Skocz do zawartości

Skarga ogólna


dasdw

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:dasdw2.Nick admina/gracza który zawinił:<3Skilluj,Wildfire,Zara*, Gucio,najaramy koles z jointem,Swir,MIRIO,vikroros,barvit,JRJWEN,Pikaccu,mmulec11,mrstopek,c1so,kurwa*majom*granaty rozbieg(wymienilem tylko kilka poniewaz jest ich tak duzo ze nie zapamietaj wszystkich nickow)3.Admin/Gracz :------4.Data i godzina:1(19,20,21,22).02.20135.Dowody (demko/screeny/świadkowie):link do paczki ze screenami http://www36.zippyshare.com/v/67542062/file.html.pozatem napewno kazdy kto gra CZESTO na dr widzial upominal i zna tych graczy.6.Opis sytuacji:Chciałem złozyc ogolna skarge na adminow i graczy serwera deathrun.Jak kazdemu wiadomo jest teraz rekrutacja na adminow itp.kilku dostalo na serwerze dr tego wlasnie admina i jakos wiekszosci z nich jeszcze niewidzialem mimo iz na serwerze jestem doslownie caly czas..w takim razie ja niewiem po co ta osoba zlozyla podanie skoro i tak niegra na tym serwerze? a jak admina niema to wiadomo..gracze robia co chca.no i wlasnie przez to nieda sie wogole grac. Na serwerze jest coraz mnie osob poniewaz kazdy ma dosc grania takiego. Dlatego prosze Headadmina o danie praw administratora serwera osobom naprawde dlugo i duzo grajacym na tym serwerze a dministratorow prosze o wieksze przypatrzenie sie niektorym graczom i czestsze wchodzenie na ten serwer.Dziekuje to wszystko co mialem do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest po to aby złożyć skarge na daną osobę(głupio pisze) :D a tu wszyscy ?To co, ja też ? (gram na DR).Napisz dokładnie kto, datę z godziną również. To chyba się działo o którejś godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kto gra na deathrun zna kilka takich osob ktore juz maja swoja kolekcje banow a dalej nie reaguja.w tym przypadku nie mowie o tobie poniewaz jestes jedna z najbardziej ogarnietych osob na tym cs classic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnij sobie demko z tej mapy w której skracali, i wypisz wszystkich :)I nie spamuj w temacie, edytuj posty bo blip walnie ci warna i mi:)Edit:Oglądnij demko i masz dowód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności