Jump to content

Wojny klanów w GTA?


Omega*
 Share

Recommended Posts

Rockstar cały czas wprowadza coś nowego przez co coraz bardziej rozszerza zawartość gry co ma oczywiście swoje dobre strony, ale gdyby zamiast wprowadzenia kolejnego trybu z małym zainteresowaniem po tygodniu dać...wojny klanów?


W obecnej chwili klany w GTA nie pełnią znaczącej roli, a właściwie skupiają się na zrzeszaniu graczy pod jedną banderą i na tym praktycznie kończy się ich przydatność. A więc co za tym idzie nie ma większego znaczenia czy należy się do 5 klanów czy nie ma się żadnego.


 


 


 


Jednak w prosty sposób można byłoby pogodzić dwa, a nawet trzy aspekty. Po pierwsze nadanie większego sensu klanom po przez zorganizowanie turnieju ,,Wojny klanowej''. Po drugie po przez turniej przeniesienie ciężaru gry na inne tryby rozgrywki, a po trzecie zapewnienie alternatywnego sposobu dorobienia się większej gotówki. Takie zawody znacząco poprawiłby atrakcyjność samej gry dając nam coś świeżego i zachęciłby graczy do wspólnej zabawy w jednej ekipie. A taki turniej wcale nie musi być skomplikowany. Wystarczy użyć istniejących schematów z innych gier wykorzystując to co mamy w GTA. A mianowicie mam namyśli żeby w ogóle móc wystartować w takim turnieju byłby trzeba się do niego na początku zgłosić na wzór tego co mamy w World of Tanks z pewnymi modyfikacjami. Przedstawiciele ekip wybieraliby interesujące ich zawody spośród istniejących już trybów w samej grze: deadmatchy, wyścigów, zdobywania i trybu adwersarz. [Te dwa ostatnie dzięki temu mogłyby nabrać ponownego zainteresowania]. Po dokonaniu wyboru kolejnym etapem za pomocy pionków reprezentujących graczy przedstawiciel musiałby zadecydować o tym ile osób zgłosić do danej konkurencji [max do 15 na jedną stronę]. Same zawody powinny mieć formę eliminacyjną począwszy od np. 1/32 [zależy od ilości zgłoszonych drużyn]. Po zakończeniu danej konkurencji zwycięska ekipa przechodziłaby dalej i cały proces zapętla się aż do wielkiego finału. Zaś przegrani musieliby poczekać na kolejną okazje w następnym turniej. Ten mógłby odbywać się raz na tydzień w weekendy uczestnicy mieliby szanse na doszlifowania taktyk lub zwykły odpoczynek, a same uczestnictwo nie znudziłoby się zbyt szybko. 


 


 


 


Nagrodą za wygranie całego turnieju mogłoby być 500k $, za drugie miejsce 250k $, a za trzecie 100k $ oczywiście dla każdego z uczestników, a nie do podziału. Taki zabieg mógłby spowodować, że ludzie odeszliby nieco od napadów i zaczęli grać ze sobą wspólnie na większą skale. 


 


 


 


winners.jpg


 


 


 


 


Sam pomysł wymaga jeszcze masy dopracowania i ma nadal wiele luk i wad. W obecnej formie występuje jako czysty szkicem, który jest oparty na relacji ze znajomymi. 


 


 


 


gtasite


DonPietro21


 


 


 


 


Link to comment
Share on other sites

  • Kasia! unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy