Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na XxBananaxX


BoteczeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: BoTeQ
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:XxBananaxX
4.IP/SID oskarzanego*:nie mam
5.Data i godzina: 19:00
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): HTLV ( świadkowie mogą sie znaleść, grało wtedy 20 osób więc jak ktoś jest owym świadkiem prosze o napisanie swojej wersji wydarzeń)
7.Opis sytuacji: Jestem TT, mapa office rats, wchodze na półkę i sie skampilem, zabijam Banana, jest czas 1:30, oczywiście admin łapie ból dupy bo go zabiłem, schodze z półki, i ide cele robić choć nie pamietam czy mialem paczkę, jest czas 1:15 patrzę ban na 30 min za cele, no proszę, cele zaczynają sie od 1:00. Proszę o pouczenie lub upomnienie admina bo jak przeglądam forum to widzę dużo skarg na niego więc to nie jego 1 błąd, może trzeba zabrać mu admina ^^
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwól , że ja wyrażę opinię kampiłeś ewidentnie na półce z awp były na ciebie skargi że kampisz na respie 

druga sprawa ban byl za kampienie na respie a nie za CELE za cele najczesciej to zabijam albo daje bany na 5 min.

trzecia sprawa to byś sachował kulturę w pisaniu skargi.

czwarta sprawa to że nie musisz wyrażać swojej opini w celu usunięcia mnie z administracji. Ja dbam o to by serwer się trzymał i żeby sama gra była przyjemna a nie żeby były same skargi na graczy którzy kampią na respie . to moje zdanie dziękuje pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, może pomyliłem powód bana ale to nie zmienia postaci rzeczy, 1 lub 2 raz się skampiłem na półce odkąd dostałem kamuflaż. Kampienie na respie też ma granice czasu... Do 1:30 się kampiłem a potem zlazłem.

Jakoś za 1 razem jak sie skampilem na półce nie miałes nieczego do gadania, ale wtedy gdy cię zabiłem to już odrazu ban...

Proszę o sprawdzenie logów z U@ bo coś nie wierze, że byly skargi o to, że kampie na respie.

Tyle w temacie, proszę o wypowiedz Jamesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak naprawde czego wy odemnie chcecie ?! , Ja tylko wykonuje moje obowiązki sakrgi były to banuje i sam zauważyłęm nie toleruje kampienia na respie , ostrzegam na say za jest za to ban ale wy dalej ........ wieęc pozostaje mi tylko banować a jak masz jakieś PROBLEMY to polecam przeczytać REGULAMIN który tu znajdziesz.... to tyle jeśli chodzi o mnie 

EDIT:a Dlaczego nie dałeś wycinku z konsoli>? byś miał przynajmniej jakiś dowód

Edytowane przez XxBananaxX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle rozumiesz o czym jest ta skarga ? ON KAMPIŁ NA RESPIE a nie ZA CELE . Nie było cię wtedy w grze więc się nie wypowiadaj. Jak dla mnie skarga jest bezsensowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze podchodzicie do tego zbyt nerwowo .. .Jesli admin otrzymuje skargi na u@ od pozostalych graczy, ze inny gracz kampi na respie czy gdzie tam byl, to jesli Admin piszac na tsay'u ostrzezenie ze za kampienie jest BAN a gracz dalej sobie z tego nic nie robi to ma prawo dac bana. O co Wy sie spinacie? Nie przestrzegacie regulaminu a pozniej macie pretensje bo ten admin to, ten admin tamto .... Admin tez jest czlowiekiem ma prawo do bledow bo nie jest nieomylny i przypominam , ze ADMINISTARTORZY DBAJA O TO aby GRA NA SERWERZE COD 350 byla dla WSZYSTKICH PRZYJEMNA, a takimi zachowaniami czy lamaniem regulaminu sami sobie utrudniacie. Moim zdaniem skarga jest niesluszna :)

Edytowane przez Reniaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze podchodzicie do tego zbyt nerwowo .. .Jesli admin otrzymuje skargi na u@ od pozostalych graczy, ze inny gracz kampi na respie czy gdzie tam byl, to jesli Admin piszac na tsay'u ostrzezenie ze za kampienie jest BAN a gracz dalej sobie z tego nic nie robi to ma prawo dac bana. O co Wy sie spinacie? Nie przestrzegacie regulaminu a pozniej macie pretensje bo ten admin to, ten admin tamto .... Admin tez jest czlowiekiem ma prawo do bledow bo nie jest nieomylny i przypominam , ze ADMINISTARTORZY DBAJA O TO aby GRA NA SERWERZE COD 350 byla dla WSZYSTKICH PRZYJEMNA, a takimi zachowaniami czy lamaniem regulaminu sami sobie utrudniacie. Moim zdaniem skarga jest niesluszna :)

Dokładnie Reniu :3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że admin - banana nie pisał nic say @@, wszystko jest w logach, przejrzyjcie logi i napiszcie czy skarga słuszna czy nie.

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że admin - banana nie pisał nic say @@, wszystko jest w logach, przejrzyjcie logi i napiszcie czy skarga słuszna czy nie.

A TY DALEJ SWOJE ?! , czemu wy się na mnie uwzieliśćie?? chcecie żebym stracił admina ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy za kazdym razem Admin ma Ci przypominac ze jest cos takiego jak cele?

Dostałem bana za kampienie a nie za cele, jak skampilem się 1 raz na półce nie było żadnych problemów, żadnych ostrzeżen na y@@ gdy wszedłem 2 raz i zabiłem banana to wtedy dostałem tego bana, zamiast w końcu napisać ze nie ma kampienia skoro były takie skargi, dobra koniec spamowania, nie będę sobie nabijal postów, czekam na wypowiedz kogoś kto patrzył logi.

 

@edit Reniu spokojnie ja przestrzegam regulaminu dobrze go znam i moim zdaniem go nie zlamalem, a jeśli jest tyle skarg na banana to nie jest tak, że się na niego uwzielismy tylko to, że coś słabo adminuje ze tak powiem :D

Edytowane przez BoteczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bana za kampienie a nie za cele, jak skampilem się 1 raz na półce nie było żadnych problemów, żadnych ostrzeżen na y@@ gdy wszedłem 2 raz i zabiłem banana to wtedy dostałem tego bana, zamiast w końcu napisać ze nie ma kampienia skoro były takie skargi, dobra koniec spamowania, nie będę sobie nabijal postów, czekam na wypowiedz kogoś kto patrzył logi.

Człowieku czego Ty nie rozumiesz? Czy admin za każdym razem ma przypominać że nie ma kampienia???? Jest regulamin to go kurcze przestrzegajcie . Nie robiąc tego doprowadzacie do takich sytuacji i stwarzacie SAMI SOBIE PROBLEM ... Faktycznie mogę śmiało stwierdzić że uwzieliscie się na XxBananaxX bo to już nie pierwsza skarga i odkąd jestem na serwie to słyszę wiecznie na niego jakieś skargi nawet takie które są niesłuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest na demku ...

Na demku, które nie zostało przedstawione jako dowód? Informowanie o zakazie kampienia przez admina jest tylko jego dobrą wolą bo wchodząc na serwer akceptujesz regulamin.

Brak dowodów skargę odrzucam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności