Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie RaMbO


RaMbOtendobry

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: RaMbO

2. Imię: Bartek

3. Wiek:16

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK

6. Składka (tak/nie): TAK


8. Parę słów o sobie **: Miły, wysoka kultura, ambitny. Bardzo dobrze znam język angielski, interesuje się również gotowaniem i motoryzacją. W przyszłości chciałbym zostać kucharzem lub mechanikiem samochodowym.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ, chciałbym aby na naszym serwerze panował porządek i kultura. Czasem kiedy gram na serwerze nie ma obecnych adminów i nie ma kto zaopiekować się nim, a wiele sytuacji tego wymaga. Uwierzcie, nie zawsze na serwerze jest obecna administracja. Wiem, że na naszym serwerze jest już dużo adminów ale mimo to chciałbym spróbować dostać się do tego grona.

10. Steam_ID: STEAM_0:0:103537215

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 18-23

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 600h

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): NIE

                                                           

Konto na forum jest świeże, ale nie było robione celowo pod podanie. Po prostu wcześniej skupiałem się na graniu a nie udzielaniu się na forum. Teraz to się zmieni.

 

                                                                                                                               POZDRAWIAM

Edytowane przez RaMbOtendobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nic ciekawego nie napisałeś o sobie dlaczego masz zostać adminem.

2. Nie jest potrzebny kolejny admin prawie zawsze jakiś jest na serwerze.

3. Wiek 16 lat mały szczegół, ale zawsze coś. =D

4. konto ewidentnie dla podania.

5. W godzinach które napisałeś praktycznie zawsze ktoś jest.

 

Jestem na NIE.

Edytowane przez Dopi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ponieważ, chciałbym aby na naszym serwerze panował porządek i kultura. Czasem kiedy gram na serwerze nie ma obecnych adminów i nie ma kto zaopiekować się nim, a wiele sytuacji tego wymaga. Uwierzcie, nie zawsze na serwerze jest obecna administra
z tym się całkowicie nie zgodzę. Gram codziennie na serwerze po jakieś 3-4h i za każdym razem był chociaż 1 admin online który ogarniał ludzi. Takich przypadków jest mało. Kultura na serwerze jest więcej niż przyzwoita. Rzadko się zdarza by wszedł gracz który nie umie się zachować bądź ciągle przeklina. Większość przypadków którzy " źle " się zachowują po jednym upomnieniu nawet od innego gracza się uspokajają i kultura panuje. Mimo swojego dłuższego już grania na serwerze rzadko słyszałem żebyś się udzielał przez mikrofon podczas grania. Jak dla mnie powinieneś najpierw pogadać z ludźmi z serwera żeby Cię znali i lubili z Tobą pogadać. Serwer jest nie tylko miejscem do gry, lecz również do miłego spędzania czasu rozmawiając z innymi =) 

Wybacz, ale w tej chwili jestem na nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo swojego dłuższego już grania na serwerze rzadko słyszałem żebyś się udzielał przez mikrofon podczas grania. Jak dla mnie powinieneś najpierw pogadać z ludźmi z serwera żeby Cię znali i lubili z Tobą pogadać.

 

 

Co do tego, że kolega składający podanie się nie udziela nie masz racji, ponieważ wielokrotnie znalazłem się w sytuacji, w której rozmawia on z graczami będącymi na serwerze.

 

Jak dla mnie gościu ma wielkie chęci i chce pomagać adminom na serwerze. 

Kolega ma rację, nie zawsze są admini na serwerze przykładem może być wczorajsza sytuacja kiedy nikogo nie było, a na serwerze latał bot który głównie przeszkadzał w grze aniżeli "wspierał team". 

Co do wieku niektórzy mogą się przyczepić, ale... Może być dzieciak który ma przykładowo 10 lat, a być bardziej ogarnięty niż nie jeden polaczek cebulaczek który ma 16+, który wydziera się do mikrofonu i głównie przeszkadza, więc wiek nie jest tu do końca (jak dla mnie) najważniejszą kwestią.

 

Jak ja jestem na 3x tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko OK jednak no nie zgadza mi się jeden punkt z wymagań.. 

- Ukończone 17 lat.

Co prawda wątpię w to co piszesz ze nie zawsze jest admin na serwie bo jak grałam to praktycznie cały dzień byłam dostępna, do tego trudno mi było dostać slota by wejść na serwer. Zawsze jakiś admin był jak patrzyłam :) 

Pomimo wszystko ja dałabym mu szanse jak dla mnie jest ogarnięty, miły a co do używania mikrofonu nie mam zastrzeżeń bo ze mną normalnie rozmawiał jak i z innymi na serwerze jak byłam używał mikrofonu. Kulturę posiada.

Jestem za okresem próbnym ;] 

Dała bym mu szansę choćby ze względu na to, że nie wiadomo co będzie ze mną jak i z innymi. Lepiej mieć więcej adminów niż jak się posypie jeden czy drugi to nie będzie trzeba na szybko szukać. Zresztą każdy z nas ma swoje życie i kiedyś będziemy musieli zrezygnować.

 

Pozdrawiam

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności