Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Deadpool"


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

DEADPOOL

7716978.3.jpg

 

GATUNEK: Akcja, Komedia, Sci-Fi

PREMIERA: 12 lutego 2016 (Polska)
PRODUKCJA: Kanada, USA
REŻYSERIA: Tim Miller
SCENARIUSZ: Rhett Reese, Paul Wernick

 

GŁOWNI BOHATEROWIE:

358732.2.jpgRyan Reynolds (Wade Wilson/Deadpool)

242804.2.jpgMorena Baccarin (Vanessa Carlysle)

392530.2.jpgEd Skrein (Francis/Ajax)

 

OPIS FILMU:

Co by tu wam o mnie powiedzieć? ... Jestem najlepszy we wszystkim co robię, najfajniejszy, najśmieszniejszy, najseksowniejszy i nie jestem superbohaterem. Pewnie chcielibyście się dowiedzieć co z moim filmem? Hehe.. Oczywiście, że jest to najlepszy film 2016, bo jest o mnie! Ale dobra, powiem wam coś, czego się nie spodziewacie. To jest romans. A nie mówiłem! Spójrzcie tylko na te swoje miny niedowierzające. Haha...

"Były żołnierz oddziałów specjalnych zostaje poddany niebezpiecznemu eksperymentowi. Niebawem uwalnia swoje alter ego i rozpoczyna polowanie na człowieka, który niemal zniszczył jego życie." - taki opis widnieje na filmwebie.

 

MOJA OPINIA:

Dopowiem tylko, że jakoś nie zauważyłem, żeby to było jego alter-ego, Deadpool po prostu taki był, jest i będzie. Od dawna czekałem na tę ekranizację, bo Deadpool jest moją ulubioną postacią z Marvela. Po obejrzeniu tego filmu, myślę, że spodoba się on większe ilości osób. Moja ocena to 11/10 i myślę, że pójdę na niego jeszcze ze 2 razy do kina ;].

 

CIEKAWOSTKI:

  • Robert Rodriguez i David S. Goyer byli kandydatami do wyreżyserowania filmu.
  • Do roli Vanessy Carlysle / Copycat były brane pod uwagę Taylor Schilling, Crystal Reed, Rebecca Ritter, Sarah Greene i Jessica De Gouw.
  • Podczas przygotowań do roli w filmie Brianna Hildebrand przez kilka miesięcy trenowała Muay Thai.

 

ZWIASTUN:

 

 

W scenie po napisach, sam Deadpool nas informuje (w swój sposób) o 2 części, a więc czekamy z niecierpliwością ;] Jeśli ktoś nie ogarnął gagu w opisie, to polecam się przejść do kina na film ;]

 

 

Pozdrawiam Marek

Edytowane przez Rias
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności