Skocz do zawartości

Nowe mapy


Shino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Na serwer zostały wgrane nowe mapy, których nie było w ogóle, albo zostały wyrzucone wcześniej, a teraz wracają. Poniżej przedstawię krótką listę map, dodatkowo nie zaprzestanę tylko na tych, więc lista będzie w miarę możliwości stale aktualizowana. Miejsc, których nie można skracać, zostaną dodane w temacie z skracaniem. Możecie także pisać jakieś błędy związane z nowymi mapami. 

 

-deathrun_helix (mapa jest na pierwszy rzut oka cholernie trudna, ale uwierzcie mi po jakimś czasie staje się banałem. Brak noży na ice i na skokach jest celowy, to nie błąd serwera. Dodatkowo lasera nie można skracać (tj. przeskakiwać górą (opcja tylko dla vip) lub jakkolwiek bokiem. Ten laser da się przejść zwykłym użyciem głowy. )

 

-deathrun_flatdeath_csgo (nie ma nic do skracania, po skończeniu mapy tt ma możliwość wyjścia na teren do przejścia, ale oczywiście jest to zakazane, mówi o tym regulamin serwera)

 

-deathrun_castlerun_ff_sc (nie można skracać budynków. Uwaga na windę w drugiej części mapy misiaczki, leci w górę i w dół :)

 

-deathrun_cubed_csgov1 (nie ma co skracać :) )

 

-deathrun_italyrats_mgw2 (nie można skracać tego "pomieszczenia", gdzie jest napis "drabina" po angielsku. Nie można przeskakiwać obok, trzeba użyć drabiny.) 

 

-deathrun_extreme (Nie można skracać z respa na wyższy poziom (tak jak w 1.6) )

 

-deathrun_southpark_enw (Nie można przeskakiwać nad piaskiem przy belkach, trzeba przejść/przeskoczyć po belkach) 

 

-deathrun_ temple_remake_beta 

 

-deathrun_boiscape

 
-deathrun_bunker
 
-deathrun_deadlycube
 
-deathrun_princess_akai
 

Na razie te mapy zostały dodane na serwer, jeszcze w tym tygodniu ta lista na pewno ulegnie zmianie. Temat z skracaniem zaktualizuję, kiedy będzie chwilka czasu, ale macie wypisane tutaj. Miłego grania na nowych mapach ! :)

 

Dziękuję za pomoc satanowi i wiewiórce. :) 

Edytowane przez Shinozaki
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu jakieś nowe mapki, miło się je przechodzi chociaż deathrun_helix jest dosyć trudny, ale po ogarnięciu pułapek jest easy. Tyle z mojej strony mam nadzieję że teraz nowe mapki będą pojawiać się częściej. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nowych map dochodzą kolejne 3: 

 

deathrun_extreme 

 

deathrun_southpark_enw

 

deathrun_ temple_remake_beta

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na serwer zostały dodane kolejne nowe 4 mapy :

 

-deathrun_boiscape

 
-deathrun_bunker
 
-deathrun_deadlycube
 
-deathrun_princess_akai

 

Zapraszam do sprawdzania, testowania i przechodzenia ! :) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności