Skocz do zawartości

Glosowania


Mesioo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Chodzi mi o to,że podczas głosowania na następną mape często ta jedynka wciskana jest przypadkowo podczas zzmiany broni (dziwi mnie to bo przecież jest komunikat o głosowaniu ale tak jest). Zapytacie skąd to wiem. A stąd,że pod tą jedynką jest np. mapaa której nigdy nie gramy a i tak zawsze pierwsze osoby po rozpoczęciu vote ją biorą a później na u@ mesio zmień..A zatem proponuję ( nie wiem czy tak się da) zaczynać nie od 1 ale np. od 3. Przykład 3.Dust 4.Dust2 5.Westwood 6.Eldorado 7.Aztec (przy okazji dlaczego azteca nie ma na serwie?:D)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze wiem to na mapie de_actec  były jakieś bugi i dlatego jej niema . A Co do wciskania na starcie tej 1. to i mi się kilka razy zdarzyło :D. Pomysł popieram oczywiście tak jak napisałeś ''Jeśli To możliwe ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj już kombinujecie chłopaki, przecież powiadamia was automatycznie, że zaraz nastąpi vote, więc powinniście być przygotowani, bez sensu zmieniać coś, co nie będzie się później nawet prezentować estetycznie. 

Aztec'a nie ma, ponieważ mapa często się bugowała i wyłączał się serwer, sam żałuję bo lubiłem tę mapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności