Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Czysty:</span> PEDO || barciaKKK


RUDASLASKA1920

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj nick:Ruda Slaska

Nick podejrzanego*:PEDO || barciaKKK
Dane podejrzanego [sID+IP]*:STEAM_0 : 1 : 124192385
Data (dzien, gg:mm) zajscia:08.03.2016
Twoj dowod*:Demko  z htlv  http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1603080921-de_dust2-1457425260-1457427120.zip
Rodzaj czita*:Anty flesh ,wh+Aim "On-off"

Nazwa mapki:DD2
Czasy podejrzanych akcji*

27:34 Info z ..
28:26 anty flesh
28:38 dziwna akcja
30:46-30:50 Zbyt szybko wiedzial gdzie jest tz (W ktorym miejscu)

IP /Nazwa serwera: Oline DD2 31.186.82.184:27691

 

Dodam jeszcze że : Gracz automatycznie patrzy w dol ( w podłoge)  ze by uniknac spalonych screnow  08.03.2016 - 09:51

 

Pomoc:

1. Zapoznaj sie z regulaminem

2. Nie spamuj w zgloszeniu

Edytowane przez RUDASLASKA1920
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to jest skarga na mnie to jak wrócę to edytuję ten post i wyjaśnię każdą akcję.

 

#edit

Szczerze to nie spodziewałem się że ktoś mnie oskarży o antyflesha, prędzej podejrzewałbym skrypty na bh.

27:34 - Info z ...( uwaga uwaga, wszyscy się niecierpliwią, uwaaagaaaa )... ze słuchawek. W 27:33 było go już słychać. Niektórzy grający w csa posiadają coś takiego jak SŁUCHAWKI, nie chodzi mi o takie z castoramy, które mają wygłuszać, tylko takie w których słychać dzwięki :)

28:26 - Heh tutaj to nawet nie wiem o co Ci chodzi. Dostałem flashem to się schowałem, co miałem innego zrobić ?? Iść na niego nic nie widząc ??

28:38 - Tutaj też nie ogarniam. Usłyszałem że robi mi plecy to się odwróciłem i wcelowałem. Jedyne o co możesz się tutaj przyczepić to o taką dziwną banię  ale pragnę przypomnieć że demka z hltv są zazwyczaj zlagowane i dlatego tak to wyglądało.

30:46-30:50 - Serio ?? Serio ?? Skoro przeciwnik był na długiej to wyskoczyłem tam wcelowany, wtedy zobaczyłem że jest w piachu ( nie wiem czy wiesz co to więc Ci napiszę, to jest ten dołek na końcu długiej ). Następnie wychyliłem wcelowany w piach, gdzie indziej miałem się patrzeć ?? W niebo ? Czy w ścianę ? Chyba każdy kto trochę gra w tą grę by tak zrobił.

 

 

 

Dodam jeszcze że : Gracz automatycznie patrzy w dol ( w podłoge)  ze by uniknac spalonych screnow  08.03.2016 - 09:51

Zauważ że 2 pierwsze ss'y są zrobione normalnie, widzisz tam jakieś wh ?? Unikam spalonych screenów.. możliwe tylko że byłem w tej samej pozycji co wcześniej czyli ssy byłyby takie same jak te 2 pierwsze. Zauważyłem że mam robione fotki to dałem celownik w dół, to chyba nie jest zabronione :)

 

Pograj jeszcze w tego csa, a potem zacznij oskarżać. Nic mi nie udowodniłeś tym demkiem. Niestety..

Edytowane przez Barciak
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27:34 to na prawde musisz mieć dobre słuchawki, ale warto też zauważyć że więcej korzysta się z radarów jak jest mniej osób, w tym przypadku mogło tak być. Po zabiciu tego afka, momentalnie znika z radaru, i do tego afk, co plugin spami, łatwiej się zorientować w jakim położeniu jest ;) Jedyny najciekawszy czas, niestety radar - wszystko widać, i tak to nie udowodnimy nic. 

28:26 ja też bym musiał mieć anty fb ;) nie akcja czysta, mi akurat żaden fb nie wpadł na demku 

28:38 słuchawki, słychać , czysto

30:46-30:50 czysto 

 

A ty tutaj barciak niepotrzebny, rozumiem że masz prawo głosu ale po co? skoro sprawe nie ty ale ja załatwiam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz jest czysty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności