Jump to content

Zeusy off


eQu
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry pisze ten temat ponieważ na serwerze na mapach de_inferno i de_dust 2 nie da się normalnie pograć. Już mówię dlaczego. Ludzi latają z zeusami czy na blisko czy cie zraszują zawsze zginiesz. Kampia przez cała rundę w jednym miejscu i czekają aż kogoś z tego za przeproszeniem gówna zabija. rozumiem 2 razy zabić to jest śmieszne ale jak zabiją tak z 10 razy to się robi nudne i żałosne. Jestem za tym żeby zostało to wyłączone tak jak AutoCampy bo to jest praktycznie to samo co  z zeusami kampisz i z AutoCampą tez kampisz.

Edited by eQu
Link to comment
Share on other sites

Co do blokowania go jestem na nie, często ludzie go kupują dla zwykłej zabawy, jednak co innego jest gdy ktoś stoi całą mapę w jednym miejscu. 

Byłam pewna iż zamieściłam punkt w regulaminie "zakaz kampienia" jednakże, go nie ma związku z czum jeżeli opiekun uzna to za potrzebne ~ poprawię. 

Link to comment
Share on other sites

hahahaahha. Ciekawe dlaczego wy takich zażaleń nie piszecie na temat awp, ta broń powinna zostać zablokowana na serwerach, z tego względu, że wielu graczy, którzy używają wh, właśnie tak się zachowuje jak ty napisałeś, czyli stoją w miejscu i przez ścianę sobie namierzają przeciwników. Macie czelność narzekać na to, że ktoś gra tylko z negevem albo p90, a tak naprawdę najgorsi są ci co grają tylko z awp i nie dosyć, że grają tylko z awp, to właśnie tacy gracze narzekają na tych co grają tylko z p90. Może teraz czas by normalni gracze napisali petycję o całkowite zablokowanie każdej snajperki??

Link to comment
Share on other sites

To tak, zeus'em nie zawsze trafisz i za wiele osób tym też nie gra, nie można blokować wszystkich broni. Rozumiem frustrację, czasami mi to przeszkadza, ale serwer nie może odstraszać poblokowanymi  broniami.

 

Co do awp, jest limit jedna na team i na razie lub nawet w najbliższej przyszłości nie będzie to zmienione. Vip'y nie mają limitu. 

Każdy gra czym chce to jest ffa.

W regulaminie jest tylko to co do kampienia:
3.18 Kampienie: Upomnienie -> Kick -> Ban 30 min
 
Uwaga!
Nowy podpunkt w regulaminie.
 
1.15 Zakaz "ciągłego" kampienia. 

 

Temat uważam za wyjaśniony. Następnym razem zapraszam do tego tematu:  http://forum.cs-classic.pl/topic/34101-propozycje/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy