Skocz do zawartości

Dużo Perków.


smd007

Rekomendowane odpowiedzi

Księga Expa: Za każdego fraga dostajesz dodatkowe xXx doświadczenia.Implant Komandosa: 1/2 z noza + 30 kondycji.Bron Smierci:Dostajesz AUG oraz 1/6 na zabicie z niego.Prawa ręka rambo:Zadajesz +XXX obrażeń więcej, XXX kondycji, XXX wytrzymałości.Rece MacGyver'a :Masz 1/4 szans, że po wystrzelaniu magazynku nie będzie trzeba przeładować.i ostatni Truskawkowy exp : Dostajesz 2-4 razy większy exp za zabójstwo.WYPOWIADAC SIE !!!PISANE PRZEZ eSeMDe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentos Czarodziej już tu był zaraz po resecie ale został usunięty

Reszta może być oprócz tego Cheater bo moim zdaniem to nie ma sęsu a i tak jest Radar co robi podobną rzecz .

 

P.S-_-, zwiększył byś dropanie NanoSuit :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydadzą się nowe perki jak najbardziej jestem na tak. :}Mam też 2 swoje propozycje : 1. FamasKill - posiadasz famasa i z niego 1/10 2. HaXXXL - dostajesz losową broń co runde z 6 np. (m4 1/11, ak 1/11, famas 1/10, gail 1/10, awp 1/2, scout 1/2. )Moim zdaniem granie tylko m4, ak, awp, scout, deagl, mp5 jest już nudne, dlatego też chciałbym wprowadzić bronie typu famas/gail. Ps. Mam prośbę czy da się zmodyfikować klase "Buntownik" zamiast grawitki dodać 2 skoki i 2 rekiety. Myślę, że lepiej by się nią grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HaXXL może być fajniutkie :) ale szkoda bo mnie zbanowali :(

 

[ Dodano: 2013-02-25, 21:14 ]

myśle też na innym perkiem pt:Classic dawałoby 1/4 z m4 1/1 awp 1/2 de 1/3 noz byłby to perk serwera albo coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragi takie bo ja nie grałem ;)

No fakt wh lepiej działa...

 

ale szkoda bo mnie zbanowali :(

bana za darmo nie dostałeś więc nie płacz.

 

 

a co do perków to jedynie te 2 z expem i mistrz ostrza a i mentos czarodziej.

 

kylym cie,

obydwa tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności