Jump to content
Sign in to follow this  
SzeregowiecPL

Kwalifikacje główne do major turnieju MLG Columbus 2016. [LIVE]

Recommended Posts

JUŻ JUTRO ROZPOCZYNA TURNIEJ LANOWY "Kwalifikacje główne do MAJORa MLG Columbus" - od 26.03.2016 do 28.03.2016 który odbędzie się w Columbus, Ohio w USA.

 

 

 

Nagroda za ten turniej:

 

1 miejsce z każdej grupy: Zakwalifikowanie się do MAJOR turnieju, który będzie trwał od 29 marca do 3 kwietnia, a w puli znajdzie się 1 milion $.

2 miejsce z każdej grupy: Zakwalifikowanie się do MAJOR turnieju, który będzie trwał od 29 marca do 3 kwietnia, a w puli znajdzie się 1 milion $.

 

 

+ 20 tysięcy $ zostało przekazane na podróż zawodników.

 

DRUŻYNY BIORĄCE UDZIAŁ W TURNIEJU:

 

GRUPA A:

 

G2 - FRANCJA

FlipSid3 - UKRAINA

Selfless - USA

Tempo Storm - BRAZYLIA

 

 

GRUPA B:

 

mousesports - NIEMCY

Liquid - USA

HellRaisers - EUROPA*

YP - WSPÓLNOTA NIEPODLEGŁYCH PAŃSTW

 

 

GRUPA C:

 

CLG - USA

Vexed - POLSKA

SK - DANIA

SPLYCE - USA

 

 

GRUPA D:

 

Cloud9 - USA

dignitas - DANIA

Gambit - WSPÓLNOTA NIEPODLEGŁYCH PAŃSTW

Renegades - AUSTRALIA

 

 

 

*Post zostanie jeszcze zaktualizowany w różnych kwestiach.[/b]

 

ĆWIERĆFINALIŚCI OCZEKUJĄCY NA PRZECIWNIKÓW:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALIZACJA*

- * vs. *

- * vs. *

- * vs. *

- * vs. *

 

ROZPISKA ROZGRYWEK:

 

Piątek, 26 lutego

 

16:00 Team Liquid vs. HellRaisers Bo1

17:00 mousesports vs. Team YP Bo1

18:00 FlipSid3 Tactics vs. Selfless Gaming Bo1

19:00 G2 vs. Tempo Storm Bo1

20:00 Group B - Losers' match Bo1

21:00 Group B - Winners ' match Bo1

22:00 Vexed Gaming vs. SK Gaming Bo1

23:00 CLG vs. SPLYCE Bo1

00:00 dignitas vs. Renegades Bo1

01:00 Cloud9 vs. Gambit Bo1

 

 

Sobota, 27 lutego

 

16:00 Grupa A - Mecz przegranych Bo1

17:00 Grupa A - Mecz zwycięzców Bo1

18:00 Grupa C - Mecz przegranych Bo1

19:00 Grupa C - Mecz zwycięzców Bo1

20:00 Grupa D - Mecz przegranych Bo1

21:00 Grupa D - Mecz zwycięzców Bo1

22:00 Grupa B - Mecz decydujący Bo3

 

 

Niedziela, 28 lutego

 

16:00 Grupa - Mecz decydujący Bo3

18:00 Grupa - Mecz decydujący Bo3

20:00 Grupa - Mecz decydujący Bo3

 

 

 

WSPARCIE / KOMENTATORZY:

 

- Scott "SirScoots" Smith - Host

 

- Chris Puckett - Przeprowadzający wywiady

 

- Duncan "Thorin" Shields - Analizator

- Richard Lewis - Analizator

 

- Matthew "Sadokist" Trivett - Komentator

- Mohan "launders" Govindasamy - Komentator

- Jason "moses" O'Toole - Komentator

- Joseph "heliumbrella" Cunningham - Komentator

 

 

 

GOTV - BRAK NA TEN TURNIEJ.

 

TV - BRAK

 

OFICJALNE STREAMY:

(NIE WCHODŹ W LINK, TYLKO GO PRZEKOPIUJ)

http://tv.majorleaguegaming.com/channel/csgo - OFICJALNY STREAM NA STRONIE MLG (Angielski)

http://www.twitch.tv/mlg - OFICJALNY STREAM NA TWITCH (Angielski)

http://www.twitch.tv/izakooo - POLSKI STREAM

 

WIĘCEJ - #TBA

 

 

POST BĘDZIE NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANY Z INFORMACJAMI, GODZINAMI, STREAMAMI, POCZYNANIAMI POLAKÓW - SPRAWDZAJ!

 

LIVE:

 

26.02.2016 (PIĄTEK)

 

- Vexed Gaming (POLSKA) vs SK (DANIA) - 23:45 (mecz w grupie) | BO1 - MAPA: de_train | WYNIK: 16:10 dla Vexed ZAKOŃCZONY

 

Vexed wygrywa i tym samym sposobem przechodzi dalej i ma szanse na zakwalifikowanie się do turnieju głównego.

 

[DZIEŃ ZAKOŃCZONY DLA POLSKIEJ EKIPY]

 

 

27.02.2016 (SOBOTA)

 

- Vexed Gaming (POLSKA) vs SPLYCE (USA) - 19:00 (mecz w grupie) | BO1 - MAPA: de_mirage | WYNIK: 16:10 dla SPLYCE ZAKOŃCZONY

 

Vexed przegrywa i tym samym sposobem jutro rozegra mecz ostatniej szansy w zakwalifikowaniu się do turnieju głównego.

 

[DZIEŃ ZAKOŃCZONY DLA POLSKIEJ EKIPY]

 

28.02.2016 (NIEDZIELA)

 

- Vexed Gaming (POLSKA) vs CLG (USA) - 18:20 (mecz w grupie) | BO3 - MAPA: - | WYNIK: 2:1 dla CLG.

 

VEXED GAMING PRZEGRYWA Z CLG I NIE KWALIFIKUJE SIĘ DO TURNIEJU GŁÓWNEGO.

 

 

PEŁNA LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH DRUŻYN

  • fnatic - SZWECJA
  • EnVyUs - FRANCJA
  • Virtus.pro - POLSKA
  • Luminosity - BRAZYLIA
  • Natus Vincere - WSPÓLNOTA NIEPODLEGŁYCH PAŃSTW
  • FaZe - EUROPA*
  • NiP - SZWECJA
  • Astralis - DANIA
  • mousesports - NIEMCY
  • G2 - FRANCJA
  • SPLYCE - USA
  • Gambit - ROSJA
  • Liquid - USA
  • FlipSid3 - UKRAINA
  • CLG - USA
  • Cloud9 - USA
Edited by SzeregowiecPL
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

dużo jest nowych drużyn jestem ciekaw co pokażą. Mam pytanko co jeśli Szpero i Innocent awansują z  ekipą YP to oni będą grali na Major czy do składu wrócą ta dwójka,która miała problemy z wizą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dużo jest nowych drużyn jestem ciekaw co pokażą. Mam pytanko co jeśli Szpero i Innocent awansują z  ekipą YP to oni będą grali na Major czy do składu wrócą ta dwójka,która miała problemy z wizą?

To zależy od decyzji drużyny.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Kwalifikacje zakończone.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines