Skocz do zawartości

[poradnik] problemy wersji nonsteam


gicik krzys

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem ze komuś może się przydać ;)

 

Jezeli masz wersje cs nonsteam to może Ci się pojawic problem z komunikacją głosowa nie wiadomo z jakiej przyczyny. Ani Ty nie słyszysz jak inni rozmawiają przez mikrofon, ani inni nie słyszą Ciebie.

Są dwie opcje.

1. Możesz mieć zainstalowanego Counter Strike na złym dysku © i może występować Nie spójność plików i jedyna opcja to zainstalowanie Counter Strike na zalecanym dysku (D).

2. Możliwe jest także ze komunikację głosowa uniemożliwiają dwa pliki csxguard. Wtedy jedynym sposobem jest:

Counter Strike 1.6> csstrike> usunąć oba pliki csxguard i powinno być po problemie.

 

Drugi problem wersji nonsteamowej może być nie zapisywanie się screen shotow w folderze csstrike. W takim wypadku można spróbować opcji takiej i wtedy powinny się znaleźć:

Start> %AppData% i wcisnąć Enter> wtedy zapewne przeniesie nas do folderu Roaming skąd trzeba się cofnąć do %AppData% i wejść w folder> Local> VirtualStore i pojawi się zwykły folder Counter strike, wchodzimy w ten folder, następnie folder csstrike i ssy powinny się tam znajdować.

 

Poradnik napisany by me.

Oczywiście sam bym nie wiedział nigdy o takich rzeczach, wiec za pomoc dziękuję Pawłowi oraz Quattro którzy w niedalekiej przeszłości mi pomogli w tych dwóch sprawach.

Dziękuję i mam nadzieje ze poradnik pomocny.

Edytowane przez four
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności