Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga XxBananxX


Zeus446

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick:Siewca

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: XxBananaxX

4.IP/SID oskarzanego*:STEAM_2:0:438824783  185.51.180.30  Nonsteam

5.Data i godzina:22:30-23;00(02.03.2016) okolice 24 (01.03.2016)

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):Swiadkowie :"_" Schizo , [K]a*-*zoom ,V3ktor


czas akcji (txt) : 5 minuta gry (poczucie bezkarności) :7.25

7.Opis sytuacji:

Więc Admin nadużywa swoich praw zmieniając mapy bez zapytania gracza ponadto wybiera mapy które mu pasują  gdy zostaje zapytany dlaczego to robi nie odpowiada przez całą mapę(sytuacja zdarzyła się nie pierwszy raz ),łamie regulamin serwera chodząc po txt i bezczelnie mówiąc do drugiego admina " i tak mnie nie zbanujesz "

Ponadto po restarcie serwera widząc nowych graczy którzy łamią mu szyki (nie wiem jak to nazwać ) proponuje innym adminą aby coś z tym zrobili .

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez Zeus446
Kolor czerwony tylko i wyłącznie dla Administracji.
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym, ten człowiek za bardzo nadużywa admina tak jak napisał zeus i dostając pierwsze ssy i dostałem ub po połowie czasu gry mapy na de_dust dostałem kolejne, dodatkowo oskarża mnie o wh i anty ssy chociaż nie mam ich :) Teraz dostałem bana na 30 minut "za obrazę admina" wypowiadając słowa "Tak jesteś łatwym fragiem łatwo cię zabić, coś napisał na @ i nie zdążyłem przeczytać, ale powiedziałem jeszcze, że mnie bezpodstawnie oskarża o wh i anty ssy.

Edytowane przez kazooma
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to wszystko w 100% . Słowa '' i tak mnie nie zbanujesz'' zostały skierowane do mnie , gdy go upomniałem o konsekwencjach chodzenia po teksturach . '' Banana'' ma niezwykły dar , otóż jest jasnowidzem . Po zmianie mapy bez ówczesnego zapytania Graczy sam robi ''vote'' tylko nie pyta wtedy '' zmiana tak/nie'' tylko sam sobie wybiera mapy i od razu daje głosowanie . Nawet nie pomyśli aby zapytać graczy o to czy maja ochotę na zmianę ( jeśli maja to wtedy piszesz kolego aby podali ci 3 propozycje map na zmiane ) . Wrócę jeszcze do chodzenia po teksturach .. Pisałem wielokrotnie , aby na txt nie wchodził , bo daje on zły przykład graczom jako Administrator , a gdy zagroziłem mu banem , powiedział słowa które wcześniej cytowałem JA jak i Siewca '' Nie możesz mnie zbanować'' (wiem , ze sie powtażam) , ale czy taki ktoś zasługuje na miano Administratora ? To już jest do rozpatrzenia przez opiekuna , a bowiem on trzyma piecze nad naszym COD'em . 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wszystko jak moi poprzednicy. Byłem światkiem, gdy, Banana chodził po tekturach i nie reagował na upomnienia, ze strony Shizoo. Według mnie administrator ten powinien zostać, surowo ukarany/wydalony w funkcji administratora,ale to już pozostawiam do rozpatrzenia opiekunowi serwera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc:

-po teksturach chodziłem raz podkreślam RAZ ,to prawda shizoo mnie upomniał , a jęeśli chodzi o to "nie mozesz mnie zbanować" to prawda ponieważ admin nie może zbanować admina może to zrobić opiekun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cie nie usprawiedliwia, jako admin masz dawać przykład a nie samemu łamać regulamin a co do takiego zachowania typu "i tak mnie nie zbanujesz" to jest nadużycie władzy oraz nadużycie w sprawie zmian mapy.

Co do chodzenia po Txt można zobaczyć wszystko w HLTV oraz to co pisałeś w logach.

 

@edit pewnie będziesz zaraz się czepiał, że my się ciebie cały czas czepiamy ale gdyby wszystko było dobrze nie byłoby tych skarg co chwile, banan powinien już zakończyć swój okres próbny bo to co się tu dzieje to jest dno.

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc:

-po teksturach chodziłem raz podkreślam RAZ ,to prawda shizoo mnie upomniał , a jęeśli chodzi o to "nie mozesz mnie zbanować" to prawda ponieważ admin nie może zbanować admina może to zrobić opiekun.

 

Banan , na teksturach nie byłeś raz podkreślam NIE RAZ . A co do tego , że ''nie możesz mnie zbanować'' powiem Ci , że zrobił bym to i poniósł tego wszelkie konsekwencje , ponieważ nie mogę patrzeć na to , jak Administrator który został wybrany by pomagać graczom , sam łamie regulamin i jeszcze czuje się bezkarny ...

Edytowane przez Shizoo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam to co napisał Zeus :)
Dodatkowo Banan notorycznie pisze na @ i @@. Nie może napisać normalnie ma sayu tylko tam spami. Przykładowo "Ktoś chce do klanu?", "Ulepszyłem lvl expa"oraz inne normalne rozmowy... Jak ty Banan nawet regulaminu nie znasz, myślisz że jeżeli masz adma to możesz wszystko? Jeszcze kłamiesz że niby tylko raz wchodziles na txt, gówno prawda za przeproszeniem. Dzisiaj na mapie de_dust jakoś w godzinach 18-19 również wskakiwałeś na txt. Kilka map później na de_alexandria około 19:40 nie dość że nie reagowałeś gdy Ci napisałem na u@ iż strzelają z respa na resp to sam tak robiłeś... Jak będzie trzeba to jutro wstawię i rozpiszę demko. Chyba miałem nieco inne pojęcie odnośnie admina.

 

#edit

Nawet tutaj http://forum.cs-classic.pl/topic/44289-skarga-uchorone/ napisałeś skargę odnośnie innego admina, a zachowujesz się identycznie jak tam napisałeś na niego..

"Admin ten wogóle nie reaguje na u@ totalnie go olewa(nie tylko moje wiadomości ale innych też) dla niego się liczy tylko dobicie topki i rozmowy na chacie z Bobo , admin nie zareagował na gracza ,,Gracz,, nie dał mu ani bana ani kicka a w dodatku na serwerze jest aktualnie plaga cheaterów i admin wogóle nie reaguje . To w sumie nie pierwszy raz jak pisze do niego na u@ wczoraj,przedwczoraj tez pisałem na u@ i admin ten wogóle nie reagował . Według mnie należy dać graczowi upomnienie/lub poprostu odsunąć go od stanowiska. "

Edytowane przez Barciak
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stety badz niestety jak ko woli rowniez przylaczam sie do skargi, bo to juz jest przesada. Banana przepraszam Cie , ale widze , ze to o czym pisalam do Ciebie na u@ nie dociera. Pisalam "wyluzuj" , "nie wdawaj sie w zadne dyskusje , bo pozniej placzesz, ze sa na Ciebie skargi " itp. . Od kiedy @ sluzy do zalenia sie , " Ja go nie zbanuje , bo znow na mnie skarga poleci " . Cxzlowieku nawet BoBo Ci wczoraj pisal, ze " Admin musi miec swoj rozum" , no to co Ty wyrabiasz? Robisz tylko to , co TOBIE SIE PODOBA bez wzgledu na to , czy TO SIE KOMUS INNEMU PODOBA czy nie ... Ostatnio Cie bronilam , ale tera juz na to patrzec nie mozna. Przypominam , ze ADMIN JEST DO POMOCY INNYM GRACZOM I OPIEKUNOWI ---> ADMIN DLA SERWERA , A NIE ODWROTNIE !!!! A regulamin obowiazuje WSZYSTKICH BEZ WYJATKU

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja również potwierdzam tą skargę, Banan bez obrazy ale ten admin uderzył Ci trochę do głowy. Te ciągłe voty na zmiane mapki sprawiają, że ostatnio grane są chyba tylko około 4-5 mapek a w szczególności dust 2x2 i według mnie dlatego, że Ty masz wysoki lvl i dosłownie na tej mapce w te wszystkie niskie lvl'e "wchodzisz jak w masło" i nabijasz lvl. I co mnie denerwuje najbardziej, gram sobie a tu nagle na ekranie na @ " Szukamu ludzi do klanu wpisowe 500 monet" i tak w kółko, a jak ktoś Cię upomniał o to to stwierdziłeś, że jak masz zawiadamiać klanowiczów o klanie otóż zaskoczę Cię nie każdy założyciel klanu jest adminem i może sobie tak pisać. A o Twoich dyskusjach na @ to już nawet nie wspomnę. Więc skarga według mnie jak najbardziej słuszna i mam nadzieję, że w końcu skuteczna bo z tego co widzę to już nie pierwsza taka skarga.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności