BoteczeQ

Użytkownik
 • Content count

  313
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  13d 7h 12m 42s

1 Follower

About BoteczeQ

 • Rank
  Stały bywalec

Informacje o Profilu

 • Nick
  PowerFuL
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Call of Duty 350
 • Zainteresowania
  Interesuję się piłką nożną oraz siatkówką :)
  W wolnym czasie gram w Cs'a :D

Recent Profile Visitors

741 profile views
 1. BoteczeQ

  Nick: PowerFuL | Not Even CloseLink do SSów: http://www55.zippyshare.com/v/LgdidvDp/file.htmlWycinek z konsoli(bez IP)*: Wyskakuje mi coś takiego, wiem, że nie to co powinno, ale co mam zrobić... Connecting to 193.33.176.64:27015... Connection accepted by 193.33.176.64:27015 Invalid userinfo in connect command. Connecting to 193.33.176.64:27015... Connection accepted by 193.33.176.64:27015 Invalid userinfo in connect command.Serwer: cod 350Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/bans/61562.html Jak już macie podejrzenia o aima to nie dawajcie SS tylko demko
 2. BoteczeQ

  I co z tego, ja nawet tego nie zauważyłem jak pisał, ale i tak to nie ma znaczenia, skarga jak dla mnie bezsensu. @OnlY NeW Tak, tak właśnie uważam.
 3. BoteczeQ

  Gratuluje powrotu ;p
 4. BoteczeQ

  Jestem za okresem próbnym +/- Wiek, zależy czy rozgarnięty +Miał admina +AMX +Często go widywałem na serwie.
 5. BoteczeQ

  Na tak +AMX +Wiek +Składka +Mikro Co z tego, że gra 2 dni, ja go bardzo dobrze pamiętam i nie mam zastrzeżeń. PS. Serwer staje na nogi, jeśli wszystko ogarniemy będą wykupione reklamy. @Adisek1337 Bo nikt serwera na nogi nie stawia, ani ja, ani Darker i ani Bobo.
 6. BoteczeQ

  Na Tak +Wiek +AMX +GT +Aktywny +Znamy go Wypowiadaj się więcej w dziale serwera.
 7. hej nie odzywałem się bo ostatnio brak  czasu praca,praca, dziś przeinstalowałem csa i nic dalej nie mogę wejść, a szkoda mi w ten sposób rozstać się z serwem po tak długim czasie, nigdy w życiu nie używałem czitów,nie trawie tego zresztą temu tyle dem w swojej kadencji tu wstawiłem na forum, a skończyłem z permem za nie ...paradoks,był bym wdzięczny za pomoc.

  Dziękuje i pozdrawiam

  1. Marina.

   Marina.

   ciekawe kiedy ogarniecie, że to nie pw...

  2. Kasia!
  3. BoteczeQ
 8. BoteczeQ

  Okres próbny +Czas na serwie -składka +amx, trudne nie jest Trudno jest grać skoro liczba osób na serwie wynosi 0 xD Niedługo to się zmieni, miejmy nadzieje
 9. BoteczeQ

  Na tak +Wiek +mikro +składka +dużo czasu na serwie może spędzić
 10. BoteczeQ

  +wiek +mikro +składka +może spędzić dużo czasu na serwie Mimo, że nie miał admina jestem na tak. Każdy od czegoś zaczyna, u mnie było tak samo, wszystko ogarniesz w 3 dni.
 11. BoteczeQ

  Na tak, miałem okazje z nim adminować. +mikro +miła osoba +zna regulamin +aktywny +Amx +staż, na serwie jak i w adminowaniu.
 12. BoteczeQ

  Usuń Cs'a i pobierz tego z forum, dostaniesz nowe ID i będzie po sprawie ( skoro ban niesłuszny )
 13. BoteczeQ

  http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2129/ Mapa na dużo osób ( 20-25 ) Może tyle się wkońcu uzbiera http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1803/ Jest to dd2 tylko, że w lustrzanym odbiciu, może kogoś to zaciekawić. http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1791/ Fajna mapkahttp://maps.cs-bg.info/maps/cs/2802/ Mniejsza mapka na jakieś 10-15 osób ( do 20 max )http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2498/ Super mapka, połączenie dd2 z inferno http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1691/ Zmienić za ratsa 1337 najlepiej. Ten jest o wiele ciekawszy, albo za rats2 ( jeśli dalej jest )http://maps.cs-bg.info/maps/cs/292/ dd2 z nowymi miejscami, też spoko mapka http://maps.cs-bg.info/maps/cs/785/ Dorzucam do tego jeszcze tego assaulta za tego CHYBA 2010, ten co ma latarnie, wozy, i jest taki ogólnie brzydki, albo za assault 1337 ( ( bo za duży jest ). Ten ma wiele nowszych wejść i ogólnie graficznie wygląda spoko. Oraz nie widzę sensu pisania tej formułki, wszystko jest opisane, co i jak. @edit (Darker) Dzisiaj zajmę się tymi i ogólnie mapami, chcę je pobrać i sprawdzić "w praktyce". Dziękuję za udzielanie się w temacie
 14. BoteczeQ

  Txt

  Dla mnie ten temat jest zbędny ponieważ wszystko wyjaśniłem, ale wypowiedzcie się tutaj --> http://forum.cs-classic.pl/topic/46344-cod-350sprawy-serwera/page-34 Bo od tego tematu najwięcej zależy. Chcę wiedzieć czy zgadzacie się na niewidke i na 1pkt statów na 1lvl.
 15. BoteczeQ

  Txt

  Są to miejsca w które w normalnym cs 1.6 bez użycia map bugów oraz modów nie da się wejść lub też miejsca całkowicie nie-otekstórowane. Jest to np. niebo czy wnętrze skrzynki, ściany, lub wagonu. Nie można więc zaliczyć pod to miejsca trudno dostępne takie jak kanty drzwi czy miejsca na które możemy wejść jedynie z pomocą innego gracza. A więc skoro nie można tu podsadzać bo są "duchy" to miejsca na które wchodzisz TYLKO za pomocą 2 skoków lub grawitki :)