Skocz do zawartości

Rezygnacja Miko


miko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Miko 

Powod rezygnacji: Mam bardzo dużo obowiązków, firma ogrodnicza, praca w Ochronie, siłownia, szkoła, dieta, podopieczni.. i do tego ostatnim czasem czekam 30 min zanim mi się komputer włączy, trafił go piorun chyba i ledwo zipie :/

Cos od siebie: To tak, napisałem do Karolka o podanie mi wiadomości na u@ jakie pisałem z Ruda Slaska ponieważ nie musze mu sie tłumaczyć co robie, dlaczego mnie nie ma tym bardziej że Paweł również był na serwie i nawet słowem się nie odezwał, doszło mi naprawdę wiele obowiązków bo w Polsce na 3 roboty i jeszcze na lewo coś robić żeby zarobić niestety, na forum nie wchodziłem bo przeglądarke mi odrzucało cały czas i nawet nie miałem jak wejść, jak już to byłem na serwie i sprawdzałem graczy jeśli widziałem że ktoś był odpalony. A co do Ciebie panie "Ruda Ślaska" naprawde śmiechu warte jest twoje zachowanie pisząc " Ja bede ZASTEMPCOM to pierwszy wylecisz, a jak już nie będziesz miał admina to bede ci robił ssy i bedziesz mógł pożegnać się z wh" naprawde ? ssy? ty jesteś admin ? jeśli masz jakieś wątpliwości pobierz hltv jeśli wiesz jak to sie robi i wrzuć na BL. Nigdy nie grałem na żadnych aimach czy czymś podobnym bo wystarczająco daje sobie radę bez tego. A ty będąc adminem piszesz że będziesz mi pstrykał ssy? w takim razie nie powinieneś mieć admina skoro tak piszesz bo to żałosne a tym bardziej pod żadnym względem posade Opiekuna bo tobie to tylko widły dać i wyglądasz jak Sasha Grey z trzema facetami... Mam nadzieję że Karolek wstawi całą rozmowę z U@ i napisze w komentarzu co pan Ruda Śląska pisał. Pozdrawiam wszystkich z całej sieci których poznałem i z którymi się dogadywałem, życzę wam sukcesów i dużo zdrowia :) Ruda może zapłać wreszcie za Admina te 7zł bo za bycie adwokatem vipa dostawał nie będziesz :). Napewno za jakiś czas jak nie będe musiał trzymać 100% diety i siłowni wrócę do was pewnie po debiutach, ale zróbcie porządek na tym DD2 :) Siemanko! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że odchodzisz, ale potrafię zrozumieć czemu :).  Pamiętam jak razem podanie złożyliśmy i potem pilnowaliśmy porządku na serwerze. Oj stare dobre czasy!

Żegnaj mordko i odzywaj się czasem! :daje_kwiatka_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja rezygnacja została przyjęta.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności