Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie-Ozir


Ozzir

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Ozir
2. Imię:Oskar
3. Wiek:17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Nie potrzebny mi Zestaw Vip. Ale być może kiedyś zakupię :)
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/351479
8. Parę słów o sobie **:Jak już wiecie mam na imię Oskar. W cs'a gram od dobrych kilku lat w granicach 6-7. Zaczynałem swoje pierwsze kroki w cs1.6, Na co dzień chodzę do szkoły, Trenuje siatkówkę, już 6 lat. Osiągnąłem dość dużo w tej dyscyplinie. Zainteresowany jestem też siłownią na którą też uczęszczam :) Nie mam pojęcia co jeszcze mogę o sobie napisać Chyba inni potrafią bardziej mnie ocenić niż ja sam. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Na serwerze classic gram dość długo, zauważyłem że od 2 tyg spadła aktywność Adminów na serwerze, Nie wiem może przez brak czasu. Kiedyś było po 5 Adminów na serwerze, teraz jest znacznie mniej. Chciałbym ogarniać ludzi na tym serwerze bo czasem jest "Patologia" Ale za równo chce pomagać graczom.Mam dobry kontakt z graczami, jestem raczej znany na tym serwerze. Ostatnio zdaża się tak że muszę pisać do Adminów na steam żeby weszli na serwer i albo kogoś zbanowali, albo uspokoili gracza. To chyba tyle co mogę dodać :)
10. Steam_ID:STEAM_0:1:59515465
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-3 Godziny, zależy w jakie dni. W weekendy na pewno więcej
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):18-19(Dni robocze) w weekendy 11-14, 18-19(weekendy)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:(2000h) Smurf konta :) 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Niestety nie było takiej okazji, Tylko w cs1.6.

 

Niestety nie mam min 10 postów, Ale jedną propozycje która została przyjęta mianowicie Reset rankingu.

Jest to do nadrobienia:)

Pozdrawiam.

Edytowane przez Ozzir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek +

Składka -

Kultura na serwerze +

Brak 10 postów -

Znajomość Sourcebans +

 

Jestem na TAK (uważam iż każdemu można dać szansę )

ps. zmień kolor steam_id (czerwony jest dla administracji forum)

 

Pozdrawiam Mateusz.

Edytowane przez マテウシュ ♡ / ★Mati★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze często, osobiście nigdy nie miałem z nim problemów. Całą resztę sam napisał w podaniu. Jestem za przyjęciem na okres próbny, może dwa tygodnie, żeby zobaczyć czy poprawi się z aktywnością na forum.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1. Ukończone 17 lat
+2. Spędzone 25 godzin na serwerze
-3. Zachowanie kultury na serwerze
-4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum
 
Cytuje "Przynajmniej 10 sensownych postów na forum" sensownych masz tylko 2 nie licząc podania, przy kulturze również nie postawie + gdyż nie wykazujesz się kulturą:
11 Mar 2016 14:53:53 nie warzywo tylko serwer zjebant
11 Mar 2016 14:26:59 zajebał mi ktos
11 Mar 2016 14:05:37 Ja to powinienem miec admina tutaj
11 Mar 2016 14:05:16 amej kick
11 Mar 2016 13:58:15 BÓG serwera witam serdecznie
 
9 Mar 2016 13:49:47 strzela co chwile do mnie laps
9 Mar 2016 13:49:39 wyjeb tego kaczmana
 
6 Mar 2016 20:28:10 wycisz
6 Mar 2016 20:28:06 justyna
6 Mar 2016 20:14:09 kurqwa
6 Mar 2016 20:06:59 dzieki
6 Mar 2016 11:41:57 zjebany serw
6 Mar 2016 11:41:53 48
6 Mar 2016 11:39:45 zjebany serwer
 
28 Feb 2016 12:32:47 na chuj fake info dajesz pajacu

 

 

2 dni bez przeklinania na nic się nie zdają, mogłabym wyciągać twoje przekleństwa dalej, oczywiście pominęłam te pojedyncze.

Uważam, że nie zasługujesz w tej chwili za swoją kulturę na to stanowisko, admin powinien świecić przykładem i zachęcać graczy do wspólnej gry i pozostania na serwerze. Cytuję "zjebany serwer" - w ten sposób na pewno tego się nie osiągnie.

 

W tej chwili jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że obecnych adminów tak kontrolujesz rozumiem, że jesteś administratorką, ale po co się wypowiadać skoro na serwerze jesteś tak "często" najpierw zacznijcie kontrolować obecnych adminów, a dopiero potem komentować. Bronie go bo fajnie się z nim gra na serwerze i można z nim normalnie porozmawiać. Na serwerze panuje fajna atmosfera i z dużo rzeczy sobie żartujemy, więc proszę Cię zacznijcie interesować się obecnymi adminami i ich kontrolujcie skoro przekleństwa Ci tak zawadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ciebie moja Droga zapraszam na Serwer :) Zobaczysz jaka jest Atmosfera i na tym serwerze nie tylko ja tak piszę.. Piszę to żeby odreagować, skoro jest "Zjebany" a na nim gram cały czas i mam te 25godzin na serwerze. To coś jest tu nie tak :) Trochę więcej dystansu.

Jeżeli kogoś obraziłem To teraz Przepraszam nie powinienem. Ale już wtedy na serwerze Przeprosiłem na mikro najprawdopodobniej.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Ozzir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Besi nie mów czegoś takiego że on przeklina i jaka jest jego kultura ale nie powiem ja też czasami przeklinam jak i większość administracji i graczy na serwerze.I tak jak powiedział Flex wejdź czasami na serwer i zobacz co się dzieje a nie gadasz jakieś głupoty.

 

Pozdrawiam Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie natychmiastowo zostanie odrzucone gdy:
5. Osoba składająca podanie wypowie się pod nim ~ służy do tego opcja edytuj

 

 

Nie zapoznałeś się z wymaganiami całymi, a od pilnowania jest opiekun, nie ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności