Skocz do zawartości

Zeusy off


eQu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry pisze ten temat ponieważ na serwerze na mapach de_inferno i de_dust 2 nie da się normalnie pograć. Już mówię dlaczego. Ludzi latają z zeusami czy na blisko czy cie zraszują zawsze zginiesz. Kampia przez cała rundę w jednym miejscu i czekają aż kogoś z tego za przeproszeniem gówna zabija. rozumiem 2 razy zabić to jest śmieszne ale jak zabiją tak z 10 razy to się robi nudne i żałosne. Jestem za tym żeby zostało to wyłączone tak jak AutoCampy bo to jest praktycznie to samo co  z zeusami kampisz i z AutoCampą tez kampisz.

Edytowane przez eQu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do blokowania go jestem na nie, często ludzie go kupują dla zwykłej zabawy, jednak co innego jest gdy ktoś stoi całą mapę w jednym miejscu. 

Byłam pewna iż zamieściłam punkt w regulaminie "zakaz kampienia" jednakże, go nie ma związku z czum jeżeli opiekun uzna to za potrzebne ~ poprawię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaahha. Ciekawe dlaczego wy takich zażaleń nie piszecie na temat awp, ta broń powinna zostać zablokowana na serwerach, z tego względu, że wielu graczy, którzy używają wh, właśnie tak się zachowuje jak ty napisałeś, czyli stoją w miejscu i przez ścianę sobie namierzają przeciwników. Macie czelność narzekać na to, że ktoś gra tylko z negevem albo p90, a tak naprawdę najgorsi są ci co grają tylko z awp i nie dosyć, że grają tylko z awp, to właśnie tacy gracze narzekają na tych co grają tylko z p90. Może teraz czas by normalni gracze napisali petycję o całkowite zablokowanie każdej snajperki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, zeus'em nie zawsze trafisz i za wiele osób tym też nie gra, nie można blokować wszystkich broni. Rozumiem frustrację, czasami mi to przeszkadza, ale serwer nie może odstraszać poblokowanymi  broniami.

 

Co do awp, jest limit jedna na team i na razie lub nawet w najbliższej przyszłości nie będzie to zmienione. Vip'y nie mają limitu. 

Każdy gra czym chce to jest ffa.

W regulaminie jest tylko to co do kampienia:
3.18 Kampienie: Upomnienie -> Kick -> Ban 30 min
 
Uwaga!
Nowy podpunkt w regulaminie.
 
1.15 Zakaz "ciągłego" kampienia. 

 

Temat uważam za wyjaśniony. Następnym razem zapraszam do tego tematu:  http://forum.cs-classic.pl/topic/34101-propozycje/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności