Skocz do zawartości

VORDEN NIE MOZE ODEJSC


Astt

Rekomendowane odpowiedzi

Emm... co Ty o jego względy zabiegasz? ;D

Vorden to duży chłopiec i jak coś postanowi to tak zrobi - wątpię, że jakiekolwiek ankiety czy petycje coś mogą wskórać. Nie kumam ogólnie zamysłu tego tematu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm... co Ty o jego względy zabiegasz? ;D

Vorden to duży chłopiec i jak coś postanowi to tak zrobi - wątpię, że jakiekolwiek ankiety czy petycje coś mogą wskórać. Nie kumam ogólnie zamysłu tego tematu.

Zapewne tak. -------------------------------------------------------------------->

Fan VORDENA :D

Uklady

I jest to jedyna osoba która mu sie daje

i jest w nim zakochany :P

Nie no hihi hihi :)

A co do VORDENA, to też ma swoje, życie i nie bd całego poswięcać na serwer i tak dużo już dla niego zrobił ;)

A jak chesz VORDEN skończyć to trzymaj się i dzięki za niektóre mile spędzone nocki :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dyskusja dotyczaca mnie wiec tez sie wypowiem.

Ogolnie to pierwszy raz widze taka sytuacje i jestem mile zaskoczony :D

Postanowilem zakonczyc granie w cs raz na zawszei myslalem nad tym bardzo dlugo. Rzucam palenie znow cwicze wiec jak widac troche zmieniam swoje zycie na takie jakie bylo wczesniej tylko bez grania. Jak wczesniej wspomnialem dlugo bo prawie pol roku nad tym myslalem ale do dnia dzisiejszego to sie nasilalo.

Ten temat tez ma jakis owoc w mojej decyzji tak samo jak to co doradzila mi Esme (potrafi znalezc wyjscie z sytuacji). Jest to moja druga tak trudna decyzja co do rezygnacji ale ta jest w pewny sposob trudna dokladniej to byla. Doskonale sie wspolpracuje z administracja i z ludzmi ktorzy tam graja (nie licze tych ktorzy lamia regulamin i dostaja bana)

Jest tu wiele mlodych ale za to rozsadnych ludzi.

Decyzje podjalem znajde troche wiecej czasu to zadzwonie do tych od internetu i mi to poprawia (ciekawe jak skutecznie) a my sie widzimy na serwerze w najblizszych dniach troche mniej bo mam duzo spraw prywatnych.

Pozdrawiam was goraco! I dziekuje za mily gest :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności