Skocz do zawartości

TURNIEJ


MaestroBARTO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)


Dzisiaj chciałbym zaproponować wam taki mały mój pomysł nie wiem czy się wam podoba czy nie ale to się okaże :) 


Więc tak trzeba jakąś zaczadź  jak się nudziłem to wpadł mi pomysł więc zaczynam :) 


 


Chodzi o to żeby zrobić taki turniej 5vs5 już wam tłumaczę o co chodzi ;) To będzie admini kontra gracze coś takiego drużyny 5 na 5 taki turniej z kwalifikacjami finałem itp :) Gracze sobie stworzą drużyny i admini i też w tym będzie drużyna administracji :) Turniej będzie trwał przez kilka dni mecze będą się odbywały wyznaczonego dnia i o wyznaczonej godzinie oczywiście wtedy osoby biorące udział muszą przed zgłoszeniem czy dadzą być o wyznaczonej porze a jakby się okazało nagle że nie wbije to na szybko znajdzie się osobę które zagra za :) 


 


Myślałem o nagrodach też ale mi się wydaje że bez nagród lepiej tak sobie zagrać dla zabawy dla fanu ale oczywiście gdy wy będziecie chcieć nagrody to może coś załatwię z administracją . Od razu mówię że nie wiem czy był taki pomysł czy nie więc jak był to przepraszam :) 


A i ten turniej będzie się dobywał w cs go lub cs 1.6 ale to wy musicie wybrać co wolicie i na końcu jak się pomysł przyjmie to zdecyduje administracja .


Myślę że w miarę wam to wytłumaczyłem i rozumiecie a jakby coś to na dole wam dam link do mojego profilu Steam i możecie pisać zadawać pytania na Steam lub pw jak kto woli i oczywiście na ts3 będę dostępny pod nickiem MaestroBARTO . No i to wszystko zapraszam do komentowania i wyrażania swojej opinii decydujcie czy chcecie czy nie i czy wolicie CS go czy CS 1.6 . Dziękuje za uwagę i czeka m z niecierpliwością na wasze odpowiedzi i życzę miłego dnia :) 


 


http://steamcommunity.com/id/xxbartoplxx/


 


Pozdrawiam :


MaestroBARTO


Edytowane przez MaestroBARTO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry pisze że to nie wypali. Dlaczego?

Z tego co pamiętam takie turnieje były organizowane wiele razy. Bardzo dużo osób się zapisywało na taki turniej a gdy przyszedł czas gry to już nikogo nie było

Trudno ogarnąć ludzi na dokładną czas ( godzine )

Tym się nie chce ten jedzie do babci na obiad i po turnieju

 

Wiadomo że chciałbym zobaczyć taki meczyk ale to jest trudne do wykonania.

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry pisze że to nie wypali. Dlaczego?

Z tego co pamiętam takie turnieje były organizowane wiele razy. Bardzo dużo osób się zapisywało na taki turniej a gdy przyszedł czas gry to już nikogo nie było

Trudno ogarnąć ludzi z czasem.

 

Wiadomo że chciałbym zobaczyć taki meczyk ale to jest trudne do wykonania.

 Warto jeszcze raz spróbować znaleźć jakiś zaufanych graczy co będą na 100% a jak tym razem nie wypali to najlepiej już tego nie będzie robić warto spróbować zaryzykować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to już kilka razy wałkowanie.

 

Turniej = dużo chętnych, co nie znaczy, że kompetentnych osób. 

 

Zawsze było tak, że każdy chciał wziąć udział, ale każdemu coś nie pasowało, albo ktoś sobie po prostu olewał, jestem na nie. 

 


 

 

Ale skąd wiesz teraz znajdziemy takie osoby które będą i wiesz możemy tak ustalać że to nie musi być szybko może to trwać dłuższy czas można spróbować :)

 

Tylko wyraziłem swoje zdanie poparte zdrowym rozsądkiem oraz doświadczeniem. Na tej sieci jeszcze zanim ty oraz niektóre osoby tutaj wypowiadające się, były, właśnie miały miejsca takie próby zorganizowania zawodów np. serwer vs serwer lub admini vs admini etc. etc.

I rezultat był taki sam, czyli żaden, bo nawet, gdy mieliśmy jeszcze serwer mix'owy do 1.6 to, to nie wypaliło. 

Edytowane przez Pawel.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to już kilka razy wałkowanie.

 

Turniej = dużo chętnych, co nie znaczy, że kompetentnych osób. 

 

Zawsze było tak, że każdy chciał wziąć udział, ale każdemu coś nie pasowało, albo ktoś sobie po prostu olewał, jestem na nie. 

Ale skąd wiesz teraz znajdziemy takie osoby które będą i wiesz możemy tak ustalać że to nie musi być szybko może to trwać dłuższy czas można spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie się podoba. -_- No ale choćby to miało być na 1.6 to lepiej bo na pewno większość nie ma cs;go no ale zawsze można dwa turnieje zrobić nie było by źle.. Do tego jakieś małe upominki i by była bomba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie się podoba. -_- No ale choćby to miało być na 1.6 to lepiej bo na pewno większość nie ma cs;go no ale zawsze można dwa turnieje zrobić nie było by źle.. Do tego jakieś małe upominki i by była bomba. :D

Spokojnie na upominki jeszcze czas :) Okaże się dopiero czy cs go czy cs 1.6 i wogule się okaże czy pomysł się przyjmie :) 

Edytowane przez MaestroBARTO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Mogę zrobić tak, ostatnio mam trochę więcej wPLN, wiem że wiele osób pisało mi odnośnie serwera miksowego. 

Jeżeli znajdzie się osoba, CHĘTNA, która będzie zajmować się nim (chodzi o 1.6, pod csgo może też się uda załatwić), czyli tworzyć tam różnego rodzaju turnieje, rozgrywki z innymi drużynami, itd to mogę zakupić taki serwer i go udostępnić, ale osoba ta musi znać się na rzeczy.

 

Wybór należy do Was, jeżeli znajdą się chętni, to proszę wpisać się w tym temacie. Pamiętajcie, że szukam osoby, której będzie zależeć na tym by ten serwer był "używany", by można było na nim organizować różnego rodzaju turnieje, itd.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej odpowiednia osobą na to stanowisko moim zdaniem był by Damian. Nie znam lepszej osoby na to stanowisko. Ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.

 

 

------------------

 

 

Jeżeli dałoby się ściągnąć S}{aDoW i zachęcić go do tego, to byłbym za pomysłem. Nie pałam sympatią do tego człowieka, ale przyznać mu muszę, że zdolności natury organizacyjnej to posiadał, stąd też uważam, że o ile istnieje taka możliwość, to żeby Shadow w porozumieniu z Karolem tym się zajęli, dwóch odpowiedzialnych na to stanowisko będzie. 

 

Też pomyślałem o Shadowie, ale nie wiadomo czy by chciał.

Edytowane przez Umciaak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dałoby się ściągnąć i zachęcić go do tego, to byłbym za pomysłem. Nie pałam sympatią do tego człowieka, ale przyznać mu muszę, że zdolności natury organizacyjnej to posiadał, stąd też uważam, że o ile istnieje taka możliwość, to żeby Shadow w porozumieniu z Karolem tym się zajęli, dwóch odpowiedzialnych na to stanowisko będzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem za pomysłem, ale nie wiadomo czy to wypali, ale mam nadzieję, że tak. 
Ja osobiście bym wzięła udział gdyby turniej odbył się w Cs 1.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki serwer bedzie slabo uzywany . Sam sie zajmowalem opieka nad serwerem miksowym przez pare miesiecy. Organizacja turnieju to byl koszmar , ze wzgledu na rozsciaglosc czasowa miedzy zapisami a rozgrywkami. Oczywiscie jesli Karol ma "wolna" kase to mozna sprobowac . Ale nie ma co sie napalac . Poprzedni turniej mial frekwencje ze wzgledu na "drogie" nagrody.

 

Jesli chcecie to moge sie zaopiekowac takim serwerem . to kosztuje bardzo malo czasu , gdyz chodzi tylko o wgranie confingu.

Organizacja turnieju to inna historia . Tu musi byc osoba posiadajaca duza ilosc wolnego czasu i motywacji. Moge takiej osobie pomoc , bo juz to przerabialem.

Tylko zaznaczam ze zanim ktos sie zdeklaruje niech to przemysli, juz nie ma tylu graczy 1.6 co kiedys 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł sam w sobie jest ciekawy... Jednak problemem byłaby tu frekwencja nie uważacie? Jak to ludzie, polecą głównie na dość dobre nagrody. Oczywiście jestem za tym pomysłem ale trzeba to bardzo dobrze,, przemyśleć,, nie robić niczego pochopnie, zebrać pewną ekipe do rozgrywek. Pamiętam turnieje które odbywały się w kafejkach, zapisać chciało się całe miasto :) i wtedy nie były brane pod uwagę ,, nagrody,, a podium a nawet po prostu zabawa. Miejmy nadzieję że chetnych, ogarnniętych graczy przybędzie. Damian, imienniku ty mój, spróbuj chociaż ostatni raz sie w to zabawić :) hueh. Sam bym sie zapisał ale z każdym dniem coraz gorzej gram :v chociaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności