Jump to content

Cheater w GTA Online może ukraść twoje pieniądze


Omega*
 Share

Recommended Posts

Okazuje się, że cheaterzy w GTA Online chcą jeszcze bardziej uprzykrzyć życie graczom. Właśnie udało im się znaleźć kolejny sposób na kradzież gotówki z konta gracza. Miejcie się na baczności!


 


 


small_530686794.jpg


 


 


Rockstar prowadzi ostrą batalię z cheaterami już od dwóch lat. Największą bolączką są nieuczciwi gracze, którzy używają modyfikacji, lub trainerów do generowania niezliczonej sumy na koncie lub po prostu psucia rozgrywki innym osobom, aktualnie znajdującym się w tej samej sesji. Studio zdecydowało się nawet na ukryte sprawdzanie statystyk graczy i monitorowanie spójności plików. Z tego powodu już od kilkunastu miesięcy przestrzegamy wszystkich graczy przed używaniem modyfikacji w GTA Online.


 


 


Hakerzy od dawna są na celowniku Rockstar Games. Plagę jest jednak ciężko opanować, a kolejny problem staje się poważniejszy. Wyobraźmy sobie, że dany gracz wydał prawdziwe pieniądze na zakup karty Shark Cash. Nagle przez działania cheatera jego cała gotówka znika....


 


 


onlinecheats.jpg


 


 


 


Oszustwo Ubezpieczeniowe


 


 


gta5cheats.com donosi, że cheaterzy na PC mogą teraz "ukraść" gotówkę z konta gracza. Nowy sposób został nazwany oszustem ubezpieczeniowym (insurance frauds). Oszustwo polega na notorycznym niszczeniu prywatnych pojazdów. Ten czyn jest jednak przypisany do konta innego gracza w lobby, który co chwila traci pieniądze na rzecz ubezpieczenia. 


 


 


 


600x503xhack-600x503.png_pagespeed_ic_Uh


 


 


Zabijanie wszystkich graczy w ciągu akcji, spawnowanie najszybszych pojazdów w trakcie wyścigu lub wyrzucanie graczy z trwającej potyczki sprawia, że gracze nie są w stanie otrzymać pełnej sumy za rozegraną akcję. Oszustwo ubezpieczeniowe jest niebezpieczne z uwagi na to, że gotówka jest pobierana bezpośrednio z konta ofiar. Tak jak wspomnieliśmy wyżej, gracz mógł wydać prawdziwe pieniądze na zakup kart zasilający konto gracza... Dodatkowo gracz za niszczenie pojazdów będzie uznany za niekoleżeńskiego gracza, który trafi tylko do sesji, gdzie gracze reprezentują podobny poziom gry... To jednak jest pikuś przy bezczelnych poczynaniach hakerów. 


 


 


 


gtasite - kubixxx


 


Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Link to comment
Share on other sites

  • Kasia! unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy