Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na administratora satan


saatan

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: satan

2. Imię: Wojtek

3. Wiek: 15

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Nie

7. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.gameme.com/playerinfo/485920

8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Wojtek, mieszkam w Łodzi.Moje hobby to sport oraz granie w gry komputerowe.Co do sportu, najbardziej interesuję się koszykówką.Gram w lokalnej drużynie na pozycji 4 ;).Oprócz tego lubię słuchać muzyki oraz grać w gry planszowe.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Myślę że dobrze sprawowałem się na tym stanowisku, zabrakło mi jedynie czasu,który musiałem poświęcić na naukę i inne obowiązki,przez co zrezygnowałem aby dać szansę innym.Teraz załatwiłem już swoje sprawy więc znowu mogę poświęcić czas grze na serwerze.

10. Steam_ID: 1:1:160600231

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Obecnie mam ferie więc 4h dziennie minimum.Po feriach 3h dziennie ;).

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-17 do 22-24 / Weekendy 10-11 do 23-24

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Jest to moje 3 konto. Graczem CS:GO jestem od roku 2013.

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak na 2 serwerach CS 1.6 oraz 1 TF2.(No i oczywiście na tym serwerze ;) )

Edytowane przez saatan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,że na tak. Wypowiadałem się już w twoim wcześniejszym podaniu więc tutaj nie zaszkodzi. Byłeś ogarniętym adminem i jedyne co mogę powiedzieć to witamy ponowwnie. :guma:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności