Skocz do zawartości

Nowe Bannery


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przychodzę dziś do Was z kolejną propozycją zmiany bannerów:

 

NOWE + STARE

 

 

pre_1456344745__prop1.png

 

 

 
 
NOWE

 

 

pre_1456344862__prop.png

 

 

 

 

 
STARE

 

 

pre_1456344882__prop2.png

 

 

 

Odnośnie zombiemod - czcionka musi być tam mniejsza bo wyjdzie poza to samo będzie na JailBreak.

Czekam na waszą opinie: Stare czy nowe + ewentualne uwagi. 

 

Jeżeli zostaniemy przy starym zostanie usunięty śnieg:

pre_1456345138__codmod350.png

 

 

, zastanawiałam się na tym, sama nie wiem jak lepiej, jednakże dodaje Wam porównanie również:

 

 

pre_1456346673__pro1.png

 

 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nowe są znacząco lepsze. Nawet jeśli czcionka będzie się nieco różniła w przypadku Zombie mod i JailBreak to i tak według mnie wyglądają one lepiej. Ewentualnie można zamiast Zombie mod dać ZM i zamiast JailBreak, dać JB, ale nie wiem czy to będzie w ogóle dobrze wyglądało, stąd też zostawić tak jak jest na tych bannerach. 

 


Edit.1

 

Osobiście uważam, że nazwy modów pisane skrótami lepiej wypadają w nowych bannerach, stąd też jestem za dodaniem tych bannerów ze skrótami nazw (: 

 

Jestem za zmianą, bardzo dobra robota Queen po raz kolejny c: 

Edytowane przez Pawel.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że od razu nie zaprezentowałaś nam jak będzie wyglądać ta zmiana wielkości czcionki. 
Odnosząc się ogólnikowo podobają mi się zaprezentowane nowe bannery, więc nie widzę sprzeciwu by nie dodać je na główną wizytówkę forum.

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentują te nowe bannery. Co do nazwy ZM i JB, może zamiast pisać całość, wystarczyłoby Zombie i Jail? Myślę, że wszyscy się połapią jaki to mod, a ułatwi to Tobie zadanie i czcionki będą takie same. Jestem jak najbardziej za zmienieniem ;]

Edytowane przez Rias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banery świetne. :D Jasne, że dodać.

Jak dla mnie to "to kółko" mogłoby być bardziej przezroczyste tak o kilka procent. Nie wyróżniało by się to tak bardzo. Ale to tylko moje spostrzeżenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności