Jump to content

Gope i Siwy


kiftofer

Recommended Posts

1.Twój Nick: kiftofer

2.Nick admina/gracza który zawinił: Gope i Siwy

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 17:17

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):

http://speedy.sh/WtFXm/Gope-i-siwy.rar

 

6.Opis sytuacji: Gram sobie i admin siwy siedział na txt i do tego grał klasa Magik. Admin Siwy do tego klnie na say i na y@. Admin Gope cały czas spamuje na y@, nie da się grać, strzelam a tu nagle wyskakuje biały napis. Po prostu jakieś żarty sobie urządzają. JESTEM ZA UPOMNIENIEM ADMINÓW, ZA 2 TAKĄ WPADKĘ ŻEBY IM ODEBRAĆ ADMINA.

Link to comment
Share on other sites

kiftofer, Żarty ty sobie robisz, oni siedzą na spec wtedy kiedy ktoś napisze na u@ że cziter, Siwy przeklną bo ktoś mu zabrał bułke w domu ;d ... Skargę mysle że mozna zamknac.
Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHANapisał skarge bo sie czepial ze nie da sie wskoczyc tam. Na y@ pisałem jakimi klasami da sie tam wskoczyc. Niesłuszna. HAHAHAHAHAHAHAEdit.Tak udowodnij mi ze spamowałem!! no JUZ!!Czepisłeś sie ze tam tylko maghik to Ci pisałem ze ninja da rade kazda klasa z kostiumem i kozak. A to co na ss jest to odpisywałem do nyguska.A ty taki grzeczyni i nie przeklinasz juz to widze. Jak 3/4 serwa spamuja na u@ i pisze gluputy to jak tu sie nie wkur**** ?

Link to comment
Share on other sites

ta bo nie moge sobie powiedziec wulgaryzmu, no jesli to bylo by na say'u @@ to piszesz skarge a nie.. A druga rzecz, to nie txt. GoPe pisal ci na u@ a nie spamowal ze to nie txt, wyjasnial wam co to jest txt. Aha kiedy ja uzywalem wulgaryzmow na say'u @@ ?!Na prawde rozwaliles mnie tą skargą haha

Link to comment
Share on other sites

Siwy i Gope powinni dostać własnie pochwalę a nie upomnienie bardzo dobrze radzą sobie w swoich obowiązkach bardzo często ich widzę.Po 2 to nie była txt a wyklinać każdemu się zdarza admini to tez ludzie !!! .

Link to comment
Share on other sites

Nikotyna, admin ma przestrzegać regulaminu bardziej niż inni. powinni być wzorem.

 

Siwy, czy to na say czy na say@ nie powinieneś przeklinać a nie raz widziałem jak klniesz. Proszę o punkt karny dal siwego. (mam ssy jak pisze o czitach na say i klnie na say. było to wczoraj.

 

a co do gope to jest dobrym adminem i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Link to comment
Share on other sites

  • Root

A mam pytanie czemu siedziałeś w takim miejscu? HMM...?W logach nie widziałem przekleństwa napisanego na Say@@,a co do wchodzenia na takie miejsca dzieki magikowi-będę zabierał magików i mnie to nie interesuje czy ktos kupił czy wygrał.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy