Skocz do zawartości

Propozycja dotycząca rekordów.


MrRemix007

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo, tu Exe'c.

Grając sobie dzisiaj na DR'ze zauważyłem bardzo wkurzający typ gracza, aczkolwiek aby danego gracza nie urazić, nie będę wymieniał jego nicku.

Wracając, chodzi mi dokładnie o to, iż rekordy na DR'ze nie mają sensu. Dzisiaj sobie wbiłem rekord 2700, po czym po 5 minutach dany gracz sobie ten rekord pobił na matach i premce. Co to jest za frajda, z pobicia rekordu, skoro każdy gracz może sobie go wbić na macie po przejściu mapy. Według mnie żadna, i chciałbym to zmienić.

Dokładnie na myśli mam coś takiego, że jeżeli przejdziemy mapę po stronie CT, oraz wejdziemy w czerwony kwadracik dodający nas do kolejki, to aby system/skrypt/plugin blokował nam możliwość wbijania rekordów, tak jak to jest po stronie TT. Zapobiegłoby to wszelkim wielkim rekordom, jak wiadomo.. na matach.. Na pewno po wprowadzeniu tego pomysłu, rekordy miałyby większy sens, i większa frajda byłaby z tego rekordu. Mowa oczywiście, o rekordzie V-Max. Po wprowadzeniu tego pomysłu, proponowałbym reset rekordów na wszystkich mapach, i zaczęłaby się bitwa o dane rekordy!

P.S: Tak, wiem że to nie jest temat do pisania propozycji, aczkolwiek Esme wyraziła zgodę na napisanie ów propozycji akurat Tutaj.

Dziękuje, to wszystko.

Z poważaniem,

Exe'c.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc z takimi propozycjami, osoba proponująca powinna najpierw poszukać, czy takowy plugin w ogóle istnieje i najlepiej podać do niego link. Nigdy się z takim czymś nie spotkałem i śmiem wątpić w jego istnienie.

 

Temat rekordów VMax - nawet po dodaniu tego pluginu (jeżeli istnieje) nie wiele da. Tylko na paru mapach (tak po prawdzie) nabijane one są na matach. W większości przypadków są to bugi (jak na chemicalu, arcticu, bhopzie).

 

Moje stanowisko jest raczej neutralne, bo mi i tak nie zależy na takich pierdołach jak rekordy. Powiem jednak, że cokolwiek by nie dodać, rekordy i tak będą bugowane i nie do pobicia po pewnym czasie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co da się zrobić. Jeżeli takowa możliwość będzie istnieć to zostanie to dodane, a wtedy rekordy zresetowane. Jeśli nie to zostanie tak jak jest, tyle w temacie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności