Jump to content
Sign in to follow this  
Omega*

Funkcje gry FIFA 16 na platformy Xbox 360 i PlayStation 3

Recommended Posts

image.img.jpg


 


Porobiłem fotki ponieważ gdybym to skopiował to by źle to wyglądała. Myślę że jest okej. Takie tematu jeszcze nie było więc dodaje.


Oczywiście wszystko ze strony easports.


 


Od targów E3 w czerwcu informowaliśmy Was na bieżąco o różnych nowościach i usprawnieniach gry FIFA 16 na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC. W tym czasie bardzo często prosiliście nas o informacje na temat funkcji dostępnych na  Xbox 360 i PlayStation 3.


 


Pragniemy Was zapewnić, że nasi programiści wciąż pracują w pocie czoła nad doskonaleniem rozgrywki i wzbogacaniem najpopularniejszych trybów gry na konsolach poprzedniej generacji, tak więc możecie się spodziewać wielu zmian i nowości.


 


Ze względu na ograniczenia samych platform i ograniczone możliwości kadrowe na tych platformach gra FIFA 16 nie doczeka się wszystkich nowości wprowadzonych na konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery PC.


 


Ale dość już wprowadzenia, oto lista rzeczy, które znajdziecie w grze FIFA 16 na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.


 


 


image.img.png


 


 


 


 


klhazg.jpg


 


hixk95.jpg


 


 


knocyf.jpg


 


40bf8f.jpg


 


g57gqn.jpg


 


 


wbbhs0.jpg


 


 


Ze względu na ograniczenia samych platform i ograniczone możliwości kadrowe na systemach PS3 i konsolach Xbox 360 gra FIFA 16 nie doczeka się wszystkich nowości wprowadzonych na konsole Xbox One, systemy PlayStation 4 i komputery PC.


 


 


offical easports


Edited by Omєga *

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines