Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Karaś2


Karaś2

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Karas2

2. Imię:Przemek/Sebastian.

3. Wiek:17 lat.

4. Twój Gametrack (Link):http://www.gametracker.com/player/Karas2/31.186.82.184:27691/

5. Twój Banid (Link/-):

6. Mikrofon (Tak/Nie):Tak

7. Składka (Tak/Nie):Tak

8. Znajomość AMX (Brak/Dost./Bdb./Wzor./Wzor.+)*:Bdb.

9. Staż oraz doświadczenie w grze Counter-Strike 1.6:7 lat z przerwami

10. W jakich godzinach najczęściej grasz?:rano od 9.30-15 a wieczorami 16-21.00

11. Ile czasu możesz poświecić czasu na serwerze:Nom jeżeli bd mógł to 4-5h.

12. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Mam na imię Przemek.Lat 17 lat w tym roku 18.Ucze się na profilu Operator Obrabiarek Skrawających numerycznie strerowane CNC.Kocham dziewczyny i lubię bardzo piłkę nożną.W wolnym czasie gram w cs'a 1.6.Interesuje sie również informatyka i rożnego typu grami, lecz CS jest najlepszy.Gram prawie codziennie a mianowicie rano i wieczorem oraz widać co nie którzy gracze obrażają się,dzieci przychodzą z mikrofonem bez mutacji,Nie wykonują cele map,Gram dosyć często,umiem rozpoznać cheaterów, czasami się myle, ale wiadomo - człowiek nie jest nieomylny. Jestem też obiektywny i uczciwy, może troche za często przeklinam, ale myśle, że to nikomu nie przeszkadza A w dodatku, może to być zbędne, ale dodam, że już miałem admina w innej grze i wiem co to jest odpowiedzialność i przestrzeganie zasad,łamanie regulaminu serwera.A jeżeli bd trzeba to mogę być na serwerze 24h.Bo jestem teraz 2 tygodnie w domu bo jestem chory niestety.

Ze mną można się porozumieć poprzez Steam,TS3,Skype,forum,gg...

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Karaś2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duże    NIE

 

Czemu?

- na serwerze ostatnio jest dobra ekipa, która ogarnia i obstawia większość godzin;

- nie znam ciebie i pierwsze widzę żebyś grał po 12h :P ;

- z forum kojarzę Ciebie raczej z nabijania postów...;

- uważam, że jeśli możesz tyle grać i być na serwerze to jest dla ciebie wielka krzywda w życiu prywatnym i dziwie się że twoja "laska" jak to nazwałeś akceptuje taki stan rzeczy, że grasz po 12 h dziennie (to gdzie masz czas na szkołe itd...?);

- ogólnie twoje podanie śmierdzi i jest nie przemyślane ale to pewnie dlatego, że coś z tobą nie tak...

- no i twój GT udowadnia, że nie mogę Cie znać i kłamiesz z czasem który rzekomo spędzasz na FFA (bo grasz bardzo mało co...)

 

Niech wypowiedzą się też inni ale widzę, że coraz lepsze podania wypływają :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Dlaczego???

- GT (pograłeś 3 dni i admina chcesz?) 

- doświadczenie 7 lat??? To dlaczego w tym podaniu na serwerze only dd2, gdzie jestem adminem piszesz 9??? http://forum.cs-classic.pl/topic/45204-podanie-1/ Tak szczerze to to ile czasu grasz??? 

- kolejny raz po paru dniach chcesz admina 

- grasz co 2 dzień 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Cie ... Widzialem Cie na serwerze moze z raz ? Akurat wtedy gracze pisali na u@ wielokrotonie zebym Cie ogarnal bo jestes nie do wytrzymania , ze naduzywasz mikro (nie zamytasz sie , jak to pisali) jestem na Nie 

Edytowane przez slowdeath
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu to ty się pchasz gdzie wolne, nie wyszło z DD2 po 2dniach gry? o takiej sobie, i wydanych 3 zł na składke , to próbujemy na FFa? Może tutaj łagodniejsi będą... Zmieniasz serwy jak skarpetki, chłopie siądź przy jednym i jeżeli Ci zależy na adminie to graj na nim i próbuj podanie za podaniem, aż do rezultatu, a nie tu mnie nie chcą to ide na inny serwer. W ten sposób nie zdobędziesz admina, a trudniej go uzyskasz potem. 

 

Nie, 

składki pewnie nie zapłaciłeś, bo 3 zł to jest 1/4 kwoty pełnej składki. 

o serwie nie wspominając

i kłamiesz w żywe oczy, gwarantujesz że 4-5h przesiedzisz na serwie, jak ty do tej pory tylu godzin nie masz przegranych. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę tutaj dodać? Tak jak koledzy wyżej, nie znam Cię. Wczoraj widziałem Cię po raz pierwszy na serwerze i odrazu podpadłeś bo zgłaszali Cię na na u@ że świrujesz przez micro itp. JESTEM NA NIE !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje podanie nie zostanie przyjęte, bo...

 

1. Twoje GT nie jest zadowalające.

2. Nie spełniasz wymagań.

3. Nie znam Ciebie, co świadczy o tym, że nie chciałeś dać się poznać.

4. Zmieniasz serwer jak rękawiczki, a my szukamy kogoś na dłuższą współpracę.

5. Nie wysiliłeś się w podaniu, a poprzednie podanie jest podobne, co świadczy o tym, że nie jesteś osobą kreatywną.

6. Twoja kultura osobista wymaga dużo pracy.

 

Myślę, że tyle argumentów wystarczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności