Skocz do zawartości

[II] Wywiad z Tymbarkową - opiekuńczą i zabawną miłośniczką sportu z ciekawymi planami na przyszłość!


pyńka

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461696682__kinga2.png

 

 

Redaktor: 
Gość:

[Pynia] Witam Was wszystkich bardzo serdecznie! To już kolejny wywiad, który mam okazję przeprowadzać dla sieci cs-classic. Dziś mam zaszczyt rozmawiać z wyjątkowym gościem, pewnie znanym przez większość z Was. Jest nim oczywiście Tymbarkowa, najlepsza Pani redaktor na forum, która dzielnie sprawuję rolę opiekuna nad kącikiem redaktorskim. Witam Cię bardzo serdecznie, kochana. Jest to już drugi wywiad przeprowadzany z Twoją osobą. Zechcesz opowiedzieć nam jak Ci się wiedzie w życiu? Dużo się zmieniło od Twojego poprzedniego wywiadu?

Poprzedni wywiad przeprowadzony z Kingą:



[Tymbarkowax3] Cześć wszystkim! Początek wywiadu a Ty już tak mi słodzisz, ciekawe co będzie dalej; > Od poprzedniego wywiadu minęło już trochę czasu i szczerze to nie ma aż tak dużo rzeczy, które zmieniły się w moim życiu. Jedną z ważniejszych zmian jest plan na przyszłość, który diametralnie się zmienił, ale również moje podejście do niektórych spraw i ogólnie życia. W danej chwili jestem w 4 klasie technikum i trzeba było w końcu postanowić co chce się tak naprawdę po niej robić. Jest to chyba jedna z najważniejszych decyzji, którą musimy podjąć. Jednak dzięki mojemu bratu (tak, też jestem w szoku, że on się do tego przyczynił ; o) mam już obrany cel, który będę realizować zaraz po odebraniu papierka o ukończeniu szkoły.

[Pynia] Dobrze wiesz, że mogłabym prawić Ci komplementy cały czas, jednak jak to mawiają "Co za dużo, to niezdrowo". Brat pomagał Ci w wyborze tego, co będziesz robić w przyszłości? Opowiesz nam o celu, który sobie wyznaczyłaś i do którego masz zamiar dążyć?

[Tymbarkowax3] Dokładnie - brat doradził mi co będzie teraz najlepsze dla mnie. Po długich rozmowach (tych trzeźwych i nie xD) postanowiłam, że poszukam jakiejś pracy a w między czasie szkoła policealna o kierunku dentystycznym. Pomimo samej nazwy nie chodzi tu o typowego dentystę - jest to kierunek, na którym będę wykonywać protezy zębowe, aparaty na zęby itp. Wiem, nie brzmi to ciekawie jednak jak dla mnie bardzo opłacalne. Po uzyskaniu dyplomu chociażby technika, mogę założyć swój zakład. W miejscowości, w której mieszkam nie ma takiego zakładu, a najbliższy jest +/- 40km. Kolejnym powodem, który zadecydował taki wybór a nie inny jest możliwość odkładania pieniędzy na studia. Nie chce prosić mamę o sfinansowanie ich, dlatego postanowiłam sama na nie odłożyć. Co prawda ktoś może powiedzieć, że nie odłożę na studia tylko poprzez pracę, jednak do 26 roku życia, jeśli się uczę dostaje pieniądze z ZUSu. Także jak na razie to jest moim priorytetem i to chcę robić w najbliższej przyszłości.

[Pynia] W takim razie wielkie słowa uznania. Wiele młodych osób jeszcze boryka się z problemem tego co będą robić dalej. Brat niewątpliwie bardzo dobrze Ci doradził. Tak jak już wspomniałaś, praca dentysty i tym podoba nie kojarzy się raczej z czymś dobrym. Zazwyczaj ludzie boją się stomatologów. Skoro poruszyłyśmy już temat nauki..powiesz nam jak Ci idzie w szkole? Jesteś typem kujona czy raczej nie?

[Tymbarkowax3] Jest to dość ciężki temat : D Jak chyba większość osób jeśli chodzi o naukę jestem strasznym leniem, nie zmienia to jednak faktu, że dość często późne wieczory spędzam na nauce. Górują u mnie tróję, ale jak dla mnie oceny nie odzwierciedlają inteligencji człowieka. Osobiście znam osobą, która w ocenach końcowych nie wychodziła wyżej niż 2, podeszła do matury/egzaminu zawodowego i najlepsze wyniki miała, a znowu osoba, która co roku czerwony pasek na koniec roku zdobywała - matury ani egzaminów nie zdała. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że jak jesteś w ostatniej klasie to powinieneś się najbardziej przykładać do nauki, a taka prawda że w tym roku najbardziej Ci się nie chce xD

[Pynia] Tutaj zgodzę się z Tobą w stu procentach. Każdy z nas ma w sobie coś z lenia, ale mimo wszystko nie przeszkadza to w tym, aby osiągnąć bardzo dużo. Będę trzymać kciuki za to, aby egzamin końcowy poszedł Ci śpiewająco i żeby wszystkie Twoje plany na przyszłość się spełniły. Czytając Twój poprzedni wywiad nie trudno było zauważyć, że Twoją pasją jest sport. Jakie znaczenie ma on dla Ciebie w tej chwili? Oglądałaś sukcesy naszych szczypiornistów? Co sądzisz o grze naszej reprezentacji w Mistrzostwach Europy?

[Tymbarkowax3] Dalej jest dla mnie bardzo ważny. O tym nie da się tak o zapomnieć. Pomimo, że nie trenuje regularnie żadnego, to w dalszym ciągu odgrywa pewną role w moim życiu. Aktualnie jutro mam zawody szkolne w ping-ponga (możecie trzymać kciuki xD) oraz raz w roku jeżdżę na zlot sportowy - Wojewódzki Zlot Klubów i Ognisk TKKF. Jak na razie był to tylko tenis stołowy, jednak w tym roku planuje również wziąć udział w siatkówce plażowej, jeżeli mój chłopak zechce mi towarzyszyć xD jeśli nie, będę musiała znaleźć innego partnera ;x Traktuje to przede wszystkim jako dobrą zabawę, która dostarcza adrenaliny poprzez rywalizacje. Jeśli chodzi o tegoroczne Mistrzostwa Europy oczywiście nie przegapiłam ani jednego meczu. Uwielbiam ich oglądać, gdybym mogła robiłabym to 24 na dobę. Żałuje jedynie, że nie mogłam zobaczyć tego na żywo. Fakt, nie zdobyli oni miejsca na podium, ale to ich nie przekreśla w moich oczach, muszą po prostu trochę popracować. Wydaje mi się, że dużo też zrobił brak starszego z braci Jureckich. Jednak i tak nasi szczypiorniści poradzili sobie świetnie i jestem pewna, że następne Mistrzostwa należą do nas!

[Pynia] No proszę, oczywiście już dzisiaj mocno trzymam kciuki i koniecznie daj znać jak Ci poszło! Odnośnie siatkówki plażowej..jeżeli Twój chłopak nie będzie chciał, może wyciągniesz kogoś z forum? Przyznam, że sama chętnie bym się zgłosiła! Jednak jeżeli to dotyczy płci męskiej, to niestety nie pomogę. Mogę co jedyne polecić naszych użytkowników  dzielnie Wam kibicować! Cieszę się, że pomimo porażki naszej reprezentacji duch walk  dopingowania ich w Tobie nie zgasł. Jak jest obecnie z Twoją grą w counter-strike? Spędzasz grając więcej czasu niż poprzednio, czy z powodu szkoły jest zupełnie odwrotnie?

[Tymbarkowax3] Jeśli znajdzie się jakiś chętny, który dojedzie to nie widzę przeszkód! ^.^ Stanowczo spędzam mniej czasu teraz na grze. Kiedyś grając na serwerach publicznych w 1.6 przebywało się tam przede wszystkim dlaa ludzi znajdujących się tam. Po rezygnacji z admina JB grałam jedynie mieszańce jednak i to mi się znudziło.Aktualnie gram jedynie w GO, jednak opiera się to na samych turniejówkach, które przeważnie gram wieczór, ale zdarza się również po południu.  

[Pyna] Jesteś jedną z osób, które przerzuciły się z cs'a 1.6, na ulepszoną wersję, czyli cs:go. Co najbardziej podoba Ci się w tej wersji gry? Są jakieś szczególne zmiany, które są Twoimi ulubionymi? Nie narzekasz na graczy z innych krajów?

[Tymbarkowax3] Przekonać mnie do Cs GO było naprawdę ciężko, wyznawałam zasadę 1.6 4ever xD Tak naprawdę, pierwsze co spodobało mi się najbardziej w tej grze to skiny. Niektóre są po prostu tak genialne, że aż chce się je mieć ^ ^ Na początku grałam tylko po to, żeby mieć ich jak najwięcej, ale później coraz więcej meczów ze znajomymi i tak już sobie gram. Jeśli chodzi o graczy z innych krajów, to niestety, ale często dostaje szału przez nich. Wejdzie taki jeden z drugim ruskiem i będą denerwować wszystkich po kolei.. Chociaż zdarzają się przypadki naprawdę sympatycznych osób. Nie ważny jest kraj z którego się pochodzi, tylko to co się ma w głowie.

[Pynia] No właśnie..skiny i tym podobne - na te wszystkie cudeńka trzeba wydawać pieniądze. Co o tym sądzisz? Wydawanie pieniędzy na grę jest dla Ciebie czymś absurdalnym, czy może nie? Co sądzisz o osobach, które przeznaczają na to wszystko ogromną ilość pieniędzy?

[Tymbarkowax3] Dość intrygujący temat poruszyłaś. Jak dla mnie, można raz na jakiś czas wydać trochę grosza na grę ale oczywiście nie jakąś kosmiczną sumę. Jednak są przypadki osób, które bardzo dużo pieniędzy poświęcają na GO. Jednym z najbardziej znanych przypadków jest Izak. Facet na prawdę kosmiczne (bynajmniej jak dla mnie) pieniądze na to wydaje. Chociaż on ma jeszcze na to jakieś wytłumaczenie. Nakupi skrzynek/kluczy za kilkaset euro, zrobi opening i zwróci się mu to razy 3 xD

[Pynia] No tak, nie da się ukryć, że ze swoją popularnością nie ma problemu z wydawaniem pieniędzy na skiny, bo wszystko mu się zwraca z nadwyżką. Zejdźmy już z tematu cs'a. Może opowiesz nam coś o swoim chłopaku? Już wcześniej wspominałaś, że go masz, ale w zasadzie wiemy tylko tyle, że z nim jesteś. Jak długo jesteście razem?

[Tymbarkowax3] Hyh troszkę Cię zaskoczę, ale wiecie o nim więcej niż Ci się wydaję Mojego chłopaka poznałam na CSC, o czym pisał w swoim wywiadzie ->

Jesteśmy ze sobą już ponad 11 miesięcy, dokładnie 11 lutego wypada nam rocznica  :)

[Pynia] Oo rany, faktycznie mnie zaskoczyłaś. Szczerze mówiąc mojemu zaskoczeniu towarzyszy jeszcze więsze zdumienie. Zazwyczaj jest tak, że związki na odległość nie kończą się dobrze, a Wy jesteście żywym przykładem tego, że jak dwoje ludzi bardzo się kocha, to nie ma żadnych przeszkód, liczy się tylko uczucie. Jeszcze raz serdecznie gratuluję i życzę kolejnego roku spędzonego razem! Wiele osób uważa, że młodzi potrzebują autorytetu. Jakie Ty masz zdanie na ten temat? Masz kogoś, kto jest dla Ciebie wzorem do naśladowania?

[Tymbarkowax3] Bardzo dziękujemy! Jeśli chodzi o autorytet to również uważam, że każdy z nas powinien go mieć, pod warunkiem, że jest on dobrym. Dzisiejszej młodzieży ciężko zaimponować i szukają autorytetu w osobach nieodpowiednich. Genialnym przykładem jest chłopak, który pociął sobie twarz na wzór znanego muzyka - Popka. Ja nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby coś takiego zrobić. Obawiam się, że kiedyś dojdzie gdzieś do sytuacji, że jakiejś osoby autorytet popełni samobójstwo i ta osoba uzna, że skoro zrobił to jego autorytet to i on też tak zrobi...;x Jeśli chodzi o mój autorytet - owszem mam go. Może uznacie to za tandetne ale jest nim moja mama. Nie będę tłumaczyć dlaczego, gdyż są to sprawy prywatne. Wiem jedno, jest ona najlepszym człowiekiem, którego mogłam wybrać na swój autorytet i nigdy się tego nie wyprę  :)

[Pynia] Osobiście jestem zdania, że to co napisałaś nie jest tandetne, wręcz przeciwnie. Każdy rodzic powinien być autorytetem dla swojego dziecka. Jest to piękne i przede wszystkim prawdziwe. Niewątpliwie każdy z nas powinien darzyć nie tylko swoich rodziców, ale również innych ludzi szacunkiem. Jak myślisz, czy w tych czasach, w których żyjemy teraz młodzi ludzie szanują starszych od siebie? Coraz częściej dochodzi do sytuacji, w których wykazują pogardę w stosunku do nich. Czym to może być spowodowane? Jakie masz zdanie na ten temat?

[Tymbarkowax3] Dość duża część młodych ludzi jak dla mnie totalnie nie ma szacunku do starszych osób. Ja rozumiem, że część seniorów nie zasługuje na to przez swoje zachowanie, ale nie oznacza to, że każdą osobę w wieku 50+ trzeba mierzyć jedną miarą. Dużo tak zwanych "młodych gangsterów" myśli, że jeśli zrobi jakiś w ich mniemaniu "żart" dużo starszej osobie to będą bogami dzielni, jacy to oni krejzi nie są.. Szkoda, że nie zauważają, że są to takie same osoby jak oni, tylko trochę więcej przeżyli i nie widzą że one też mają uczucia. Prawda jest taka, że gdyby nie starsze pokolenia, nie było by tu nas teraz. Oni tego nie potrafią docenić. Ciekawi mnie, jacy oni by byli, gdybyśmy żyli tak jak kiedyś, z takim rygorem, którego niestety nam brakuje. Pozwolę sobie przytoczyć pewną historie, którą jakiś miesiąc temu opowiedziała mi moja prababcia - w jej młodości nie było możliwości leżakowania całymi dniami w łóżku. Kiedy ukończyła 18 lat, w weekendy jeździła kilkaset kilometrów od domu, żeby sprzedawać rzeczy, robione przez jej rodziców. Warto dodać, że jedyną komunikacją w tedy były pociągi. Pewne słowa tak utkwiły mi w pamięci, że aż je zacytuje "Dokładnie pamiętam jeden z bardziej pracowitych weekendów w moim życiu. W domu bardzo potrzebne były pieniądze, ostatnie grosze zostały przeznaczone na bilety dla mnie. Wyjechałam z samego rana do miejscowości oddalonej od 150km od nas. W jednej ręce niosłam taboret, na którym przez cały dzień miałam siedzieć na targu, w drugiej kilka siatek z mniejszymi rzeczami i na plecach wielki bagaż. Ja taka drobinka musiałam to taszczyć, jednak nawet nie przeszło mi przez myśl, żeby zaprotestować. Wiedziałam jak ważne to jest... (tu mało ważny wątek) Kiedy wróciłam do domu po sprzedaniu wszystkiego, chciałam zrobić prezent mojemu młodszemu rodzeństwu i kupiłam im mandarynki, które w tamtych czasach były największym rarytasem". Napisałam to, żeby pokazać wam, że starsi ludzie może i są strasznymi zrzędami, ale nie jedno przeszli. Wątpię, żeby któryś z nas zrobił tak samo i to bez żadnego ale.. Smutne ale niestety prawdziwe...

[Pynia] Te słowa i ta historia chyba były mi teraz bardzo potrzebne. Cieszę się, że wśród młodych ludzi są jeszcze takie osóbki jak Ty. Przekaż gorące pozdrowienia Twojej prababci. Myślę, że na tym zakończymy już nasz wywiad. Chciałabyś kogoś pozdrowić?

[Tymbarkowax3] Oczywiście. Na początek chciałam podziękować Tobie za poświęcony czas. Wywiad mega mi się podoba i powiem Ci, że z wywiadu na wywiad coraz lepiej, oby tak dalej! Na samym początku chcę pozdrowić [PODOBNO]Mężczyznę Karola xD, moją psiapsiółkę Szeregowca (loffki, kisski i te sprawy?; >) Shanell - mordeczkę (mam nadzieje, że w końcu się spotkamy ;x), mojego internetowego mensza  Kitola xD, Kryptona, Gemcia, ogólnie wszystkich redaktorów ^ ^, Shadowa, polaczka i kuurcze wszystkich xD Najgorsza część wywiadu, bo zawsze zapominam kogo chcę pozdrowić.. Do zobaczenia prawilne mordeczki  :D

[Pynia] Dziękuję za miłe słowa i dołączam się do pozdrowień!  Do zobaczenia!

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tego się po was dziewczyny spodziewałem ;d, świetnie rozbudowane wypowiedzi, ciekawe, a ta historia na końcu - pełny szacunek.

 

Dobra robota laski ;]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności