Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Maus


Maus

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Maus

2. Imię:Jakub

3. Wiek:14

4. Znajomość AMX (1-10): 6/10

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak, ale na razie nie używam go (Właśnie przechodzę mutację :D).

6. Składka (tak/nie):Tak


8. Parę słów o sobie **:Hmm. Nazywam się Jakub mam czternaście lat, chodzę do gimnazjum imienia Mikołaja Kopernika w Toruniu. Lubię grać w koszykówkę, piłkę nożna, ale na obronie ;). Mam czwórkę rodzeństwa^^ dwóch braci i dwie siostry w tym JC/AK hehe. Jestem przyjazną i miłą osobą. JC to leń :banan:

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Dlatego, że "często", ale nie zawsze nie ma adminów na serwerze co każdy o tym wie... Jak gram i ktoś złamie regulamin, piszę/dzwonię do brata czy może wejść na serwer zbanować, ale On na to "Nie mam czasu", a każdy wie jak gracz może złamać regulamin, wiem można pisać skargi, ale ja jestem taki "dziwny", że jak już robię ss'a itp to o czymś zapominam np. ip/sid.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Tak posiadam STEAM_0:0:147577975

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Pon ponad 6h, wtorek ponad 5h, środa ponad 2-3h, czwartek ponad 5h, piątek około 8h, sobota może nawet 13h, niedziela około 12h ;) Ale oczywiście nie zawsze będzie takiej aktywności  :O: :beksa:

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Poniedziałek- od ok. 7.30 do 9.30, od ok. 16.00 do hmm aż graczy nie będzie, Wtorek- od ok. 15.00 aż graczy nie będzie, Środa- od ok. 18.00 aż graczy nie będzie, Czwartek- od ok. 17.00 aż graczy nie będzie, Piątek- od ok. 16.00 aż graczy nie będzie, Sobota- od ok. 11.00 aż graczy nie będzie i Niedziela- od ok. 11.00 do ok. 23.00/30. Oczywiście będę miał przerwy, albo mnie nie będzie w domu to nie będę mógł tyle grać ile napisałem  :beksa:

13. Staż w Counter-Strike 1.6:Około 5,5 z przerwami.

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się o uszy, że macie tutaj zapotrzebowanie na adminów (zresztą, na tym ZM tak było nawet za mojej kadencji). GT Mausa jakies powalające nie jest, ale nadrabia to. Jako admin na DR spisywał się świetnie i mogę go polecić. Zdecydowanie jestem na tak, Powodzenia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So Nice ! :D

A teraz tak ----Jak to parę osób może potwierdzić (Esme), Maus jest botem ( nie przyznaje się, że to mój brat ) i potrafi siedzieć nawet 16,5 GODZINY O JA PIE PIE PIE :D

 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Pon ponad 6h, wtorek ponad 5h, środa ponad 2-3h, czwartek ponad 5h, piątek około 8h, sobota może nawet 13h, niedziela około 12h ;) Ale oczywiście nie zawsze będzie takiej aktywności   :O: :beksa:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Poniedziałek- od ok. 7.30 do 9.30, od ok. 16.00 do hmm aż graczy nie będzie, Wtorek- od ok. 15.00 aż graczy nie będzie, Środa- od ok. 18.00 aż graczy nie będzie, Czwartek- od ok. 17.00 aż graczy nie będzie, Piątek- od ok. 16.00 aż graczy nie będzie, Sobota- od ok. 11.00 aż graczy nie będzie i Niedziela- od ok. 11.00 do ok. 23.00/30. Oczywiście będę miał przerwy, albo mnie nie będzie w domu to nie będę mógł tyle grać ile napisałem   :beksa:
 
Ta fajnie, że kłamiesz i tak wiem, że jak będziesz miał wolne to twoje gt będzie wyglądało 1 dnia tak jak moje z Miesiąca xD
A teraz przejdę do oceny :)
-> Wiek +/-  Lecz bardzo ogarnia to stanowisko :)
-> Mikrofon  ma zapewniam :)
-> GameTracker -> Braciszku kochany GDZIE TE MOJE 16,5 H ? :D    Jest okey a będzie lepiej zapewne :)
-> Co do pkt nr 9. Już jest lepiej jeżeli chodzi o Adminów :) TWÓJ brat sam to ogarnia xD
-> Co do stażu - Prawda :)
-> Admina posiadał i się na tym zna
A teraz wgl inny powód dlaczego jestem na TAK?
Jak będzie miał jakiekolwiek problemy co do bycia adminem na naszym ZombieMod, to zawsze służę pomocą :) Regulamin czas banowania za różne wykroczenia itd wyuczę go na pamięć 
I zapewniam, że mn9 będziesz tak z Maus'a zadowolony jak i kiedyś ze mnie :) hehe 500 min w gt też było  parę razy :)
 
Przepraszam za takie dziwne i długie wypowiedzenie, lecz Maus = mój Brat znam go dobrze i wiem, że się nada i mogę mu pomóc :)
 
Jestem na TAK jak i pewnie Każdy KTO GO ZNA :) I WIE JAK SIĘ zachowuje jako ADMIN :)
Dziękuje za wyczerpującą Wypowiedz ( mn9 hehe :D ) Pozdrawiam JC PLAMBYGG :)
Edytowane przez AK-47 HeadShot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Cię poprę.

 

Podanie dobrze napisane, na GT masz już kilka godzinek na dzień, więc coś tam grasz. 

Masz dobrą renomę, ponoć dużo adminowałeś na DR i nie było z tobą problemów. 

Posiadasz cs'a na platformie STEAM, co za tym idzie będzie z tobą lepszy kontakt.

Masz doświadczenie w adminowaniu i samych adminów na tym serwerze jest bardzo mało. 

Jedyny minus to taki, że jesteś bratem , bo to bot jak cholera :<

Na tak, powodzenia. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na tak

Często widoczny na serwerze,przyjazny, itd.

Poza tym:

Gt +

Składka +

Amx +

Jedyny minus to trochę mały wiek lecz w sumie to nie ma znaczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności