Skocz do zawartości

Propozycja


Kazuya

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Wpadłem ostatnio na ciekawy pomysł który może zachęcić większą liczbę osób na serwer dd2. Moglibyśmy urządzić mały konkurs. Mam co do tego 2 pomysły, ale wam pozostawię wybranie który jest lepszy i czy w ogóle opłaca się takie coś zorganizować. Pierwszy z nich jest to reset topki i danie graczom miesiąca na wbicie się na szczyt. 3 graczy z top10 dostanie za to vipa na miesiąc. Myślę, że poprzez konkurencje liczba graczy wzrośnie próbując dostać tego vipa za darmo. Oczywiście gdy ktoś zajmie te miejsca a ma vipa to automatycznie gracz na 4 miejscu dostanie i tak dalej. Drugim natomiast pomysłem jest sparing. Dwie lub trzy mapy. W skład drużyn by wchodzili admini. Najlepiej 5 adminów przeciwko 5 wybranych graczy z serwera. Co do nagrody za wygranie meczu nie mam pojęcia, ale wspólnymi siłami moglibyśmy do czegoś dojść =) Czekam na wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Pawel.?
Z tego co widzę, sprawa tyczy się serwera CS:GO DD2, a nie 1.6, więc temat przenoszę w odpowiedni dział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest już TOP 3 - VIP jeżeli w TOP 3 znajduje się admin zostaje on olany i idzię kolejna osoba z TOP'ki.

2. Sparing Admini vs Gracze? Znajdź serwer, ustal terminarz, zbierz ich w ogóle.

Wszystko odpada, jestem na Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem też opcje " czapek " ale nie mam pojęcia czy w GO jest taka możliwość. Pamiętam, że na 1.6 było to całkiem ciekawe i miło widziane u graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł nawet ale trzeba pomyśleć nad drużyną, która wygra pojedynek z adminami. Przydałaby się jakaś mała nagroda, może dawać vipa TOP3- rójce graczy trzeba podarować wygranej drużynie. Myślę, że nawet fajny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmmm a admini to jacys nadludzie?:D nie ogarniam ilu jest adminow aktywnych na dd2 bo czesciej gram na ffa, ale mysle ze jak juz robic mecz admini vs gracze to juz lepiej turniej. Wiecej osob zagra.

Chociaz turniej nie mial by w sumie nic związanego z zacheceniem do gry na dd2 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc ale to niemozliwe wygrac z adminami, jesli mielibysmy wybierac nasza druzyne xDD

Niemożliwe? Myślę że bezproblemowo dałoby radę. Przewaga adminów głównie polega na dodatkowym wyposażeniu i 110 HP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe? Myślę że bezproblemowo dałoby radę. Przewaga adminów głównie polega na dodatkowym wyposażeniu i 110 HP.

nie chodziło mi o hp tylko o poziom graczy, którzy graja na serwerze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mała poprawka, ADMINA który posiada VIP

 

Proszę o propozycje odnoszące się na razie do samego serwera, a nie samych konkursów typu Admini vs gracze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności