Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Czysty:</span> Karciany [Aim na przycisk/WH]


vaaS

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj nick: The_GanjaMan_PL

Nick podejrzanego*: Karciany

Dane podejrzanego [sID+IP]*: Gracz jest adminem tego serwera, amx_ip nie działa, jak zdobędę SID to podam.

Data (dzien, gg:mm) zajscia: 04.03.2016 (dzisiaj rano)

Twoj dowod*:

 

Rodzaj czita*: Aim na przycisk/WH

Nazwa mapki: jb_prison2012

Czasy podejrzanych akcji*: 39:00 - 39:05 (polecam zobaczyć z obu perspektyw, czyli mojej i jego) 39:00 gracz podchodzi do bramy i otwiera 39:05 otwieram drzwi i od razu bania.

IP /Nazwa serwera: JB 1.6

 

@edit Chciałbym zaznaczyć, że to nie jest 1 akcja tego typu tzn. Na każdej mapie po kilka razy są takie akcje i jest na to wiele świadków, tego już za wiele.

 

@edit Karciany, jest przysłowie "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" od kąd zacząłem grać na tym jailu zawsze mi się wydawało, że coś masz, ale ta akcja to już za wiele. Owszem jest radar ale nie pokazuje on gdzie jest głowa.

 

SID oraz IP otrzymujemy po wpisaniu w konsoli komendy amx_ip

Wazne - *

 

Pomoc:

1. Zapoznaj sie z regulaminem

2. Nie spamuj w zgloszeniu

Edytowane przez The_GanjaMan_PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poprawić demko, bo na tym nic nie ma, chwilowo wbijają tam santos i jakiś farmer, prócz tego zero akcji. Prawdopodobnie daleś zły link 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku odkąd gram na serwerze czekasz tylko na podejrzane akcje i przez cały czas tylko patrzysz na mnie...

Nawet kilkadziesiąt podejrzanych akcji nie świadczy o "Cheatach" a niektórzy mogą nie wiedzieć i ominąć 1 istotny fakt, na Jailbreaku jest radar TT przeciwko TT :)

Poza tym jakich świadków na podejrzane akcje? Daj dowody... a nie rzucasz słowa na wiatr ;)

Edytowane przez Karciany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest faktycznie dziwna akcja bo celownik blisko modelu gracza, przed otwarciem garażu, ale jeżeli macie radar na serwerze to niestety jestem zmuszony odrzucić temat, bo to mógłby być przypadek, niestety w taki sposób nie mogę udowodnić WH. 

Zbyt mało akcji, musisz się postarać bardziej Gandzia 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz jest czysty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności