Skocz do zawartości

Gope i Siwy


kiftofer

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: kiftofer

2.Nick admina/gracza który zawinił: Gope i Siwy

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 17:17

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):

http://speedy.sh/WtFXm/Gope-i-siwy.rar

 

6.Opis sytuacji: Gram sobie i admin siwy siedział na txt i do tego grał klasa Magik. Admin Siwy do tego klnie na say i na y@. Admin Gope cały czas spamuje na y@, nie da się grać, strzelam a tu nagle wyskakuje biały napis. Po prostu jakieś żarty sobie urządzają. JESTEM ZA UPOMNIENIEM ADMINÓW, ZA 2 TAKĄ WPADKĘ ŻEBY IM ODEBRAĆ ADMINA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiftofer, Żarty ty sobie robisz, oni siedzą na spec wtedy kiedy ktoś napisze na u@ że cziter, Siwy przeklną bo ktoś mu zabrał bułke w domu ;d ... Skargę mysle że mozna zamknac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHANapisał skarge bo sie czepial ze nie da sie wskoczyc tam. Na y@ pisałem jakimi klasami da sie tam wskoczyc. Niesłuszna. HAHAHAHAHAHAHAEdit.Tak udowodnij mi ze spamowałem!! no JUZ!!Czepisłeś sie ze tam tylko maghik to Ci pisałem ze ninja da rade kazda klasa z kostiumem i kozak. A to co na ss jest to odpisywałem do nyguska.A ty taki grzeczyni i nie przeklinasz juz to widze. Jak 3/4 serwa spamuja na u@ i pisze gluputy to jak tu sie nie wkur**** ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta bo nie moge sobie powiedziec wulgaryzmu, no jesli to bylo by na say'u @@ to piszesz skarge a nie.. A druga rzecz, to nie txt. GoPe pisal ci na u@ a nie spamowal ze to nie txt, wyjasnial wam co to jest txt. Aha kiedy ja uzywalem wulgaryzmow na say'u @@ ?!Na prawde rozwaliles mnie tą skargą haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy i Gope powinni dostać własnie pochwalę a nie upomnienie bardzo dobrze radzą sobie w swoich obowiązkach bardzo często ich widzę.Po 2 to nie była txt a wyklinać każdemu się zdarza admini to tez ludzie !!! .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikotyna, admin ma przestrzegać regulaminu bardziej niż inni. powinni być wzorem.

 

Siwy, czy to na say czy na say@ nie powinieneś przeklinać a nie raz widziałem jak klniesz. Proszę o punkt karny dal siwego. (mam ssy jak pisze o czitach na say i klnie na say. było to wczoraj.

 

a co do gope to jest dobrym adminem i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A mam pytanie czemu siedziałeś w takim miejscu? HMM...?W logach nie widziałem przekleństwa napisanego na Say@@,a co do wchodzenia na takie miejsca dzieki magikowi-będę zabierał magików i mnie to nie interesuje czy ktos kupił czy wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności