Skocz do zawartości

[FFA]Nowe mapy


Shanell

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj w tym temacie, możecie składać propozycje nowej mapy, zmiany mapy na inną itd.

Chciałabym żeby wszystko było przejrzyste abym nie musiała dokładnie wyszukiwać o co konkretnie danej osobie chodzi, dlatego jeżeli macie propozycje:  (nie będę robić ankiety, ponieważ nie znam waszej opinii jaka mapa miałaby być wgrana)

 

1. Dodania nowej mapy do cyklu, napiszcie 3 pierwsze mapy, które według was są dobre, a ja wybiorę jedną najciekawszą i która zebrała najwięcej głosów. Oczywiście jak podajecie mapę to uargumentujcie to.

 

2. Zmiana mapy z cyklu na inną. Jeżeli według was jest mapa, która nie powinna być w cyklu, a sugerujecie, że może być inna to w tym temacie macie duże pole do popisu. 

 

3. Proszę was o propozycje nowych małych map, oczywiście sensowny argument, bo inaczej waszej propozycji nie będę brać pod uwagę. 

 

 

Temat dotyczy wyłącznie map. Inne propozycje nie będą brane pod uwagę, bo od tego jest temat z propozycjami. Oczywiście jeżeli zajdzie taka potrzeba użytkownik otrzyma warna za spam.

 

PRZYPOMINAM! Również o opcji edytuj.

Edytowane przez Shanell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. de_dust , de_aztec , cs_office - uwazam , ze wszystkie trzy mapy z wymienionych sa na prawde dobre , wychowalem sie na tych mapach i na prawde bardzo ich brakuje na naszym FFA :) wszystkie te mapy zawsze maja bardzo dobra grywalnosc (wiem , bo juz kupe lat gram) i bardzo bym chcial zeby one byly dodane .

 

2. Jeżeli chodzi o zmiane , widze co sie dzieje na serwerze i wymienie dwie mapy ktorych sam za bardzo nie trawie i widze , ze 70% graczy (wraz ze mna) chcialoby je zamienic :

 

-de_cbble proponuje na zmiane na mape de_dust2002

-de_westwood proponuje zamiane na mape de_eldorado

 

3.Jezeli chodzi o male mapy , jestem w stanie zaoferowac dwie mapy na ktorych gralem bardzo dawno , ale na prawde sa fajne , gracze lubili je grac i czesto pytaja na serwerze o wlasnie takowe(dosc czesto mnie prosza wlasnie o takie mapy) jak :

 

-cs_deagle5 i cs_max , to wszystko , trzymam kciuki i dzieki :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. de_aztec, de_dust, de_forge
 
2. de_cbble koniecznie trzeba zmienić na coś innego i proponuje zmienić na de_forge (ta mapka już była i w sumie ludzie lubili na niej grać :)
 
3. Tutaj proponuje rozsądnie zostawić te małe co są ale koniecznie dodać małe mapki które już były i takie których nie było dla urozmaicenia nocnych rozgrywek i rannych jak jest mało graczy:)
Proponuje małe paki:
- fy_snow,
- cs_deagle,
- aim_map_ups,
- aim_famas ,
- aim_ak-colt
 
Uważam, że do mapcyklu warto dodać 1 mapke tak jak Shanell napisała i de_cbble zmienić na inna np. de_forge to załatwi połowę problemu, a druga połowa to dodanie paru małych mapek żeby jednak ten wybór jakiś był miedzy nimi (małych mapek nigdy za wiele).
Jeśli podzielacie te zmiany itd.. to proszę żebyście napisali krótko jakie mapki lub skopiowali nawet stąd mapki, bo chodzi o wybranie większością głosów więc potrzebujemy Waszych opiniii :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1. de_dust - de_aztec - css_cache.

2. Zamiast cbbla dużo lepszą opcją byłoby - css_cache (mapa grana na eslu).

    Naprawdę świetna mapa - gorąco polecam i zachęcam do dodania :)

3. A małe mapy to na pewno cs_deagle i może aim_famas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. de_dust, de_aztec, cs_office - mapy znane każdemu, zawsze jakieś urozmaicenie, jak wejdą nowe, a gracze nie będą musieli się ich uczyć, bo to stare dobre mapki

2. de_forge - mapka grana na esl, zamiast de_cbble, trochę ulepszona, też jakieś odświeżenie dla serwera

3. aim_ak-colt, aim_map_usp, cs_deagle, awp_glass_2, aim_famas

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie to uznac jako spam , bo nie edytuje postu ale chce wam powiedziec , ze na widok azteca ludzie sie bardzo ucieszyli i pisza ze chca wiecej nowych map , napisalem na serwerze jakie mapy zaproponowalem ja i inni admini to gracze niemal mnie zjedli tak chca zeby je dodac , nie wiem jak wy uwazacie ale ja jakbym byl zwyklym graczem juz dawno bym zmienil serwer bo mapy ktore sa grane teraz sa na prawde monotonne , nie ma nic nowego a najlepsze mapy odstawione sa na bok ( podstawowe mapy , klasyki) i dam sobie reke uciac ze szybko nie zostana dodane , na serwerze jak jest po 5 osob na team jest BARDZO DOBRZE tak malo ludzi na FFA sie pojawia ( dzis rekord bylo 11 osob , pisalismy o tym i kazdy chce nowe mapy ) jak pokazuje sie duzo ludzi to na max 1 mape i wszyscy uciekaja ...  nie chce nikomu zajsc za skore ale to na prawde nie jest droga w dobra strone , dodajcie nowe mapy bo na prawde bedziecie kiedys zalowali , zrobcie to zeby serwer znow stanal na nogi bo na prawde gra z samymi adminami juz robi sie nudna , zrobcie to chciaz na probe :) Licze ze dobrze to sobie przemyslicie i nie bedziecie sie mnie czepiac , ze pisze bzdury , bo nie chce z nikim wojny , chce dobra serwera :) de_dust - kozak mapa kazdy na serwerze ja bardzo chce ! office - kozak , dust2002 bardzo wielu graczy to lubi i ja chce , kabul - boicie sie tego 1 bs'a ? Tym wlasnie ta mapa sie wyroznia i jest kozacka ,male spawny ? To nie jest pierwszy serwer w moim zyciu , kabula gralem miliony razy na serwerach ktore mialy po 32 sloty i nie widzialem zeby zabijal kogos spawn na tej mapie , jest jak na kazdej  ! italy fajna mapa , eldorado - bardzo fajna mapa , jezeli ktos powie ze nie doda tych map bo ktoras z druzyn ma na tej mapie przewage to jest w bledzie ... na tym polega ta gra , ze wzgledu na to ze ktos ma trudniej wcale mamy tego nie grac ? TO SA BARDZO DOBRE MAPY ! One sa najbardziej znane , na nich ludzie chca grac , takich zmian ludzi chca ! Tego brakuje tej sieciowce   :) pozdrooo - (to co napisalem jest wylacznie o mapach jak cos zeby nie bylo ze temat psuje :) )

 

@@ Co do Pani nizej , napisala to czego u mnie zabraklo ! Dzieki ! Chcialem dodac wlasnie to ze jak bedziecie zmieniali po 1 mapie na pol roku to w koncu to sie znudzi i nie bedzie juz tutaj nikogo , jak robic rewolte to na calego , dodajcie cos z POMPA! A nie bawicie sie w pojedyncze zmiany , zrobcie cos zeby gracze weszli , zdziwili sie i nie mogli oderwac sie od serwa a nie ze wejda i po 12 rundach wyjda ... :) POLAC PANI ! 

 

I jak dodacie votemap to ludzie beda grali to co lubia , nie to co my im narzucimy bo w wiekszosc gustow nie trafiamy z tego co widze codziennie :) sporo nowych "klasykow" map , votemap do ktorego nie bedzie mozna nominowac ostatnich 6 map i bedzie fajnie , tylko nie bojcie sie zmian , a bedzie serwer jak z bajki , tak jakbym wszedl 6 lat temu :)

 

@dung KOZACKO ! PIONA :D !

Edytowane przez slowdeath
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod słowami Slow`a. Może na próbę naprawde dodajcie votemap i wgrajcie klasyki, bo monotonnosc na serwerze az bije po oczach.. Gram juz bardzo bardzo dlugo na tym serwerze i po prostu widze, ze ten cykl juz sie nie sprawdza... Juz dawno nawet przestał sie sprawdzac..Brakuje zdecydowanie czegos nowego, jakiejś duzej zmiany, a Wy uparcie idziecie w ten cykl i zmieniacie jedna, dwie mapy, ktore  nie robią roznicy... Zrobcie cos wreszcie, a nie robicie rzeczy, ktore nie sa efektyywne co doskonale widzicie.


edit. Zrobic takie votemap, aby sie nic nie moglo czesto powtarzac, wgrac mapki z hostami i bez, dodac plugin, ze nie mozna ich zabic i sprobowac. Musicie cos radykalnego zrobic, bo zbyt czesto jest poruszany ten temat. Praktycznie caly czas jest dyskusja na temat map.

Zrobcie ankiete czy ludzie chca :
1. Stary cykl
2. Nowy cykl
3. Votemap 

@ Dung mapy spoko :) Estate jak najbardziej, moze nawet militia by sie sprawdziła (ale wątpie), dodałabym jeszcze vertigo, ewentualnie piranessi, rats1337, prodigy.
 

Pokój!

Edytowane przez doktor hajs
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej staję za pomysłem Slow`a fajnie było by zrobić jakąś DUŻĄ zmianę, a nie dodawać po 1 mapce. MC już sie nudzi i myślę, że lepiej zrobić votemap. :P

Tutaj mapy, które chętnie zobaczyłbym na serwerze :  :banan:

de_eldorado

de_aztec <---- ta już jest :P

de_dust

de_dust2002

de_kabul

I jeszcze mapy z hostami :

cs_assault

cs_italy

cs_office

cs_estate ?  :ninja: 

PS. Widziałem na serwerze CS GO MOD taki plugin, ze hostów nie da się zabić. Są nieśmiertelne.

Edytowane przez DuNg3()N
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram SlowDeath, Doktorka i Dung :)

 

Wyjęte jak z moich ust Slow to co napisałeś :P zresztą sam wiesz że też chciałem coś podobnego już napisać.

 

Uważam tak samo czas na radykalne zmiany i jakieś fajerwerki na FFA!

Są różne pluginy, które blokują zabijanie hostów i czemu by nie mogło być mapek z Hostami? Nie każdy je lubi ale sporo osób lubi więc równowaga mogłaby dać oczekiwane efekty.

Pamiętajmy jedno!

Serwer robimy pod graczy, a nie pod siebie dlatego trzeba coś zmienić, urozmaicić i być konkurencyjnym (serwer musi się z czegoś utrzymać nie ma co się oszukiwać zmiany są potrzebne bo są potrzebni ludzie żeby serwer funkcjonował).

 

Shanell i Karol poważnie jako admini chcemy dobrze dla serwera i nie meczymy Was o te zmiany dla siebie, a dla ludzi/graczy.

Nie miejcie pretensji do nas że chcemy radykalnych zmian, ale tylko one mogą przynieść zamierzone efekty :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak niektorzy koledzy wyżej cbbla bym zamienił na dusta , forge wystarczy nie potrzeba 2 prawie identycznych map aztec juz jest  no i tego wrednego westa na eldorado :D ewentualnie za kabulem bym się jeszcze wstawił fajna duża mapka ! :P

EDIT : jestem za tym co pisze slow dung i doktorek ! :)

Edytowane przez fns.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całym swoim serduszkiem popieram Slow'a!!!  :banan:  

A oto mapy, które z chęcią zobaczę na serwerze^^ :
- cs_estate

- cs_italy
- de_eldorado

- de_dust

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie to uznac jako spam , bo nie edytuje postu ale chce wam powiedziec , ze na widok azteca ludzie sie bardzo ucieszyli i pisza ze chca wiecej nowych map , napisalem na serwerze jakie mapy zaproponowalem ja i inni admini to gracze niemal mnie zjedli tak chca zeby je dodac , nie wiem jak wy uwazacie ale ja jakbym byl zwyklym graczem juz dawno bym zmienil serwer bo mapy ktore sa grane teraz sa na prawde monotonne , nie ma nic nowego a najlepsze mapy odstawione sa na bok ( podstawowe mapy , klasyki) i dam sobie reke uciac ze nie zostana dodane , na serwerze jak jest po 5 osob na team jest BARDZO DOBRZE tak malo ludzi na FFA sie pojawia ( dzis rekord bylo 11 osob , pisalismy o tym i kazdy chce nowe mapy ) nie chce nikomu zajsc za skore ale to na prawde nie jest droga w dobra strone , dodajcie nowe mapy bo na prawde bedziecie kiedys zalowali , zrobcie to zeby serwer znow stanal na nogi bo na prawde gra z samymi adminami juz robi sie nudna , zrobcie to chciaz na probe :) Licze ze dobrze to sobie przemyslicie i nie bedziecie sie mnie czepiac , ze pisze bzdury , bo nie chce z nikim wojny , chce dobra serwera :) de_dust - kozak mapa kazdy na serwerze ja bardzo chce ! office - kozak , dust2002 bardzo wielu graczy to lubi i ja chce , kabul - boicie sie tego 1 bs'a ? Tym wlasnie ta mapa sie wyroznia i jest kozacka ,male spawny ? To nie jest pierwszy serwer w moim zyciu , kabula gralem miliony razy na serwerach ktore mialy po 32 sloty i nie widzialem zeby zabijal kogos spawn na tej mapie , jest jak na kazdej  ! italy fajna mapa , eldorado - bardzo fajna mapa , jezeli ktos powie ze nie doda tych map bo ktoras z druzyn ma na tej mapie przewage to jest w bledzie ... na tym polega ta gra , ze wzgledu na to ze ktos ma trudniej wcale mamy tego nie grac ? TO SA BARDZO DOBRE MAPY ! One sa najbardziej znane , na nich ludzie chca grac , takich zmian ludzi chca ! Tego brakuje tej sieciowce   :) pozdrooo - (to co napisalem jest wylacznie o mapach jak cos zeby nie bylo ze temat psuje :) )

 

@@ Co do Pani nizej , napisala to czego u mnie zabraklo ! Dzieki ! Chcialem dodac wlasnie to ze jak bedziecie zmieniali po 1 mapie na pol roku to w koncu to sie znudzi i nie bedzie juz tutaj nikogo , jak robic rewolte to na calego , dodajcie cos z POMPA! A nie bawicie sie w pojedyncze zmiany , zrobcie cos zeby gracze weszli , zdziwili sie i nie mogli oderwac sie od serwa a nie ze wejda i po 12 rundach wyjda ... :) POLAC PANI ! 

 

I jak dodacie votemap to ludzie beda grali to co lubia , nie to co my im narzucimy bo w wiekszosc gustow nie trafiamy z tego co widze codziennie :) sporo nowych "klasykow" map , votemap do ktorego nie bedzie mozna nominowac ostatnich 6 map i bedzie fajnie , tylko nie bojcie sie zmian , a bedzie serwer jak z bajki , tak jakbym wszedl 6 lat temu :)

 

@dung KOZACKO ! PIONA :D !

 

Kolega Slow idealnie opisał sytuacje jak jest i jak powinno być. Jako kolejny admin FFa popieram jego słowa i może tym co napisał wkońcu coś ruszy. Pisałem, prosiłem o to już 2 lub 3 razy i napisze jeszcze kolejny raz. Trzeba zrobić burzę na FFa żeby ludzie czuli się serwer ciągle się rozwija i robi się coraz lepszy. Jak wiadomo, mapy to podstawa dobrej gry a jeżeli lecą non stop te same i ciągle się powtarzają to ludzie narzekają i to już robi się po prostu nudne. Moje propozycje map :

 

de_eldorado

de_dust

de_dust2002

de_kabul

cs_assault

cs_italy

cs_office

 

@ps. Po za mapami chciałbym jeszcze dodać, że fajnie by było jakby Vip miał swoją postać. Jest pełno ciekawych modeli np. z napisem na plecach VIP. Moim zdaniem to fajna opcja bo założę się, że jeżeli gracze zobaczą takie coś to z jeszcze większą chęcią będą kupować Vipa np. dlatego, że będą się wyróżniać. I jeszcze jedno, DOBRE WYPOCINY SLOWA ! Pozdro !

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, ja też się zgadzam z wypowiedziami powyżej, nic się nie stanie jak będzie dużo map w obiegu

 

a jeśli mowa o innych ulepszeniach, to wydaje mi się, że powinno zostać wgrane na serwer możliwość "rtv" czy na przykład "mala mapa", żeby ludzie podczas gry na przykład porannej, gdy jest czasami tylko kilka osób, nie musieli biegać na jakiś dużych mapach i szukać się nawzajem, a teraz to trzeba czekać, aż jakiś admin wbije i zmieni mapę na małą, gdy jest mało ludzi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli jest taka duża rzesza zwolenników i protestantów aby zmienić Stały cykl na Votemap bądź też po prostu dane mapy pozmieniać, to chciałbym również coś dorzucić od siebie i to teraz zrobię :D

 

Macie rację, niektóre mapy się już naprawdę nudzą, są też mapy na których gołym okiem widać że gracze po prostu niechętnie grają na serwerze FFA. Pewnie wszyscy wiedzą lub się domyślają. 

Jeżeli tak to wszystko ma się "rozpędzić" to moje zdanie jest podzielne, ponieważ:

   1) VoteMap- duży oraz dobry wybór w mapach, urozmaicenie serwera byłoby naprawdę bardzo duże jednak wtedy bym również wgrał mod czy jak to tam się zwie żeby mapa która była grana, była tak jakby zablokowana do kolejnych "VoteMap'ów" na np. 4 mapy, już wyjaśniam o co mi chodzi: Przykładowo gramy sobie dd2, wszyscy zadowoleni, ponieważ gramy najpopularniejszą mapę z historii cs'a. Kończy się mapa wylosowane jest np. inferno natomiast gracze już na inferno do głosowania NIE MOGĄ nominować mapy dd2. I tak w kółko. I po upływie np. 5 czy tam iluś map dd2 może być ponownie brane pod uwagę podczas głosowania. Myślę że jak na temat VoteMap już wystarczy. Przejdźmy teraz do Stałego Cyklu, a więc:

   2) Stały cykl map- jeżeli mamy wymieszać mapy dotychczasowe z większą ilością.. Myślę że to by już było większe zamieszanie niż z samym VoteMap.. Natomiast jest możliwość wymienienia niektórych oraz dodanie kilku.. Niech będzie. Podam swoje typy:

1. de_dust2

2. de_inferno

3. de_nuke

4. de_cpl_mill

5. de_dust2002

6. de_dust

7. de_forge

8. de_kabul

9. de_train

10. de_mirage.

Myślę że to wyglądało by w miarę. Wtedy również by można było robić jakieś ankiety po upływie miesiąca na forum, która mapa jest najmniej "lubiana" i wtedy mogłaby być wymieniona na "inny model". W tym "cyklu" RTV za choinkę bym nie dawał. 

 

Ale mam jedno ALE i zaprzeczenie: Nie dodawajmy map typu "cs".. Bez hostów proszę.. 

 

Nie wiem czy gdzieś się powtarzałem, w razie czego zwróćcie mi uwagę, pytajcie dalej jakie jest moje zdanie ( jak oczywiście coś was jeszcze interesuje :D ).

Na tą chwilę to wszystko z mojej strony, dziękuję za uwagę. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie twój cykl jest nawet ciekawy, dosyć inny i przemyślany. Jestem ZA !

 

Votemap na razie bym temat wstrzymał, ale zmienić cykl na taki jaki zaproponował CZAKI i zostawić wgrane mapki w razie czego żeby admin mógł zmienić na coś ze starego cyklu na życzenie to spoko.

 

Więc jestem za propozycja Czakiego o zmianie cyklu na taki jaki podał i zostawienie wgranych mapek ze starego cyklu w razie czego:)

 

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to bym wyrzucił mapę de_wood słabo lubiana przez graczy.A teraz ja podam swoje typy:

 

1. de_dust2

2. de_inferno

3. de_cobbelstone

4.de_train

5.De Mirage

 

 

Takie mapy można było wgrać wgrać a de_wood wyrzucić a wzamian dodać mapę de_Cobbelstone...

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za tym cyklem co czaki napisał ... szczerze nudzą się już te mapy w kólko to samo a dodanie paru nowych map nie zaszkodzi mi się wydaje że wręcz przeciwnie przyciągało by to ludzi na serwer a przecież o to chodzi :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niechętnie,ale muszę się zgodzić ze slowkiem :D

A co do nowych map to : De_dust, de_kabul i de_cpl_mill z naciskiem na tą ostatnią,jest to świetna mapa,dużo grywałem na niej i myśle że może sie spodobać graczom :)

 

A do mapek z hostami dodał bym cs_italy i cs_office

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechętnie,ale muszę się zgodzić ze slowkiem :D

 

A co do nowych map to : De_dust, de_kabul i de_cpl_mill z naciskiem na tą ostatnią,jest to świetna mapa,dużo grywałem na niej i myśle że może sie spodobać graczom :)

 

A do mapek z hostami dodał bym cs_italy i cs_office

 

 

De_dust odpada mało kto zna tą mapę wgl i możliwe że też nie wypali mapa i spadnie liczba graczy bo np.Teraz od kilku dni serwer jest full i proponuję żeby nie zmieniać cyklu map...

Chyba że można byłoby tylko zmienić mapę tylko 1 m.in.de_westwood mało lubiana mapę zamienić mapę np.na cs_italy lub de_cpl-mill...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze chcecie dodać "votemap" na serwer pytam się po co kiedy jest teraz przez kilka dni serwer full a kiedy wprowadzicie "votemap" to spadnie ilość graczy nawet ja przejdę grać na inny serewer bo wszyscy gracze bd wybierać i głosować na mapę dust2...

W tej chwili co dzień przychodzą nowi gracze i niech taki cykl ma zostać bo wszyscy gracze bd się wyżekać z serwera ffa bo tylko 1 mapa bd rozgrywana m.in.Dust2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niech zostanie cykl map jest jak teraz m.in.de_dust2,mirage,train,inferno,nuke,tuscan,dustwood-można było zamienić tą mapę na inną jakąś nw np.cs_italy...

Ale niech zostanie jak jest teraz czasami full serwer na ffa a po wprowadzeniu votemap na serwer wszyscy gracze bd się wyrzekać niech zostanie bez zmian...

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Karas2

Edytowane przez Karaś2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności