Skocz do zawartości

Odwołanie od warna


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Rias
Data Zdarzenia : 12.02.2016
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge: ---
Opis Sytuacji : Postanowiłem napisać to odwołanie, gdyż nie uważam, żeby moja wypowiedź była spamem. W podaniu RomantykaNLO (Link) napisałem, że wrócił niedawno, jego aktywność nie jest zadowalająca i to ma poprawić. Uznałem za bezsensowne dalsze wymienianie powodów (których moim zdaniem nie ma), bo nie napisałem czegoś w stylu "jestem na nie bo UP". Moja wypowiedź była dobrze zbudowana i uświadamiała kandydatowi co ma poprawić. Robię z igły widły, ale uważam, że nie była to wypowiedź, za którą trzeba warnować.
Dowod : ---

 

@Pawel "...Idiotyczne posty mogą zostać nagrodzone warnem...." porównując moją wypowiedź to tych nagminnie używanych "Jestem na nie bo UP" "Na tak bo UP", to co napisałem nie wpasowuje się w tą część podpunktu. Rozgrzebując to bardziej "grasz +/- od tygodnia" - mały staż, "i w kratkę" - słaba aktywność.

 

 

Pamietaj

1. Nie kloc sie

2. Nie spamuj

Edytowane przez Rias
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tłumaczył, wyjaśniał wszystkiego, bo to nie jest skarga na mnie tylko odwołanie, lecz chciałbym się odnieść i wyjaśnić tylko sam powód nadania warna, z racji tego, że sam ostrzeżenie nadałem.

 

Cytując twoją wypowiedź: 

 

No Romantyk, czemuś wcześniej nie pisał tych podań ;p. W tym momencie jestem na nie, bo grasz od +/- tygodnia i to w kratkę. Pograj tak z 2 tygodnie jeszcze w miarę stabilnie i składaj podanie ponownie, a raczej będę na  tak ;]

Wynika z niej, że jesteś na nie, gdyż gracz posiada słabą aktywność i to wszystko, a z racji ostatniej modyfikacji podpunkt regulaminu brzmi:

"26. Wypowiedzi w podaniach na moderatorów/grafików/redaktorów/UbTeam/Gamer/adminów mają być rzetelnie uzasadnione. Idiotyczne posty mogą zostać nagrodzone warnem. Rzetelnie uzasadniony post powinien zawierać 2 rzeczowe argumenty." 

- Niestety, ja uznałem, że warn Ci się należy i post ukryłem. Według mnie podałeś jeden argument, ale to Karol oceni. 

 


Osoby postronne chciałbym żeby wstrzymały się z wypowiedzią, a Tobie przypomnę, jeśli chcesz coś dodać, to skorzystaj z opcji "edytuj", by nie robić spamu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Ostrzeżenie usuwam, a regulamin zostanie w nocy poprawiony

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności