Skocz do zawartości

Żegnam wszystkich


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałem oznajmić, że powoli będę się stąd zbierać, poniekąd z braku czasu, poniekąd z atmosfery, w zasadzie wiele czynników składa się w moje pożegnanie ale nie będę się nawet nad tym głowić i wymyślać czego wam tu nie napisać. Chciałem się pożegnać z tymi, którzy nie mają ze mną kontaktu po za siecią - GG zostaje dezaktywowane z powodu, iż założyłem je w celu pomocy jako opiekun serwera - do niczego innego mi się nie przyda. Uciekam rozwijać pasję, Halla. 

 

 

Ja Ciebie też nie Kasiu :D.

Edytowane przez James0v.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, liczyłem, że wkrótce ujrzę ponownie twoje podanie na moderatora, ale nic z tego. Cóż Tomku, powodzenia Ci życzę w życiu realnym ;).

 

Miło było poznać i pomóc na samym początku twojej kariery opiekuna! :D 5! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek! Jak możesz? Mam nadzieję, ze czasem wpadniesz na ts i sie podissujemy:(. Naprawdę wielka szkoda, ale potrafie zrozumieć czemu. Byłeś jednym z lepszych ludzi na tej sieci. Koniec propsow dla Ciebie, bobie.

Cóż moge jeszcze powiedzieć. Powodzenia!

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku spiny teraz jest na czilku a ty piszesz pożegnanie? Dobrze że odchodzisz bez spiny ze mną :D

Życzę powodzenia i trzymaj się 

I pamiętaj na czilku bym powiedział na czilku ;)

 

:oklaski: Za wykonaną pracę jako opiekun serwera! 

:piatka:

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAdal w to nie wierzę i chyba nie chce wierzyć :C 

Skoro GG dezaktywowane , to gdzie mam Cię szukać?

Włożyłeś mnóstwo pracy i swojego prywatnego wolnego czasu na to , aby serwer COD 350 rozwijał się z każdym dniem co raz bardziej i co raz lepiej i wiesz co Ci powiem? ZROBILES KAWAL SWIETNEJ , a nawet ... ZAJEB*** / ZAJEFAJNEj :D roboty ! 

 

Trzymaj się :*

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem kto wie jak długo na COD 350 , lecz zdążyłem zauważyć , że (jak to napisała ''Reniaa) zrobiłeś kawał dobrej roboty ! . Powodzenia życzę .  PIONA ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności