Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

[ODRZUCONE][Ubt] ChokoSpoko2


Pauulyn

Recommended Posts

Nick:

ChokoSpoko (na forum)

 

Wiek: 

19

 

Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?:

Wolałabym opiekować się AmxBans.

 

Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO:

W cs 1.6 gram od 5 lat. W CS:GO nie gram, ponieważ nie podoba mi się.

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans?:

Oczywiście, że tak.

 

Ile czasu poświęcasz forum?:


Jakiś czas mnie nie było, ponieważ miałam dużo pracy, lecz od tygodnia działam już normalnie.

Jestem aktywna na forum i na serwerze, na którym posiadam admina. (Nie gram  tam pod nickiem ChokoSpoko)

 

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?:

Kiedyś wspomagałam się Aimem i WH.

Było to za czasów jak mnie jeszcze nie było tutaj na sieci.

Wyrosłam z takich oszustw. 

 

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci:

Nie zdarzyło mi się nawet dostać warna na forum. 

Na serwerze też nie byłam banowana. (Z tego co pamiętam)

 

Doświadczenie na podobnym stanowisku:

Posiadam dosyć spore doświadczenie, ponieważ byłam w UBT na innej sieci, jakiś czas temu. (Jeżeli będzie trzeba podam na pw, na której).

Potrafię rozróżnić czy gracz używa wspomagaczy, czy też po prostu dobrze gra.

AmxBans to dla mnie bułka z masłem.

 

Informacje o sobie lub uwagi:

Nazywam się Paulina, mam 19 lat. Pochodzę z Zielonej Góry. 

Jestem spokojną osobą. Nie prowokuje spin, oraz łatwo się ze mną dogadać. 

Nie mam problemów z ortografią, oraz interpunkcją, więc wstydu nie narobię. 

Myślę, że jestem już bardziej aktywna na forum, i na serwerze. 

Swoje obowiązki zawsze wykonuje sumiennie. Jak już się w coś angażuje to daję z siebie wszystko. Jestem na bieżąco z tematami na forum.

Wykazuję się dużą aktywnością. Mam teraz sporo wolnego czasu i nie chce się nudzić. Gdybym dostała szansę zaistnienia jako członek UBT, pomagałabym z wielką przyjemnością. 

 

 

 

Edited by ChokoSpoko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem na tak. 

+ wiek

+ jestem dosyć krótko na forum ale widzę, że zachowuje spokój i nie daje się łatwo prowokować

+ pełniła już podobne funkcje na innych forach więc wie o co chodzi

+ sporo czasu poświęca na przebywanie na forum

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie.

Po pierwsze twoje podanie jest LEKKO zmienione jeśli chodzi o treść.

 

Po drugie wielkie KŁAMSTWO. 

 

 

Jestem spokojną osobą. Nie prowokuje spin, oraz łatwo się ze mną dogadać.

 

 

 

Jestem aktywna na forum i na serwerze, na którym posiadam admina. (Nie gram  tam pod nickiem ChokoSpoko

Tu jest twoje gt -----> GT

Jesteś spokojną osobą? To dlaczego prowokowałaś dzisiaj Nessie?

 

Po trzecie - pchasz się bez spełnienia wymagań.

Link to comment
Share on other sites

Jesteś aktywna, sympatyczna, podanie ładnie napisane oraz posiadasz doświadczenie, gdyż na innej sieci (jak twierdzisz) posiadałaś rangę UBT.

Na ten moment uważam, że przyda się jeszcze jedna osoba do grupy UBT, gdyż jest tam widoczna luka. 

Jako admin spełniasz się dobrze, wiem to, gdyż sam gram na ZM i widzę jak prosperujesz na serwerze. Na SB nie tworzysz większych spin, jesteś kulturalna.

Jestem na tak, powodzenia. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jestem niestety na nie.

- Często Cię widzę na forum, ale bycie adminem na zombie modzie nie zgra Ci się w czasie z posadą Ubteam.

- Ubteam jest dosyć czasochłonnym zajęciem w moim mniemaniu ( sprawdzanie ssów i demek ), więc też trzeba mieć dużo na to czasu + ciągłe nieobecności z powodu pracy czy czegoś innego nie dodają dużo plusów. Jak się nie ma czasu na dwie posady to nie wiem czy to podanie nie było napisane za wcześnie( w mojej opinii oczywiście ).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie

 

Jestem spokojną osobą. Nie prowokuje spin, oraz łatwo się ze mną dogadać. ~ Pamiętasz jak ktoś się bawił supervipem i Cie przenosił? Pisałaś na czacie słowa typu Spie***aj więc po tym mogę już napisać że osoba spokojna to ty nie jesteś.

 

Słaba aktywność + banalnie wpadasz w prowokacje innych osób ( aktywność na zm też bardzo słaba )

 

Moim zdaniem powinnaś zająć się adminem na ZM lecz jest to tylko moje zdanie

 

Na nie

 

S.VIp'a (wchodzenie na kanały, przeszkadzanie, kickowanie itd) kończy się utratą rangi." 

~ Sprawa wyjaśniona. Osoba która się bawiła utraciła range.

Edited by Omєga *
Link to comment
Share on other sites

Jesteś największą prowokatorką na całym forum, zaczęło się od tego, że w dniu zablokowania mojego konta, pozwoliłam przejrzeć archiwum SB :) :)

 

Nie jesteś widoczna na forum, nie wyróżniasz się aktywnością, zdecydowanie nie należysz do aktywnych użytkowników forum.

 

 

 

Nie mam problemów z ortografią, oraz interpunkcją, więc wstydu nie narobię. 

 

Nad tym poważnie bym się zastanowiła, przynajmniej czytając to podanie.

 

Podsumowując, jestem oczywiście na nie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy