Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Skarga] Sutenerka


Chemikphp

Rekomendowane odpowiedzi

[skarga] Sutenerka
1.Twoj Nick: Chemikphp
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Sutenerka.
4.IP/SID oskarzanego*: już go nie mam
5.Data i godzina: 2016-03-12 12:05
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): zm_colores
7.Opis sytuacji: Administrator ma gdzieś kiedy inni mają jawnie odpalone cheaty na serwerze nie reaguje na wiadomości woli wklejać bany za zbulwersowanie się czymś takim że wpuszcza się boterów na serwer. ( Na demku jawnie widać jak dziwnym trafem z niesamowitą szybkością robią bh...)
Lekko oburzony wylazłem, minęło trochę czasu postanowiłem wrócić do gry
Szczegóły bana     
Nick     Chemikphp
SteamID     STEAM_2:0:1997010413
SteamCommunity ID     76561201954286554
Adres IP     Ukryty
Typ Bana     SteamID
Powód Bana     Ucieczka przed banem, obrazy graczy, admina, wylgaryzmy, opiekun ma ss na pw
Wykonano     12.03.2016 - 12:29:14
Wygasa     12 03 2016 - 13:29:14 (1 Godzina 33 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez     Sutenerka.
Zbanowany na     #4[RESET 20.01.2016][ZombieExpMod 4.3]Cs-Classic.pl[NOCNY EXP][MISJE] (zm_grass_innate)
Wszystkie wygasłe bany     0
okazuje się że wychodząc z serwera miałem dostać bana?
nie uciekałem przed nim poprostu wkur*ienie sięgneło zenitu że admin jest i nic nie robi.
banować ludzi skoro sami wychodzą banujcie za "kulture" dalej albo za to że się uciekło przed banem to jest najzabawniejsze.
Czemu z Adminami takimi jak Black14, Maus, Ak-47 Headshot, mn9, W0jt nie mam problemów tylko z kimś nowym który nie ogarnia o co w tym chodzi.
czekam na upload tego screena bo jestem ciekaw jak wygląda.
pozdrawiam Chemikphp.
Edytowane przez Chemikphp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ss ma opiekun.

Chyba nie musze nic więcej dodawać.

Poza tym, ze uciekleś przed banem :(

Dostałeś 2 upomnienia, za 3x chciałam zbanować.

 

Nie dodam ci tego tutaj bo nie mam chwilowo internetu na komputerze.

Edytowane przez ChokoSpoko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie nie wku#$&*@ jak przez to ze admin nie wypełnia obowiazkow gracz dostaje w 4 litery ewidentnie na botach 2 kosilo bo to idzie zauważyć jak sie w to dlugo gra a sa systemy tak porobione zeby mu nawet zrobic zrzut ekranu sam kiedys hostowalem serwer wiec wiem jak to działa a Cs 1.6 ma spore możliwości najgorzej na tym cierpia normalni gracze zobacz sobie demko bedziesz widzieć jak to z mojej perspektywy wyglądało pisalem ale reakcji nie było wiec zaczalem ku*wić na prawo i lewo. Nie siedzę jak no lajfy przy kompie bo mam prace o inne obowiązki a kiedy mogę zagrać to takie numery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie nie wku#$&*@ jak przez to ze admin nie wypełnia obowiazkow gracz dostaje w 4 litery ewidentnie na botach 2 kosilo bo to idzie zauważyć jak sie w to dlugo gra a sa systemy tak porobione zeby mu nawet zrobic zrzut ekranu sam kiedys hostowalem serwer wiec wiem jak to działa a Cs 1.6 ma spore możliwości najgorzej na tym cierpia normalni gracze zobacz sobie demko bedziesz widzieć jak to z mojej perspektywy wyglądało pisalem ale reakcji nie było wiec zaczalem ku*wić na prawo i lewo. Nie siedzę jak no lajfy przy kompie bo mam prace o inne obowiązki a kiedy mogę zagrać to takie numery

 

Nie denerwuj się. 

Nie widziałam żebyś cokolwiek pisał... 

a jak pisałeś to "kur**, cip** itp". Nie czytam płaczów takich smarkaczy, którzy usiądą przed komputer żeby się wyżyć. (a przy okazji denerwować jak ktoś cie zabije)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram chemika skarga jest jak najbardziej słuszna zamiast banować cheaterów to nic... Wogóle nie zna sie na adminowaniu.

To, że ktoś cie zabił na "Szalonym Zombie" nie oznacza, ze jest cziterem.

Poza tym ja nie mam obowiazku siedziec na spectu przez caly czas mojej gry, wiec nie widze wszystkiego.

A, ze nie bylo zadnego zgloszenia tylko sypały się wulgaryzmy ze strony pana, ktory pisze skarge, to nie moja wina.

 

Pokazuje wycinek z konsoli.

http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1457809466__20160312_200506.png

Edytowane przez ChokoSpoko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinniście trochę mniej przeżywać różnego rodzaju takie sytuacje a nie jak dzieci płakać na forum bo dostało się bana na godzinę. No bez przesady.. chwila odpoczynku każdemu może wyjść na dobre. 

Ban jak widać słuszny, człowiek nie jest wszechwidzący i ma prawo pewnych rzeczy nie zauważyć, a Ty chemik, z tego co widzę masz trochę lat więc adekwatnie do wieku powinieneś zachować się bardziej dojrzale w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): zm_colores

Brak dowodów

 

 

 

kiedy inni mają jawnie odpalone cheaty na serwerze

Masz prawo zgłosić taką osobę w odpowiednim dziale na forum.

 

Ban jest jak najbardziej słuszny.Za takie słowa(Widoczne na SS) dostałbyś bana od każdego admina,także ode mnie.

Skargę odrzucam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności