Skocz do zawartości

ZGADNIJ KTO TO?


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1456172720__zgadnijktoto1.png

 

Witam wszystkich użytkowników forum!

Jak zauważyliście, wychodzę do was z kolejną propozycją konkursu w kąciku redaktorskim. Mam nadzieję, że taka forma rozrywki przypadnie wam do gustu i będziecie brać w niej czynny udział gdyż konkurs nie jest jednorazowy! Tak, dobrze widzicie. Konkurs będzie przeprowadzany regularnie, oczywiście jeśli wykażecie inicjatywę i będziecie brać w nim udział.

 

O co chodzi?

Nie jest to nic trudnego. Jeśli mam najprościej to wytłumaczyć, będziecie musieli odgadywać o jakim użytkowniku mowa w danym poście. Nie będą to informacje ogólne (nie napisze przykładowo - "Jestem właścicielem sieci", bez przesady xD). Troszkę będziecie się musieli nad tym wysilić :D Osoba wytypowana przeze mnie, nie dowie się o "nominacji" w celu uniknięcia przesyłania między użytkownikami informacji o kim jest opis.

 

Jak to wygląda w praktyce?

  • Pod tym tematem ukazuje się krótki opis jednego użytkownika.
  • Odpowiedzi wysyłacie mi na pw! (Tytuł wiadomości "Konkurs")
  • Po otrzymaniu pierwszych 5 wiadomości, z prawidłową odpowiedzią, opis zostaje "zamknięty"
  • Po "zamknięciu" opisu, w tym temacie ukazują się zwycięzcy.
  • Dodaje kolejny opis użytkownika.

Kilka ważnych rzeczy:

  • Wygrywa 5 osób, które jako pierwsze napiszą mi prawidłową odpowiedź.
  • Każdy zwycięzca otrzymuje złotą gwiazdkę - xmas-star-16.png, jedna gwiazdka = 1pkt.
  • Po zdobyciu trzech xmas-star-16.png osoba może odebrać nagrodę.
  • Nie odpisuje na żadną wiadomość konkursową, nie będę ich nawet odczytywać, dopiero po upływie określonego czasu.
  • Temat wiadomości "Konkurs" jest obowiązkowy, inne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
  • Nie ma możliwości, żeby moja skrzynka wiadomości była zapełniona, więc proszę nie spamować mi, że nie mogliście wysłać odpowiedzi.
  • Każdy użytkownik może napisać tylko jedną odpowiedź - kolejna nie będzie brana pod uwagę.
  • Oczywiście każdy użytkownik może wziąć udział w konkursie.
  • Jeśli uważacie, że opis jest o was, oczywiście możecie napisać to w odpowiedzi.
  • Po odebraniu 3 głównych nagród (3x VIP) dany użytkownik nie może brać udziału w konkursie przez 3 miesiące!
     

Czy są nagrody i jakie?

Jest to konkurs więc i bez nagród się nie odbędzie! Tak jak napisałam wyżej - "Po zdobyciu trzech xmas-star-16.png osoba może odebrać nagrodę.", którą jest kod do sklepiku o wartości 30,75 zł. 

Oczywiście jeśli zdobędziecie już 3 gwiazdki, nie musicie od razu odbierać nagrody - każde kolejne 3 gwiazdki = kolejny kod i tak ciągle. Nie ma ograniczenia.

Po nagrody zgłaszacie się do @-_-

 

 

 

Taka mała rada na początek.

Radzę uważnie śledzić kącik redaktorski, gdyż możecie nawet nie zauważyć kiedy pojawi się opis kolejnej osoby i ktoś może być szybszy od was :D

 

Pierwszy opis pojawi się wkrótce!

 

 

 

pre_1456426733__zwyciezcy2.png

xmas-star-16.png xmas-star-16.png

xmas-star-16.png xmas-star-16.png

@TheGumiS - [VIP] [VIP] xmas-star-16.png

xmas-star-16.pngxmas-star-16.png

@GryTreanxmas-star-16.png

@xKardzio - [VIP]

xmas-star-16.png

@polaczekkkkkkkkkkxmas-star-16.png xmas-star-16.png

@Shanell - [VIP]

xmas-star-16.pngxmas-star-16.png

@WujoSxmas-star-16.png

@Weronikaa - [VIP]

xmas-star-16.png

@Reniaaxmas-star-16.png

Edytowane przez Tymbarkowa
Edycja zasad x.x
  • Like 23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPIS 1

 

"Cześć wam! Moje imię wielu z was już poznało, a zaczyna się na "M". Jestem takiej samej płci jak STÓŁ, mam nadzieje, że zrozumieliście ^^ Edukuje się, ale hmm ta nauka to już trochę wyższy poziom, taki studenciak ze mnie! Mieszkam w akademiku, ale to nie to samo co w American Pie :P Ahh nie powiedziałem przecież co studiuje - kierunek związany z bezpieczeństwem, coś wam już świta?

Gram w 1.6, to taka mała podpowiedź. Co do forum, cóż jestem z wami baaaaaaaaaaaaaaardzo długo. Kilka rang zdobyłem - nie było one jakieś wysokie, ale ciut wyższe od użytkownika xD Pluginy to chyba nie jest moja mocna strona - tak twierdzą inni. Przez nie trochę problemów miałem i nie odbyło się bez degradacji ;c smuteczek trochę, ale trzeba żyć dalej, w końcu admin serwera też dobra ranga!"

 

 

Uwaga!

Opis nie ma na celu urażenia kogoś! Jeśli osoba opisana, poczuła się w jakiś sposób urażona bardzo przepraszam - nie miałam tego na celu.

Czas na odpowiedzi do 29.02

Edytowane przez #Brawa Dla Tej Pani
Zakończenie opisu - poprawna odpowiedź polaczekkkkkkkkkk
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA BONUS!

Ze względu, że pierwsze jest za łatwe dodaje drugi opis!

Temat wiadomości - Bonus

 

Pierwsza osoba, która odgadnie dostaje 10zł do sklepiku!

 

OPIS

"Cześć wam! Zapewne wiecie, że uwielbiam schabowe mmm.. a do tego taka zaje.. ekhem zupa pomidorowa! Raj dla buźki! Mój głos często się podnosi,ale czemu? Najwidoczniej mam powód ;c Mam wszystkie organy w sobie prócz jednego - ha zaskoczę was NIE MAM SERCA! Beng beng. Piwo i fajki? Kupie na legalu, a do tego posłucham jakiegoś dobrego rapu. Opiekun? Ta ranga obca mi nie jest! Co do gier komputerowych, wstyd mówić ale do 14 roku życia grałem na botach.. ehh do czego ja wam się przyznaje? Ale za to w gimnazjum niezły łobuz ze mnie był! Na informatyce zamiast pilnie słuchać nauczyciela, ja z kumplami grałem w 1.6! Tak samo na kółkach informatycznych.. Wiecie już kim jestem?"

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ZMIANA ZASAD!

Dodałam 2 podpunkty:

  • Po otrzymaniu pierwszych 5 wiadomości, z prawidłową odpowiedzią, opis zostaje "zamknięty"
  • Po "zamknięciu" opisu, w tym temacie ukazują się zwycięzcy.

Od teraz takie zasady panują.
Pierwsze gwiazdki dodane, kolejny opis niebawem.

BONUS JEST JUZ NIE AKTYWNY. Prosze nie wysylac wiadomosci z odpowiedzia na niego

Edytowane przez #Brawa Dla Tej Pani
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPIS 2

 

"Cześć wam! Wybaczcie, że dopiero teraz ale troszkę mi zleciało zanim skończył się cały sezon mojego ulubionego serialu, który oglądałem/am od samego początku po raz enty *.* No, ale ważne, że już jestem i oczywiście mam kilka swoich zdjęć do wrzucenia na forum, tylko od którego by tu zacząć o.o i nie, nie mam samouwielbienia! Co to, to nie...

Często mam huśtawki nastroju, co chyba każdy już zauważył, ale cóż - kobieta zmienną jest. Ahh zapomniałem/am wam powiedzieć - na forum jestem już długo i w sumie, coś tam znaczyłem/am (oczywiście chodzi mi o rangi). Ehh moje rodzeństwo strasznie mnie irytuje ;x mogli by sobie znaleść jakieś inne zainteresowanie niż cs.. Ja byłem/am pierwszy/a ;c"
 

Uwaga!

Opis nie ma na celu urażenia kogoś! Jeśli osoba opisana, poczuła się w jakiś sposób urażona bardzo przepraszam - nie miałam tego na celu.

 

PRZYPOMINAM, ŻE MOŻNA NAPISAĆ TYLKO JEDNĄ OSOBĘ, ORAZ TYTUŁ WIADOMOŚCI MA BYĆ NAZWANY "KONKURS". INNE WIADOMOŚCI NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ.

 

Dalej czekam na prawidłowe odpowiedzi :)

 

Taki apel co do Umciaka. 

Twoja wiadomość po pierwsze nie była zatytułowana "Konkurs" co automatycznie nie zostało przyjęte. Po drugie napisałeś 2 osoby, fakt jedna odpowiedź była prawidłowa ale nie zastosowałeś się do "regulaminu".

Edytowane przez #Brawa Dla Tej Pani
Nagrody rozdane. Niestety tylko 3 osoby udzieliły poprawnej odpowiedzi :) Prawidłowa odpowiedź - Nessia
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPIS 3

 

"Witam wszystkich! Tym razem ja opisze siebie w tej zabawie :) Płci mojej wam nie określę, bo było by za łatwo, ale mam nadzieje, że i tak poradzicie sobie z odgadnięciem kim jestem ^^

Zacznijmy może od spraw z forum. Na tą chwile moja ranga tutaj nie jest jedną z ważniejszych, ale jednak ją posiadam. Wcześniej natomiast miałem/am te wyższe. Wiecie już kim jestem? Nie? To jedziemy dalej.. Szmat czasu już tu z wami jestem, ale kojarzyć mnie możecie z tego co zrobiłem/am dla sieci.
Teraz trochę o moim życiu prywatnym. Jestem zakochany/a po uszy. Tak, tak mam swoją drugą połówkę. Pracuje, pracuje i jeszcze raz pracuję, ale na CS też znajdę czas! Czy to 1.6, czy GO - chociaż teraz bardziej to pierwsze. Jestem trochę rozrabiaką, doczynienie z policją miałem/am, ale w końcu żyje się raz i to w dodatku chwilą!"
 

Uwaga!

Opis nie ma na celu urażenia kogoś! Jeśli osoba opisana, poczuła się w jakiś sposób urażona bardzo przepraszam - nie miałam tego na celu.

 

Uwaga!

Proszę precyzować odpowiedzi. Nie piszcie mi imion bo ja nie zawsze je znam :) Konkretne nicki bo już kilka wiadomości przyszło niezrozumiałych.

Edytowane przez #Brawa Dla Tej Pani
Kolejne gwiazdki rozdane! Poprawna odpowiedź - Damian NL/PL
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPIS 4

 

 "Sieeeemanko! Ciesze się, że tym razem to ja będę opisany/a. O moim życiu prywatnym dużo wam niestety nie powiem, nie dziele się tym z wszystkimi, ale jakoś może uda mi się was naprowadzić na to kim jestem. Mam swoją świtę, dużo czasu spędzamy razem i to ciągle w jednym miejscu. Kiedyś tam mam nadzieje, że uda mi się ratować ludzkie życie, no ale wiadomo - pierwsze liceum i studia. Na forum mało spędzam teraz czas, ale kiedyś było zupełnie inaczej. Jakieś tam rangi wyższe miałem/am. Właścicielowi zdarzyło mi się podpaść i niestety ucierpiałem/am na tym, no ale powiedzmy, że już wszystko wróciło do normy! Ehh zawsze chciałem/am mieć chomika ;c lubię chomik! są słodkie *.*"

 
 

Uwaga!

Opis nie ma na celu urażenia kogoś! Jeśli osoba opisana, poczuła się w jakiś sposób urażona bardzo przepraszam - nie miałam tego na celu.

Edytowane przez #Brawa Dla Tej Pani
Brawa dla the GumiS, który jako jedyny odgadł opis! Poprawna odpowiedź - Marta <N3
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPIS 5

 

"Noo witam was bardzo serdecznie! Przyszedł czas i na mnie, żeby coś wam o sobie powiedzieć :D Zanim zacznę, przypomniała mi się fajna piosenka "Brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki całooooooooooooooooować chce!" znacie?xD Gram w cs - kiedyś 1.6 4ever teraz GO - ale i do tego i do tego mam sentyment ^^ Mam swoją drugą polówkę - prawdziwą i taką trochę inną :D kocham moje auto! Ehh chyba wam nie wspominałem/am gdzie mieszkam - w mieście, które jest wszystkim znane, wiecie jakie?;> Jeśli chodzi o forum to znacie mnie dość dobrze, kiedyś wyróżniałem/am się w wielu rangach - tych niższych ale i wyższych. No ale też zdarzyło mi się trochę tu nabroić i banik był ;c tylko kurcze, na forum czy na serwerach - tego wam już nie powiem! Wiecie kim jestem? :);>"

 

 

Uwaga!
Opis nie ma na celu urażenia kogoś! Jeśli osoba opisana, poczuła się w jakiś sposób urażona bardzo przepraszam - nie miałam tego na celu.
 
 
Temat zostanie otwarty w celu możliwości podbijania go. Proszę nie spamować pod konkursem - każdy post będzie ukrywany, a użytkownik który go napisze otrzyma warna.
Edytowane przez Ariel :3
Brawo dla was! Kolejny vip został rozdany, a poza nim jeszcze kilka gwiazdek! Poprawna odpowiedź - rewox :)
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPIS 6

 

"Cześć i czołem mordeczki kochane! Dziś mam zaszczyt opisać siebie w tym konkursie. Zacznijmy od najprostszych rzeczy. Liczę sobie podobno naście latek, ale to mały pikuś. Uczę się pilnie, w końcu trzeba coś z życiem zrobić ehh.. Może pójdę sobie na studia, ale jeszcze nie wiem, chociaż w sumie, czemu nie, ale czy mi się będzie chciało tego nikt nie wie ;c Ehh ale co tu wybrać? Grafik? Kurde fajne ale oklepane.. sam/a nie wiem.. Dobra mniejsza. Moja przygoda z wami zaczęła się na jednym z serwerów, małą podpowiedzią niech będzie, że był to serwer CS GO ;> coś wam świta już? Nie? Ohh jak mi przykro ]:->

O kuurde, mama mi przyniosła pesto z makaronem! ZW!

Dobra jestem, mmmmmmmmmmmm ale to było dobre! Jak wracałem/am do was non stop siedziały mi w głowie pewne słowa, a co mi tam, podzielę się nimi z wami: "Pamiętaj, że bez walki, bólu, cierpienia i łez nie da się wiele osiągnąć, więc nigdy się nie poddawaj i walcz o spełnienie swoich marzeń!" - są takie prawdziwe. Wiecie, to jest takie moje motto życiowe ale cii!

Jeszcze coś odnośnie forum - chyba większość z was mnie zna, troszkę się wyróżniam z tłumu ^^ wiecie kim jestem?;>"

 

 


Uwaga!

Opis nie ma na celu urażenia kogoś! Jeśli osoba opisana, poczuła się w jakiś sposób urażona bardzo przepraszam - nie miałam tego na celu.

Edytowane przez Ariel :3
Gwiazdki rozdane! Prawidłowa odpowiedź Q♥een :)
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPIS 7

 

"Siemanko wszystkim! Kolejny wybór padł na mnie, więc i ja powiem wam dziś co nieco o sobie! Na początek - uwielbiam sport! No kurcze, wszystkie mecze oglądam - czy to ręczna, czy nawet hokej. Nie zapominajmy o e-sporcie. 1.6 my love! Ale nie tylko gra jest moją miłością! Mam również moją drugą połówkę, z którą często grywam! Związek idealny, nie uważacie?O.o Ulubiona potrawa - piwerko oczywiście! Mam piesełka! Może nawet dwa, ale to już tajemnica ;>

Skąd mnie możecie kojarzyć.. cóż na forum dużo się nie udzielam, ale rangę mam dość istotną. ZIomeczków swoich też tutaj mam - grzbiety jedne x.x.
Wiecie kim jestem?;>"
 
Uwaga!
Opis nie ma na celu urażenia kogoś! Jeśli osoba opisana, poczuła się w jakiś sposób urażona bardzo przepraszam - nie miałam tego na celu.
Edytowane przez Ariel :3
Kolejne gwiazdki rozdane! Poprawna odpowiedź - pawel1971tychy
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej wszystkim!

Jak zapewne wiecie Tymbarkowa odeszła :c 

Konkurs zainteresował wielu użytkowników dlatego postanowiłam go kontynuować! 

Tylko wiadomo, nastąpiła mała zmiana.

 

WIADOMOŚCI Z ODPOWIEDZIAMI WYSYŁAMY DO MNIE NA PW!

 

Przygotowałam dla was nowy opis, taki na początek może łatwy, może nie.

 

KAŻDA WIADOMOŚĆ WYSŁANA DO TYMBARKOWEJ NIE BĘDZIE ZALICZANA DO KONKURSU!

GWIAZDKI NIE SĄ ANULOWANE, SĄ KONTYNUOWANE!

 

OPIS 8

 

" Elo! Więc padło na mnie. Niestety. Średnio mi się to podoba, w sumie nie lubię o sobie pisać. Za to wolę pograć w GO, ale zdarza mi się pograć w 1.6 gdy ktoś mnie do tego namówi. Mój kolor jest dość znany na forum, ale nie udzielam się za bardzo oprócz dodawaniu tematów, ponieważ nie mam za dużo pracy. Mam swoją drugą połówkę. Hm... możne jeszcze podpowiem - lubię jeździć, czy to rowerkiem, czy samochodem. Rowerkiem tylko moim, a samochodem tylko audi! "

Edytowane przez Ariel :3
Racja, bardzo łatwe ;) Odpowiedź to SzeregowiecPL :)
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA

Jak pewnie wiecie, Karolowi udało się namówić mnie na zostanie na sieci.

Jako iż pozostali redaktorzy zaangażowali się w konkurs, będą go "tworzyć" razem ze mną.

Od teraz poprawne odpowiedzi wysyłacie do osoby, która zamieści post z opisem!

 

 

OPIS 9

 

"Siemanko Łobuzy! Dziś przyszła na mnie kolej, żeby opisać się w konkursie! Nie do końca wiem co o sobie napisać.. Wielu z was mnie zna z forum, co najlepsze dużo osób również mam na facebooku! 

Mam miłość swojego życia! Ba nawet dwie - jedną jest rzecz jasna człowiek, a drugą cóż... Coś na kołach ;> mówi wam to coś?
Może jeszcze trochę o moim życiu prywatnym. Jeśli chodzi o muzykę - wszystko lubię, ale chyba disco to jest to, co najbardziej mi odpowiada! Chociaż, moja ulubiona wokalistka śpiewa w innych klimatach. Mój dzień nie różni się wiele od waszego - praca, praca no i jeszcze w międzyczasie nauka. Tak, edukuje się jeszcze! Taki warjot ze mnie!
Jeśli chodzi natomiast o forum - posiadam dość ważną rangę. Aaa no i zapomniałbym/ałabym! Gram nałogowo w 1.6! Kto wie, może za niedługo przerzucę się na GO ;>
Wiecie kim jestem?"
 
 
Uwaga!
Opis nie ma na celu urażenia kogoś! Jeśli osoba opisana, poczuła się w jakiś sposób urażona bardzo przepraszam - nie miałam tego na celu.
 
Edytowane przez Ariel :3
Ciesze sie takim zainteresowaniem konkursu! Kolejne gwiazdki i vip rozdany! Poprawna odpowiedź - Shanell
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPIS 10

 

Sieeeemanko :D Dziś kolej na mnie opisać się tutaj! Cóż wam mogę o sobie powiedzieć.. Jestem dość wysoką osobą niestety ;c i do tego mega chudą.. w sumie nie mogę narzekać ale wiecie jak to jest xD Edukuje się - to fakt, jednak teraz jest przede mną mega trudna decyzja odnośnie wyboru kierunku kształcenia - ale czy to liceum, technikum, zawodówka, czy studia to wam nie powiem :D taki/a zły/a ja ^^ Ludzie mówią że jestem wredny/a, no ale ej! Nie moja wina, że jak robię coś w telefonie to mi przeszkadzacie! Wtedy włącza się we mnie agresor xD
Jeśli chodzi o gry to nołlajf ze mnie ładny, w 1.6 gram nałogowo :D to co lecimy na b?xD 
Wiecie kim jestem? Pozdrowienia dla moich fanów!
 
 
Uwaga!
Opis nie ma na celu urażenia kogoś! Jeśli osoba opisana, poczuła się w jakiś sposób urażona bardzo przepraszam - nie miałam tego na celu.
Edytowane przez Tymbarkowa
Kolejne gwiazdki rozdane! Poprawna odpowiedź - Marina aka Ruda z dd3 xD
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPIS 11

 

 

"Elo Mordeczki! W końcu doczekałem/am się opisu o mnie! Tylko kurde co mam wam tu napisać... Dorosły/a jestem to fakt. Ostatnie naście już za mną.. trochę lipa, ale daje radę! Uwieeeeelbiam jeść, najlepiej jakieś kebsy mmmmmmmmmmmm... Mógłbym/mogłabym tak codziennie! Ale co najlepsze chudy/a dalej jestem ^^ zazdrośćcie! Gram w 1.6 non stop, ale w GO też mi się zdarzy ale tylko z moimi prawilnymi mordami! Miejscowość, z której jestem pochodzi od pewnego imienia :D

Kurde! Trzeba jakiegoś snapa dodać na my story bo dawno nie dodałem/am (czytaj godzinę temu ostatni!). Na forum chyba każdy mnie zna (nie każdy lubi) z tej lepszej i gorszej strony ^^ Kiedyś miałem/am rangę wyższą niż admin, ale to już przeszłość, może kiedyś w dalekiej przyszłości wrócę do niej,

Wiecie kim jestem?;>"

 

 

Uwaga!
Opis nie ma na celu urażenia kogoś! Jeśli osoba opisana, poczuła się w jakiś sposób urażona bardzo przepraszam - nie miałam tego na celu.
Edytowane przez Tymbarkowa
Brawo dla Weroniki, która jako jedyna odgadła o kim jest opis. Poprawna odpowiedź - roloooo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA WAŻNA INFORMACJA!


 


Przez dotarcie do mnie kilku ważnych informacji odnośnie konkursu, jestem zmuszona go zawiesić.


W sumie, muszę się poważnie zastanowić nad sensem jego. 


Z Karolem również będę o tym rozmawiać tylko on musi pierwsze ogarnąć mikro i wydaje mi się, że w tedy padnie ostateczna decyzja o tym czy konkurs będzie dalej kontynuowany czy też nie. 


Na ostatni opis możecie jeszcze odpowiadać, dalej czekam na odpowiedzi, ale na tym jak na razie zakończymy.


Edytowane przez Tymbarkowa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności