Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]podanie o admina


PaszaBiceps12

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Lubie Jagody
2. Imię:Przemek
3. Wiek:17
4. Znajomość AMX (1-10):6
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**:Jutro podam na gg
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię przemek.Mam lat 17.Mieszkam obecnie Przecinka w małej miejscowości.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Zwalczać chiterów i tych graczy banować którzy nie wykonują cele map oraz łamiących regulamin na serwerze i brak kultury.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Jutro
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-4 Godzin
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):rano od godziny 10-14 a wieczorem od 17 do 22 czasami dłużej.
13. Staż w Counter-Strike 1.6:10 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Miałem admina na upadłym serwerze ***** miałem admina ok.4 lat ale gdybym sobie poczytał i przypomniał komendy to bym napewno umiał AMX na 10.

Edytowane przez Pawel.?
Reklama usunięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwalczać to można choroby, nie cziterów. Odnośnie kultury na serwerze? Pisane podanie od dupy, bo jest zezwolone używanie wulgaryzmów poza obrażaniem. 

Te twoje jagody nie wyszukuje w GameTracker, a zaznaczyłeś wybrany nick w podaniu czyli gramy na serwerze czy nie? 

Nadto swojej byłej sieci nie potrafisz napisać, a jasno pisze że nie reklamujemy forum o tematyce 1.6 , cs:go. 

Wprawy w adminowaniu nie ubywa też po latach , czy 4 lata dodadzą ci te '4' pkt w skali 1/10 ? Jeżeli byłeś dobrym adminem to nie, jeżeli byłeś wyimaginowanym zawalistym adminem, to tak. 

Jestem na nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE, ponieważ nigdy nie widziałem cię na serwerze, podanie bardzo niechlujne i Bóg jeden wie ile jest w nim prawdy. Jeśli mamy wierzyć w to, że wszystko podasz jutro to albo jesteś śmieszny, a mi to się wydaję żałosne, bo to bardzo kiepska wymówka. Trzeba było złożyć podanie jutro, nie dziś. Jutro to będzie futro. Nawet nie ma sensu dyskutowania o tym podaniu bo każdy kto gra na ODD2 nie wie kim jesteś, wymagania wgl nie spełnione, poza tym konto dla podania a posty chyba w jakiś spamach dodawałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności