odpalony. 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: NIE
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w weekendy ok 5-7 godzin, w tygodniu koło 4-5.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Weekendy: 9-24, tyg. 16-23
13. Staż w Counter-Strike 1.6: ok 4 lat z przerwami
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): NIE

Edytowane przez Kinolek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, ponieważ Kinolek poczynił bardzo wielki postęp od ostatniego podania, co zdarza się rzadko jeśli chodzi o next podanie kandydata na admina, aby coś zmienił. Bacznie się przyglądałem jego zachowaniu od ostatniego podania i uważam, że można Kinolka przyjąć w nasze grono, na które składają się czynniki:

-Kultura

-Bardzo często gra, jest miły, pomocny

-Wszystkie wymagania spełnione

-zgłasza czity na u@, czasem nawet zbyt często bo wiadomo, że chce dobrze :D myślę że należy mu się admin, cziterów zgłasza prawidłowo i szybko i dzięki temu nie będzie spamował już na u@ tylko sam sprawdzi gracza, a my mu pomożemy jedynie :)

Uważam, że poprawił to co miał poprawić, wymagania spełnił, a reszty można się nauczyć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim podaniu zacząłem zwracać uwagę na Twoją kulturę i zachowanie. Zauważyłem u Ciebie poprawę. Często grasz i aktywnie zgłaszasz na u@ :) Jestem skłonny dać Ci szansę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności