Skocz do zawartości

Co sie dzieje ?


Reniaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam tego nie robic , ale to co widze na serwie po prostu mnie przeraza. Chcialam powiedziec szczerze, zeby nikogo nie urazic ani nic i nie to , ze komus "dupe bede lizac" (np. Karolowi, bo nie o to tutaj w tym wszystkim chodzi). Admini maja lekcewazacy stosunek do swoich obowiazkow, serwera. Nie mowie tutaj o wszystkich ale o niektorych. Ja rozumiem kaxzdy ma swoje obowiazki : praca,szkola,dom,rodina itp., itd. nawet Wy wiecie , ze wychowuje dziecko (nie to , ze ciagle sie nim zaslaniam czy cos no ale taka jest prawda- pol roczne dziecko samo sie soba nie zajmie i nie wychowa prawda :) Jak dlugo mozna nie reagowac, nie widziec ze sa problemy, ze na serwie swobodnie lataja odpaly, po txt kazdy biega ... a nikt nic nie robi ... wiem, ze moze zbytnio sie tym wszystkim przejmuje , ale na prawde ten serwer powinny tworzyc osoby, ktore maja choc w minimalnym stopniu wspolny jezyk , potrafia sie ze soba komunikowac poza serwerem, a nawet razem jako Admin Team's skladac jakies propozycje zmian odnosnie serwera. Dziennik aktywnosci adminow kuleje, laczego? KArol jest chory ok , wiadomo mniejza aktywnosc z jego strony , inne obowiazki da sie zrozumiec, ale to ze odszedl James0v nie zwalnia nikogo z podawania GT do sprawdzenia...

Prosze Was wszystkich abyscie przemysleli , czy na pewno nadajecie sie na dana funkcje na serwerze i czy jestescie w stanie wywiazywac sie ze swoich obowiazkow , bo takim zachowaniem i szczerze mowiac "totalna olewka" daleko nie zajedziemy. :/

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem na serwer nie dawno ponad tydzień czasu i niestety jestem tego samego zdania. Sytuację można odratować, ale nic na siłę, jeżeli Wy nie będziecie chcieli to nawet tutaj Bóg nie pomoże. Serwer wydaje mi się, że jest w takiej sytuacji tylko chwilowo. Życzę powodzenia aby udało się Wam zgadać. Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rozsypka bo nie ma opiekuna, osobiście nie zważając na to, czy to moi znajomi czy nie obecne dwie osoby, które złożyły podania powinny zostać z miejsca odrzucone. 
Ja widzę tylko 3 osoby na tym stanowisku. Z jedną z nich pogadam przez sentyment do serwera w który włożyłem swój czas w zasadzie na marne. Takim postem i tak nic nie zdziałasz, tutaj powinna być krótka piłka. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rozsypka bo nie ma opiekuna, osobiście nie zważając na to, czy to moi znajomi czy nie obecne dwie osoby, które złożyły podania powinny zostać z miejsca odrzucone. 

Ja widzę tylko 3 osoby na tym stanowisku. Z jedną z nich pogadam przez sentyment do serwera w który włożyłem swój czas w zasadzie na marne. Takim postem i tak nic nie zdziałasz, tutaj powinna być krótka piłka. :)

James0v wiem, ale chyba głupio sie łudze , ze moze to cos da i na kogos to wplynie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Temat uległ przedawnieniu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności