dasdw 0 Posted February 21, 2013 Share Posted February 21, 2013 Witam, otoz chcialbym zmienic nick. Ten dasdw byl na poczatku bo weszlem na serwa tylko zobaczyc,ale mi sie strasznie spodobal i tak wciagnelo..a potem juz mi sie nie chcialo od nowa lvla wbijac dlatego pytam czy jest mozliwosc zmiany nicku na D'Eon ? bylbym wdzieczny Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted February 21, 2013 Root Share Posted February 21, 2013 Nie da się przenieść poziomu i nie ten dział ^^ Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts