Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Mecz LEGIA WARSZAWA-LECHIA GDAŃSK 02.04.2016


NexT.

Recommended Posts

Witam, jesteś kibicem LEGII ?! Jak tak to dobrze TRAFIŁEŚ. 

 

Organizuję wyjazd na mecz Legii i może ktoś z was będzie chętny ?

 

 

LEGIA WARSZAWA

LECHIA GDAŃSK 02.04.2016

20:30

Cena biletu: zwykły 30 zł

                    żyleta  40 zł + biała bluzka 

 

UWAGA: jeżeli wybierzemy żyletę to obowiązkowe śpiewanie przyśpiewek.

 

Więcej informacij a także jak ktoś się zdecyduje to pisz PW

Edited by NexT.
Link to comment
Share on other sites

a ustawka będzie, jak tak to jadę z maczetą pozdrawiam

 

 

na każdym meczu jakim byłem się tłukli, zabawa była przednia, więc :D

Edited by Dopi
Link to comment
Share on other sites

po pierwsze z maczetą Cię nie wpuszczą, a po drugie nwm czy ustawka będzię :hahaa3: 
P.S boicie się że ustawka będzie ? Bo się tak wypytujecie ^^

Edited by NexT.
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam na prośbę autora.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Link to comment
Share on other sites

  • Qesik unlocked this topic
  • Qesik locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy