Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie o admina Fredsoon


Fredsoon

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Fred ,,Why so serious?"
2. Imię:Daniel
3. Wiek:16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Nie 
7. Link do swojego GameMe**:  http://classicffa.ga...ayerinfo/383843
8. Parę słów o sobie **:Siema nazywam się Daniel mieszkam w małej wiosce w świętokrzyskim, uczęszczam do 3 klasy gimnazjum interesuję się koszykówką i piłką nożną,jestem bardzo koleżeński i łatwo nawiązuje nowe znajomości. Lubie także gry komputerowe i ten serwer jest moim ulubionym miejscem aby zabić czas  :D .

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chcę zostać adminem, ponieważ dobrze dogaduję się z adminami i myślę że sprawdzę się w tej roli, także jak wbijam na serwer w godzinach porannych i czasami wieczorem  to widzę, że brakuje adminów. 
10. Steam_ID:STEAM_1:1:112565356 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Ostatnio mało grałem z braku czasu ale już staram się wbijać regularnie  i mogę poświęcić około 1 czasami 2 godz dziennie.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): codziennie od około 16, w weekendy rano i w nocy 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 800 godz.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak miałem admina na tym serwerze

 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie:

Twoja aktywność na serwerze w niektóre dni jest praktycznie niezauważalna.Poza tym mam niemiłe doświadczenie kiedy posiadałeś  admina i wraz z graczem "Hucio" graliście na serwerze,

podczas gdy ten groził mi że jeśli zbanuję go za kulturę "zniszczy sieć" ty miałeś niezły ubaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak!

oto powody:

+ mutacja

+ wiek

+ doświadczenie jako admin

+ jest spoko, miły, czasem śmieszek i tak trochę bym powiedział, że "bocik" :D

 

co do minusów nie mam żadnych przeciw skazań.

Edytowane przez NoN4m3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Byłeś już adminem na tym serwie znałeś komendy i jesteś ogarnięty. Szkoda ,że Ciebie wyrzucili ale to z powodu braku aktywności na forum. Musisz ją poprawić. Chętnie zobaczyłbym Ciebie jako admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Kriss złoży podanie, ale chyba nic z tego.

Słuchaj Fred, znam Cię nie od dziś i wiem, że z aktywnością u Ciebie krucho - przez to wyleciałeś, ale skoro uważasz, że warto Ci jeszcze raz zaufać to zgoda, dostaniesz szansę.

Masz okres próbny Fred, czekam na te 1-2h dziennie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności