Skocz do zawartości

Poszukiwanie opiekuna na serwer CoD 201 LvL


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
Witam,

Poszukiwany jest opiekun serwera COD 201, a dokładniej chodzi o osobę, która będzie stale grać na serwerze. Ta osoba musi miec dobry kontakt z graczami, musi sporo grać, wiedzieć co się dzieje na serwerze by nanosić na niego coraz to nowsze poprawki. Taki opiekun będzie musiał zajmować się głównie sprawami poprawek, czyli pisanie do mnie o poprawkach w klasach/perkach, itd.

 

Wzór:

 

Imię:  

Nick: 

Wiek:  

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  

Staż na serwerze:  

Znajomośc amx (1-10):  

Znajomość FTP(wgrywanie map , rs [1-10]):  

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  

Dlaczego akurat Ty:   

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Przemek

Nick: FunnyPuma ^^

Wiek: 16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 2-3h, max 4

Staż na serwerze: Od października 2015

Znajomość amx (1-10): 6

Znajomość FTP(wgrywanie map , rs [1-10]): 2-3 żeby nie skłamać, ale się douczę.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Pełnię funkcję admina.

Dlaczego akurat Ty: Dlaczego ja? Hmm... Chciałbym pomóc serwerowi, niosąc różne poprawki, np. dzisiaj zauważyłem pewnego buga. Jak również chciałbym się douczyć, jeśli chodzi o FTP. Miałem już styczność z FTP, także to jest kwestia przypomnienia sobie co nie co i do uczenia reszty :). W razie 

problemów będę się dopytywał, żeby nie pogorszyć sprawy. Myślę, że pomimo że nie byłem opiekunem to sobie poradzę. Chciałbym dostać szansę.Gram na serwerze codziennie, także jak zobaczę jakiś problem czy buga to go mógł poprawić.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Marek

Nick: NeO

Wiek: 16 lat

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 3/4 godzinY

Staż na serwerze: od chyba sierpnia 2015

Znajomośc amx (1-10): 10

Znajomość FTP(wgrywanie map , rs [1-10]): 10

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: byłem tu opiekunem właśnie tego serwera

Dlaczego akurat Ty: ponieważ mogę organizować różne konkursy, pilnować adminów i ogólnie ogarniać. Z Chińczykiem się znam i już z nin współpracowałem, myślę że będziemy się dogadywać. Mogę wysłać różne poprawki tobie, raczej za dużo ich nie będzie, ponieważ serwer jest zrobiony od podstaw i szykuje się z niego niezła perełka ^^ cóż tu jeszcze napisać.. miłego czytania ;)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
[Po długich rozmyślaniach]
 
Imię:  Tomasz
Nick: PumasS
Wiek:  16 lat
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  w weekend mogę poświęcać cały dzień, a w dni robocze prawie nic :/
Staż na serwerze:  Na serwerze gram od 45k lvl. Miesiąc przed tym jak NeO :] został adminem :)
Znajomośc amx (1-10):  myślę, że tu mogę dać mocne 9.
Znajomość FTP(wgrywanie map , rs [1-10]):  5 [jeszcze się uczę]
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Pełnie funkcje admina na cod 201lvl.
Dlaczego akurat Ty:   Witam, mam tu napisać dlaczego akurat ja. Nazywa się Tomasz i mam 16 lat. Mieszkam w niewielkiej miejscowości koło Opola. Gram w Counter Strike 1.6 od 5 lat z groszami. Jestem już z Wami bardzo długo na tym serwerze, a wcześniej na 45k lvl tylko, że go przekształcili w 201 :/ no ale takie jest życie. Posiadam duże doświadczenie na stanowisku admina. Jestem kulturalny oraz zabawny. Szybko dogaduję się z innymi oraz ich szanuję. Lubię też pomagać innym co jest u mnie dobrą cechą. Myślę, że tyle o mnie wystarczy ;)
 
Pozdrawiam PumasS
 
[Jeżeli uznam, że nie nadaję się na to stanowisko, zrezygnuję]
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

 
[Po długich rozmyślaniach]
 
Imię:  Tomasz
Nick: PumasS
Wiek:  16 lat
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi:  w weekend mogę poświęcać cały dzień, a w dni robocze prawie nic :/
Staż na serwerze:  Na serwerze gram od 45k lvl. Miesiąc przed tym jak NeO :] został adminem :)
Znajomośc amx (1-10):  myślę, że tu mogę dać mocne 9.
Znajomość FTP(wgrywanie map , rs [1-10]):  5 [jeszcze się uczę]
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  Pełnie funkcje admina na cod 201lvl.
Dlaczego akurat Ty:   Witam, mam tu napisać dlaczego akurat ja. Nazywa się Tomasz i mam 16 lat. Mieszkam w niewielkiej miejscowości koło Opola. Gram w Counter Strike 1.6 od 5 lat z groszami. Jestem już z Wami bardzo długo na tym serwerze, a wcześniej na 45k lvl tylko, że go przekształcili w 201 :/ no ale takie jest życie. Posiadam duże doświadczenie na stanowisku admina. Jestem kulturalny oraz zabawny. Szybko dogaduję się z innymi oraz ich szanuję. Lubię też pomagać innym co jest u mnie dobrą cechą. Myślę, że tyle o mnie wystarczy ;)
 
Pozdrawiam PumasS
 
[Jeżeli uznam, że nie nadaję się na to stanowisko, zrezygnuję]

 

 

Imię: Przemek

Nick: FunnyPuma ^^

Wiek: 16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 2-3h, max 4

Staż na serwerze: Od października 2015

Znajomość amx (1-10): 6

Znajomość FTP(wgrywanie map , rs [1-10]): 2-3 żeby nie skłamać, ale się douczę.

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Pełnię funkcję admina.

Dlaczego akurat Ty: Dlaczego ja? Hmm... Chciałbym pomóc serwerowi, niosąc różne poprawki, np. dzisiaj zauważyłem pewnego buga. Jak również chciałbym się douczyć, jeśli chodzi o FTP. Miałem już styczność z FTP, także to jest kwestia przypomnienia sobie co nie co i do uczenia reszty :). W razie 

problemów będę się dopytywał, żeby nie pogorszyć sprawy. Myślę, że pomimo że nie byłem opiekunem to sobie poradzę. Chciałbym dostać szansę.Gram na serwerze codziennie, także jak zobaczę jakiś problem czy buga to go mógł poprawić.

 

 

Na razie widzę was w takim składzie jako główni opiekunowie i zastępca

 

 

Imię: Marek

Nick: NeO

Wiek: 16 lat

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 3/4 godzinY

Staż na serwerze: od chyba sierpnia 2015

Znajomośc amx (1-10): 10

Znajomość FTP(wgrywanie map , rs [1-10]): 10

Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: byłem tu opiekunem właśnie tego serwera

Dlaczego akurat Ty: ponieważ mogę organizować różne konkursy, pilnować adminów i ogólnie ogarniać. Z Chińczykiem się znam i już z nin współpracowałem, myślę że będziemy się dogadywać. Mogę wysłać różne poprawki tobie, raczej za dużo ich nie będzie, ponieważ serwer jest zrobiony od podstaw i szykuje się z niego niezła perełka ^^ cóż tu jeszcze napisać.. miłego czytania ;)

 

 

 

Neo wprowadzi Was w "tajniki" bycia opiekunem.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności