Skocz do zawartości

Prawo jazdy


ferN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko. Zapisałem się właśnie na kurs prawa jazdy i mam taki mały problem. Dostałem od szkoły materiał do nauki na teorie (płytkę). Za cholerę się nie nauczę z tej płytki. Zacina się co 4 pytanie xD

 

Znacie może jakieś zaufane przez was stronki? Mam 2 tyg. do egzaminu teoretycznego i nie wiem jak, i z czego się uczyć. Jakieś macie sprawdzone swoje sposoby? Bo nie chce mi się zdawać 10 razy. Najlepiej to się nauczyć na maxa i mieć to z głowy.

 

Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna stronka z testami to Zdamyto.pl, ja też uczę się z płytki i ogarniam z książki.

Poza tym to z tego co się orientuję jest udostępniona baza pytań w necie, także możesz sobie ogarnąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki byczek kiedyś odkryłem. 

Stronka z pytaniami, oczywiście ukryte są premium. 

http://poznaj-testy.pl

 

Ale, jest błąd ;) 

Premium 

 

yo6ut3.jpg

 

 

 

45bxa8.jpg

 

 

Musisz najechać kursorem między ten żółty bloczek który Ci zasłania kategorie pytań, jest 'luz' :D i możesz dzięki temu wejść w te pytania premium. Chyba da się zrozumieć :D 

 

 

Testy 2016, niczym się nowym nie różnią.., a bynajmniej nie zauważyłem nic nowego, są łatwe.

Mam jeszcze z płytki Kategorie B, testy.. Moge Ci jutro wysłać, niestety dziś nie da się bo kompresują się długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płyty ani nic się nie nauczysz.
Tam to tylko szlifujesz to co nauczyłeś się z książki. Czytasz, czytasz wchodzisz i sprawdzasz ile robisz błędów.
Także wałkuj tylko książkę dokładnie ze zrozumieniem, analizuj sobie wszystko nie zaszkodzi jak przerobisz ją z 2-3 razy
Kiedyś było łatwiej zdać teorie ale ostatnio w wakacje moja kobitka robiła prawko i ogarniam co i jak
Mam też młodszych znajomych co robili tak samo jak teraz Ci powtarzam. To samo twierdził instruktor. Wszystko jest w książce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gadasz bzdury, testy z programu sie w mniej więcej tydzień nauczyłem i wszystkie wykułem, żadnych książek , wykładów i nic. A jak sie uczysz testy to jak byś czytał te całe książki i wykładów słuchał, jedynie musisz sobie zapamiętać jaka poza policjanta na co wskazuje. Tzn. jego ruchy,gesty co oznaczają jeżeli kieruje ruchem. 

71/74 pkt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu moich znajomych korzystalo z pytan zawartych na plycie Grupy Image,mowili ze wiekszosc pytan sie powtorzyla. Ja podchodzilem do teori i 2 razy nie zdalem xd , ale jak kupilem ta plytke i wykulem sie jej to udalo sie . Masz tu link i zobacz sobie jak ta plytka wyglada  https://www.grupaimage.eu/kursant,b.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności