Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Ted 2"


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

TED 2

 

7692570.3.jpg

 

GATUNEK: Komedia

PREMIERA: 10 lipca 2015 (Polska) 25 czerwca 2015 (świat)

PRODUKCJA: USA

REŻYSERIA: Seth MacFarlane

SCENARIUSZ: Alec Sulkin, Wellesley Wild, Seth MacFarlane

 

 

 

 

GŁÓWNI BOHATEROWIE:

 

248573.2.jpg John Bennett (Mark Wahlberg)

327820_1.2.jpg Ted (głos) (Seth MacFarlane)

263659_1.2.jpg Samantha Jackson (Amanda Seyfried)

389984.2.jpg Tami-Lynn (Jessica Barth)

 

OPIS FILMU:

Kontynuacja losów Teda i Johna.

 

Przyjaciele dalej mieszkają w Bostonie. Miś ułożył sobie życie z Tami i są szczęśliwym małżeństwem, natomiast jego przyjaciel rozwiódł się. Kiedy w życiu pary nowożeńców zaczyna górować rutyna, podejmują oni jedną z ważniejszych decyzji w ich życiu - chcą mieć dziecko. Jednak tutaj pojawia się problem - Ted jak łatwo można się domyśleć nie może zapłodnić swojej żony. Wraz z przyjacielem szukają odpowiedniego rozwiązania. Los jednak nie sprzyja tytułowemu bohaterowi, którego władze nie uznają za człowieka...

 

MOJA OPINIA:

Jak dla mnie jedna z lepszych komedii, jednak uważam, że nie przebija pierwszej części. W tej, ukazane są przede wszystkim problemy, co nie zmienia faktu, że jest komiczna. Moim ulubionym momentem jest włamanie Teda i Johna do pewnej osoby (nic więcej wam niestety na ten temat nie powiem, musicie sami zobaczyć :)). Gra aktorska jak dla mnie bezbłędna. Chociaż bym chciała nie mam się do czego przyczepić. Muzyka też dobrze dobrana. Nie powiem, bo spodziewałam się troszkę innego tematu przewodniego, ale po obejrzeniu było to jednak miłe zaskoczenie. Warto też dodać, że tematyka 2 części tej komedii skupiła się tylko i wyłącznie na misiu, a nie na jego przyjacielu jak było w części 1.

Całość filmu oceniam na 8/10

 

CIEKAWOSTKI:

  • Film nagrywano od 28 lipca do 13 listopada 2014r.
  • Kręcono go nie tylko w Bostonie ale również w Wareham, Ipswich, Norfolk, Danvers, Malden , Los Angeles, Santa Clarita  i Nowym Jorku.

 

ZWIASTUN:

 

FILM ONLINE:

http://www.cda.pl/video/5166483d

 

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności